Spordialad

Ujumine


Ujumisõppe peaeesmärgiks on laste ea,-ning võimete ja tasemekohase ujumisoskuse kujundamine ning arendamine.

Õppetöö sisaldab nii teoreetilisi, kuid ka praktilisi osi ning toimub eesti ja vene keeles.

 

Õpilasi juhendavad:

  • NATALJA VOSS (EKR 5)
  • ANDREI DIVISSENKO (EKR 6)
  • NATALJA KARTAMÕŠEVA (EKR 5)

Treeningud toimuvad Jõhvi Vene Põhikooli (JVPK) ja Jõhvi Põhikooli (JPK) basseinis vastavalt tunniplaanile.

  Natalja Voss Andrei Divissenko (JVPK)           Natalia Kartamõševa       
Esmaspäev

AE-1  15.00-15.45 (JVPK)
ÕT      17.15-18.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)

ÕT-1 07.00 - 07.45
ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45

AE-3 15.00 - 16.00 (JVPK) 
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)


AE-1 18.00 - 19.00 (JPK)
AE-2 19.00 - 20.00 (JPK)

Teisipäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)
ÕT      17.00-18.00 (JPK)
AE-3 18.00-19.00 (JPK)

ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15- 18.45

AE-3  15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

Kolmapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
ÕT     17.15-18.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)

ÕT-1  07.00 - 07.45
ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45
AE-3 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

AE-1 18.00 - 19.00 (JPK)
AE-2 19.00 - 20.00 (JPK)
Neljapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)
ÕT      17.00-18.00 (JPK)
AE-3 18.00-19.00 (JPK)

ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45
AE-3  15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1 16.00 - 17.30 (JVPK)
Reede

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
ÕT     17.15-18.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)

ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45
AE-3 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

AE-1 18.00 - 19.00 (JPK)
AE-2 19.00 - 20.00 (JPK)
Laupäev

AE-3 10.00-11.00 (JVPK)
ÕT     11.00-12.00 (JVPK)

ÕT-1 09.00 - 10.30  

Tabelis kasutatud lühendid:

AE - ettevalmistav aste
ÕT - treeningaste

 

Spordialaliit: Eesti Ujumisliit

Ujumisõppe peaeesmärgiks on laste ea,-ning võimete ja tasemekohase ujumisoskuse kujundamine ning arendamine.

Õppetöö sisaldab nii teoreetilisi, kuid ka praktilisi osi ning toimub eesti ja vene keeles.

 

Õpilasi juhendavad:

  • NATALJA VOSS (EKR 5)
  • ANDREI DIVISSENKO (EKR 6)
  • NATALJA KARTAMÕŠEVA (EKR 5)

Treeningud toimuvad Jõhvi Vene Põhikooli (JVPK) ja Jõhvi Põhikooli (JPK) basseinis vastavalt tunniplaanile.

Tabelis kasutatud lühendid:

AE - ettevalmistav aste
ÕT - treeningaste

 

Spordialaliit: Eesti Ujumisliit

  Natalja Voss Andrei Divissenko (JVPK)           Natalia Kartamõševa       
Esmaspäev

AE-1  15.00-15.45 (JVPK)
ÕT      17.15-18.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)

ÕT-1 07.00 - 07.45
ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45

AE-3 15.00 - 16.00 (JVPK) 
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)


AE-1 18.00 - 19.00 (JPK)
AE-2 19.00 - 20.00 (JPK)

Teisipäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)
ÕT      17.00-18.00 (JPK)
AE-3 18.00-19.00 (JPK)

ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15- 18.45

AE-3  15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

Kolmapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
ÕT     17.15-18.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)

ÕT-1  07.00 - 07.45
ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45
AE-3 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

AE-1 18.00 - 19.00 (JPK)
AE-2 19.00 - 20.00 (JPK)
Neljapäev

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)
ÕT      17.00-18.00 (JPK)
AE-3 18.00-19.00 (JPK)

ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45
AE-3  15.15 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1 16.00 - 17.30 (JVPK)
Reede

AE-1 15.00-15.45 (JVPK)
ÕT     17.15-18.45 (JVPK)

AE-2 16.00-16.45 (JPK)

ÕT-2 15.45 - 17.15
ÕT-1 17.15 - 18.45
AE-3 15.00 - 16.00 (JVPK)
ÕT-1  16.00 - 17.30 (JVPK)

AE-1 18.00 - 19.00 (JPK)
AE-2 19.00 - 20.00 (JPK)
Laupäev

AE-3 10.00-11.00 (JVPK)
ÕT     11.00-12.00 (JVPK)

ÕT-1 09.00 - 10.30