Contact

Filter

All Teachers Management Employees Hoolekogu

Job position
 
Teachers (12)

Andrei Divissenko

Ujumise treener
dilan@hot.ee


Natalja Kartamõševa

Ujumise treener
+372 5568 1028
natan04@mail.ru


Natalja Voss

Ujumise treener
+372 5358 4586
nataljavoss@gmail.com


Marko Pärn

History
+372 5385 3869
markoparn@gmail.com


Lilia Schmidt

History
+372 506 9887
lilia@johvisport.ee


Viktor Predbannikov

History
+372 5558 4198
viktor@johvisport.ee


Hanno Koll

History
hanno@johvisport.ee


Aleksei Kreivald

Sulgpalli treener
+372 521 3289
aleks.kreivald@gmail.com


Valeri Kulatšenko

Võrkpalli treener
+372 5562 6954
valeri@johvisport.ee


Kristjan Palm

Võrkpalli treener
kristjanpalm4@gmail.com


Avo Sambla

Mathematics
avo.sambla@gmail.com


Tatjana Tulskaja

ÜKE ( üldkehalise ettevalmistus) treener
+372 528 1358
twistcrew@mail.ru

Management (3)

Aivar Surva

Director
+372 5854 2732
336 6371
aivar.surva@johvisport.ee


Urve Pärnik

Development manager
336 6372
urve@johvisport.ee


Kalev Meriste

Learning Advisor
+372 5560 0826
kalev@johvisport.ee

Employees (5)

Marika Kask

vanemadministraator
+372 558 2330
336 6370; 335 2141
marika@johvisport.ee


Asta Rooden

administraator
336 6370
+372 558 2330


Merike Petrova

administraator
336 6370
+372 558 2330


Svetlana Lebedeva

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee


Jelena Kriisk

administraator
337 7171
uvs.admin@johvisport.ee

Hoolekogu (7)

Maria Laanemäe

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavalitsuse esindaja
maria.laanemae@johvi.ee


Arthur Seppern

hoolekogu liige, Jõhvi Vallavolikogu esindaja


Jevgeni Fedorenko

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
jevgeni.fedorenko@gmail.com


Andrei Raudanen

hoolekogu liige, toetava organisatsiooni esindaja
raundehitus@gmail.com


Uljana Zaidentsal

hoolekogu liige, lastevanemate esindaja
uljana.zaidentsal@gmail.com


Savva Novikov

hoolekogu liige, spordikooli õpilaste esindaja
Novikov.savva@gmail.com


Viktor Predbannikov

hoolekogu liige, spordikooli töötajate esindaja
viktor@johvisport.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.