Uudised

Eesti Noorte ja Juunioride lühiraja MV 27. detsember Jõhvi Spordikool


Eesti Noorte ja Juunioride lühiraja MV osutus sel aastal Jõhvi Spordikoolile väga edukaks.

Ületati end ning saavutati nii isiklikke rekordeid kui ka kohti pedestaalil. Oli rohkelt ärevaid hetki nii ujulas kohal olijatel kui ka nendele kaasaelajatel ülekande teel, millele kaasnesid rõõmu hõiked.
Kokkuvõttes osutus võistlus väga edukaks - 6 meistritiitlit, 10 hõbedat, 3 pronksi.

Võistlustest võtsid osa 387 ujujat 26.erinevast spordiklubist, meie Spordikoolist võtsid osa 7 ujujat, kes olid täitnud oasvõtu normatiivid.

Meie kõige edukam ujuja oli noorte klassi kuuluv Ute Viktoria Liu Yeung (2007), kes võitis  4 kulda (200m selili, 200m ja 400m kompleks, 50m liblikat) ja 3 hõbedat (100m vabalt, 100m kompleks, 200m liblikat).

Violanta Gurjanova (2008) astus poodiumile viiel korral, võites 1 kulda (juniooride Eesti meister - 200m rinnuli), 3 hõbedat (200m liblikat, 200m ja 400m kompleks) ja 1 pronksi ( 200m selili).

Pavel Borissov  (2005) – juniooride Eesti meister.  Ta võitis ühe kulla (50m vabalt) ja kolm hõbedat (200m kompleks, 50m ja 100m selil).

Noorujuja Alessandra Zaidentsal (2008) suutis üllatada kõiki, võites ühe aasta vanematega võisteldes 1 hõbedat (400m kompleks) ja 2 pronksi (100m ja 200m rinnuli).

Medaliteni vee lei jõudnud, aga püstitasid mitmeid isiklike rekordeid ning hankisid palju väärtuslike kogemusi:

Deniss Sterlikov 100m kompleks(6 koht), 50m rinnuli (7), 50m liblikat (9), 100m rinnuli (9), 50m vabalt (11), 100m vabalt (13).

Pavel Puhtejev 100m selili (15) ,50m vabalt (29), 200m vabalt (28), 100m vabalt (31).

Egor Kokkel 1500m vabalt (12), 400 m vabalt (29), 200 m vabalt (48).

 
Õnnitlused võitjatele ning järgmiste startideni!
 

Eesti Noorte ja Juunioride lühiraja MV osutus sel aastal Jõhvi Spordikoolile väga edukaks.

Ületati end ning saavutati nii isiklikke rekordeid kui ka kohti pedestaalil. Oli rohkelt ärevaid hetki nii ujulas kohal olijatel kui ka nendele kaasaelajatel ülekande teel, millele kaasnesid rõõmu hõiked.
Kokkuvõttes osutus võistlus väga edukaks - 6 meistritiitlit, 10 hõbedat, 3 pronksi.

Võistlustest võtsid osa 387 ujujat 26.erinevast spordiklubist, meie Spordikoolist võtsid osa 7 ujujat, kes olid täitnud oasvõtu normatiivid.

Meie kõige edukam ujuja oli noorte klassi kuuluv Ute Viktoria Liu Yeung (2007), kes võitis  4 kulda (200m selili, 200m ja 400m kompleks, 50m liblikat) ja 3 hõbedat (100m vabalt, 100m kompleks, 200m liblikat).

Violanta Gurjanova (2008) astus poodiumile viiel korral, võites 1 kulda (juniooride Eesti meister - 200m rinnuli), 3 hõbedat (200m liblikat, 200m ja 400m kompleks) ja 1 pronksi ( 200m selili).

Pavel Borissov  (2005) – juniooride Eesti meister.  Ta võitis ühe kulla (50m vabalt) ja kolm hõbedat (200m kompleks, 50m ja 100m selil).

Noorujuja Alessandra Zaidentsal (2008) suutis üllatada kõiki, võites ühe aasta vanematega võisteldes 1 hõbedat (400m kompleks) ja 2 pronksi (100m ja 200m rinnuli).

Medaliteni vee lei jõudnud, aga püstitasid mitmeid isiklike rekordeid ning hankisid palju väärtuslike kogemusi:

Deniss Sterlikov 100m kompleks(6 koht), 50m rinnuli (7), 50m liblikat (9), 100m rinnuli (9), 50m vabalt (11), 100m vabalt (13).

Pavel Puhtejev 100m selili (15) ,50m vabalt (29), 200m vabalt (28), 100m vabalt (31).

Egor Kokkel 1500m vabalt (12), 400 m vabalt (29), 200 m vabalt (48).

 
Õnnitlused võitjatele ning järgmiste startideni!