News

Jõhvi Spordikooli õppetreeningkogunemised suvel 2021 03. June Jõhvi Spordikool


1. 14.juuni-18.juuni 2021. a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

2. 25.juuni-30.juuni 2021. a. Otepää, kergejõustik, treener Hanno Koll

3. 01.juuli- 07.juuli 2021. a. Läti, Aluksne, suusatamine, treener Avo Sambla

4. 01.juuli- 07.juuli 2021.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Marko Pärn

5. 01.juuli- 07.juuli 2021.a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Voss

6. 01.juuli -08.juuli 2021.a. Karjamaa, võrkpall, treener Kristjan Palm

7. 05.juuli – 15.juuli 2021.a. Läti Valka, sulgpall, treener Aleksei Kreivald

8. 07.juuli - 13.juuli 2021.a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Kartamõševa, Andrei Divissenko

9. 07.juuli – 13.juuli 2021.a. Karjamaa, võrkpall treener Valeri Kulatšenko

10. 19. juuli – 23.juuli 2021.a. Pannjärve, suusatamine, treener Avo Sambla

11. 22.juuli– 30.juuli 2021.a. , Haapsalu, ujumine, treener Andrei Divissenko, Natalja Kartamõševa

12.24.juuli - 31.juuli 2021.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

13. 02.august – 07.august 2019.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

14. 23.august – 27.august 2019.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

1. 14.juuni-18.juuni 2021. a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

2. 25.juuni-30.juuni 2021. a. Otepää, kergejõustik, treener Hanno Koll

3. 01.juuli- 07.juuli 2021. a. Läti, Aluksne, suusatamine, treener Avo Sambla

4. 01.juuli- 07.juuli 2021.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Marko Pärn

5. 01.juuli- 07.juuli 2021.a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Voss

6. 01.juuli -08.juuli 2021.a. Karjamaa, võrkpall, treener Kristjan Palm

7. 05.juuli – 15.juuli 2021.a. Läti Valka, sulgpall, treener Aleksei Kreivald

8. 07.juuli - 13.juuli 2021.a. Karjamaa, ujumine, treener Natalja Kartamõševa, Andrei Divissenko

9. 07.juuli – 13.juuli 2021.a. Karjamaa, võrkpall treener Valeri Kulatšenko

10. 19. juuli – 23.juuli 2021.a. Pannjärve, suusatamine, treener Avo Sambla

11. 22.juuli– 30.juuli 2021.a. , Haapsalu, ujumine, treener Andrei Divissenko, Natalja Kartamõševa

12.24.juuli - 31.juuli 2021.a. Karjamaa, kergejõustik, treener Viktor Predbannikov, Lilia Schmidt

13. 02.august – 07.august 2019.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla

14. 23.august – 27.august 2019.a. Otepää, suusatamine, treener Avo Sambla