JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Uudised

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli kasvandike hea esinemine
19. veebruar 2019

Nädalavahetusel 16-17.veebruaril 2019. toimusid Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti sisekergejõustikuvõistlused.
Naiste teivashüppes võidutses KJK Visa sportlane REENA KOLL ( treener Hanno Koll), kes saavutas esikoha tulemusega 4.15. Talle kuulub ka Eesti teivashüppe rekord 4.36.
Eesti rekordiomanik REENA KOLL juhendab teist aastat noori kergejõustiklasi Jõhvi Spordikoolis.
Märkimisväärse tulemuse sa ka Audentese SK õppiv endine Jõhvi Spordikooli kasvandik PIPPI LOTTA ENOK (treener Liivi Eerik), kes saavutas teise koha 60 m tõkkejooksus ajaga 8.90, võisteldes endast tükkmaad vanemate sportlastega. Tema enda võistlusklass on U18.

Lilia Schmidt
KJK Visa juhatuse liige
 

Sulgpall: Laste üksikmänguturniir B, C ja D liiga 16.-17.02. 2019
18. veebruar 2019

Eile, 17.veebruaril, Tartus Sarapuu sulgpallihallis toimunud lasteturniiril osales Jõhvi Spordikoolist Merily Arus. 

Pärast rasket mängu poolfinaalis kaotas neiu kolmanda koha mängu ning jäi  23 osavõtja hulgas neljandaks. 

Kokku võttis turniirist osa 48 tüdrukut ning 56 poissi. 

Suur tänu Merily emale toetuse ja abi eest.

 

Treener Aleksei Kreivald

Võrkpall: EVF karikavõistluste II finaal U-20
14. veebruar 2019

Möödunud nädalavahetusel (9.-10.02) mängisid Jõhvi Spordikooli tüdrukud U-20 EVF karikavõistluste teises finaalis.
Esimesel päeval alistati Pärnu SK II tüdrukud 3:0 ja Pärnu SK I tüdrukud 3:1.
Teine päev algas raskelt. 2:0 eduseisust tuli erinevate häirivate faktorite kaasmõjul vastu võtta emotsionaalne 2:3 kaotus Narva tüdrukutelt.
Ka viimane mäng Võru tüdrukute vastu algas raskelt, kui suhteliselt kindlalt kaotati avageim. Teise geimi keskel leidsid tüdrukud aga oma mäng taas üles ning väga ühtlaselt tegutsedes võideti kolm geimi järjest. Sellega kindlustati turniirivõit. 21 võistkonna seas seitsmes koht ja võimalus kevadisteks Eesti meistrivõistlusteks tõusta kõrgeimasse seltskonda.

Võrkpallitreener 
Kristjan Palm

Ujumine: EUL Noortesarja II etapp Tartu Tsoon
12. veebruar 2019

Kergejõustik: Eesti U18, U20 ja U23 talvised meistrivõistlused
11. veebruar 2019

Nädalavahetusel 9 - 10.veebruaril 2019. toimusid Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti meistrivõistlused noortele . Kergejõustikuklubi "Visa" sportlased saavutasid märkimisväärseid tulemusi alljärgnevates vanuseklassides:

Tüdrukute U18 vanuseklassis saavutas Pippi Lotta 60 m tõkkejooksus ajaga 8.71 I.koha, 200 m jooksus ajaga 26.49 4.koha. Treener Liivi Eerik.

Anastassia Soonvald 3000 m käimises ajaga 18.43.75 4.koha. Neiu võistles ka 200 m jooksus ja 3000 m käimises.

Darja Predbannikova saavutas naiste U23 vanuseklassis 3000 m jooksus ajaga 13.52.02 II.koha ning 3000 m käimises ajaga 19.58,22 III.koha. Treener Viktor Predbannikov. 

Meeste U23 vanuseklassis saavutas Tanel Saatman kuulitõukes tulemusega 14.26 III.koha.

60m ja 200m jooksus osales poiste U18 vanuseklassis ka Roland Raidma (Jõhvi Spordikool) 60 m ja 200 m jooksus.

Nii Tanel kui ka Roland treenivad treener Hanno Kolli käe all.

 Jõhvi Spordikool soovib kõikidele oma praegustele ja endistele kasvandikele edu ja jaksu järgmistel võistlustel.

Kergejõustikuklubi "Visa" juhatuse liige

Lilia Schmidt

 

 

 

 

 

 

Koroona: Jõhvi valla lahtised MV Novuses, II etapp
11. veebruar 2019

Vihmasel laupäeval 09. veebruaril kogunesid novuse mängijad Jõhvi spordihalli, et maha pidada Jõhvi valla MV II etapp.
Võistlejaid oli 13 ning toimusid läbimängud.
Peakohtunik Raivo Rubergi valvsa silma all jagunesid kohad järgmiselt:
1. Arvo Püvi
2. Tauno Jõgiste
3. Tarmo Karon
4. Hillar Elva
5. Aadi Kikerpill
6. Olav Karu
7. Tõnu Kapper
8. Jüri Mironjuk
9. Ralf Burk
10. Sander Rose
11. Erich Arge
12. Raivo Ruberg
13. Andrus Aas

III etpiks, paarismänguks, koguneme 09.märtsil 2019.a.

MTÜ Visad
Ralf Burk

Ujumine: Ujujate hea esinemine Sillamäel
05. veebruar 2019

Laupäeval 02.veebruaril toimus Sillamäel TYR Laste Karika II etapp ujumises.
Osalesid 7 erineva ujumisklubi noored ujujad.
Jõhvi Spordikooli esindas 10 ujujat. Medaleid toodi koju kolm tükki.
Aleksandr Fedorenko (P-09) hõbemedal 50m seliliujumises ning pronksmedal 100m kompleksujumises.
Arsenia Martõnova võitis 50m seliliujumises hõbemedali.
Tublile kuuendale kohale jõudis 50m rinnuliujumises Mark Ivlijev.

Jõhvi Spordikooli ujumistreener Andrei Divissenko

 

Varia: Lumine laupäev
05. veebruar 2019

Lumine laupäev koos vahvate tegemistega toimub 9.veebruaril Jõhvi Spordikooli staadionil.

Varia: Lumevolle
04. veebruar 2019

 Laupäeval, 9.veebruaril kell 12 saab Jõhvi spordikooli staadionil mängida lumevollet

Korvpall: Sõpruskohtumine = viimane treening
01. veebruar 2019

Jõhvi Spordikooli korvpalliosakonna poisid (sündinud 2006-2008) pidasid eile viimase kossulahingu Jõhvi Spordikooli nime all.
Sõpruskohtumises olid vastaseteks SK Eola noormehed.
SK Eola poisid olid pikemad ja tugevamad, kuid Spordikooli omad osavamad.
Tasavägiselt kulgenud mängu võitis Spordikooli võistkond 13 punktilise eduga 60:47.
Jõhvi Spordikooli resultatiivsem mängija 28 punktiga oli Arys Irval.
Jõhvi Spordikooli ridades mängisid:
Arys Irval
Kristo Kuzahmetov
Gert Lukken
Oskar Merirand
Markus Moor
Tanel Piiskoppel
Kristjan–Marten Tõnurist

Tänud tublidele noormeestele ning edu korvpalliõpingute jätkamisel Reinar Halliku Korvpallliklubis.

Treener Lehar Kumari

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool