10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Jalgrattasport: Laupäeval toimusid Jõhvi lahtised meistrivõistlused maastikuratta sprindis
17. oktoober 2014

Kokku peeti 20 sõitu (4 kaupa, distants 1 km). Superfinaalis haaras koheselt liidriohjad endale Taavi Selder ja võitis kindla vahega, teise koha sai Tauri Selder ja kolmas oli Paul Nestor.

Jalgrattasport: Maris Nurm sai pronksi
29. juuni 2014

Eesti linnade mängudel sai Jõhvi esindajatest jalgrattasõidus ainsana medali Maris Nurm, kes oli naistest kolmas.

Jalgrattasport: Tartu rattamaratonil Kristel Koort naistest neljas
17. september 2013

Maailma suuruselt kolmas maastikurattamaraton jõudis taas uue rekordtähiseni, kui pühapäeval sõidetud SEB 16. Tartu Rattamaratonil jõudis finišisse 5096 ratturit. Väikese hilinemisega väike kokkuvõte ka Jõhvi Jalgratturite edukast esinemisest.

Jalgrattasport: Teatekrossilt kaks pronksmedalit
10. september 2013

Pühapäeval toimusid Pärnumaal, Jõulumäe Tervisespordikeskuses Eesti meistrivõistlused teatekrossis. Üle riigi olid kohale sõitnud üle 60 võistkonna, et selgitada Eesti meistrid.

Loe edasi

Jalgrattasport: Marten Jõeäär Eesti meister jalgratta 10 km eraldistardist sõidus!
31. august 2013

Jõgeval laupäeval peetud Eesti meistrivõistlustel eraldistardist sõidus sai Jõhvi rattaklubi esindaja Marten Jõeäär esikoha klassis M14.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11