JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

EYBL U17 superfinaal

25.-28.05.2011, Jõhvi spordihall


Lõplik play-off tabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/EYBL26_280511tabel.pdf
FOTOGALERII: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=99

Basket.ee statistika: http://www.basket.ee/index.php?mid=1310
Basket.ee ajakava: http://www.basket.ee/index.php?mid=1309

AJAKAVA

Kolmapäev, 25. mai
Treeningud
10:00 -
11:15 -
12:30 BC Himki
13:45 Lokomotiv-Kuban
15:00 Minsk 2006
16:15 BS Klaipeda
17:30 KK HITO
18:45 -
20:00 BS Zemgale

Neljapäev, 26. mai
G1 12:00 1 - 8 BC Himki vs BC Minsk 2006 88:66
G2 14:00 4 - 5 BC Lokomotiiv/Kuban vs BS Klaipeda 78:81
G3 16:00 2 - 7 S. Marciulionis BA vs BS Vilnius 80:57
G4 18:00 3 - 6 KK HITO vs BS Zemgale 67:78

Reede, 27. mai
G5 10:00 +PF G1 w BC Himki vs G2 w BC Klaipeda 85:80
G6 12:00 +PF G3 w S. Marciulionis BA vs G4 w BS Zemgale 83:71
G7 14:00 - PF G3 l BS Vilnius vs G4 l KK HITO 63:73
G8 16:00 - PF G1 l BC Minsk 2006 vs G2 l BC Lokomotiiv/Kuban 70:90
G9 18:00 Lohutusring G7 w KK HITO vs G5 l BS Klaipeda 79:59
G10 20:00 Lohutusring G8 w BC Lokomtiiv/Kuban vs G6 l BS Zemgale 74:58

Laupäev, 28. mai
09:00 7.-8. koha mäng BS Vilnius vs BC Minsk 81:50
11:00 5.-6. koha mäng BS Klaipeda vs BS Zemgale 78:72
13:00 3.-4. koha mäng KK HITO vs BC Lokomotiiv/Kuban 72:76
15:00 1.-2. koha mäng BC Himki vs S. Marciulionis BA 65:75

Plakat

Kontaktinfo

KORRALDUSTOIMKOND

Peakorraldaja
Raul Rõõmus, raul@hito.ee, +3725151716

Kohtunike vanem
Toomas Nõmmiste, toomas@hito.ee

Väliskontaktid
Jelizaveta Kupinskaja, liza@hito.ee

Toitlustus, spordihall
Priit Käen, priit@johvisport.ee

Tehniline teostus (reklaamid, kujundus jms)
Jaak Rooden, jaak@kohtlanomme.ee

Fotograaf
Anna Romanenko, anna.romanenko@ut.ee

Avalikud suhted
Rene Kundla, rene@johvisport.ee, +372 502 2860 

OSALEJAD

EYBL
President:
Guntis Senhofs
E-post: eybl.eybl@gmail.com 
Telefon: +37129 245 453
Saabub: tuleb neljapäeva hommikul, lahkub reede õhtul (2 inimest)
Veeb: www.neybl.lv

KK HITO (Eesti)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt
Kontakt: Rene Kundla
E-post: rene@johvisport.ee
Telefon: +372 5022860
Saabub: kohal
Treening: 17.30
Veeb: www.hito.ee

Moskva regiooni BC Himki (Venemaa)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt
Kontakt: Anna V. Sidneva
E-post: annasidneva@mail.ru
Telefon: +79269232430
Saabub:
25.05 hommikul Moskva rongiga kell 5.57 Jõhvi
Lahkub: 28.05 õhtul Moskva rongiga Jõhvist
Treening: 12.30

Krasnodari BC Lokomotiiv/Kuban (Venemaa)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt 
Kontakt: Vassili Siver
E-post: 
lokomotiv-kuban@yandex.ru
Telefon: +78612780144 (kontor) | +79282961813 (mobiil)
Saabub: 25.05 hommikul Moskva rongiga kell 5.57 Jõhvi
Treening: 13.45

BS Klaipeda (Leedu)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt 
Kontakt: Arturas
E-post: 
arturas@priesgaisriniaisprendmai.lt  
Telefon: +37069832496 
Saabub:
25.05 ca kell 14
Treening:
16.15
Delegatsioon: 16 (12 mängijat, 1 treener, 1 autojuht, 1 lapsevanem, 1 esindaja)

BC Minsk-2006 (Valgevene)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt
Kontakt: V. Zhebrovskiy
Telefon: +375296421466  
E-post: bcminsk2006@gmail.comsasha.butkevich@mail.ru
Saabub: Oma bussiga 25.05 päeval
Treening: 15.00

Jelgava BS Zemgale (Läti)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt 
Kontakt: Peteris Lagzdins
Telefon: +37128263419
E-post:  Ilze.Liepina@izglitiba.jelgava.lv,  zemgale@llu.lv
Saabuvad: 25.05 õhtul oma bussiga
Treening:
20.00
Delegatsioon:
10 mängijat, 1 treener, 1 bussijuht

BS Vilnius (Leedu)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt
Kontakt: V. Tupciauskas 
E-post: v.tupciauskas@gmail.com
Telefon: +37068536155  
Saabuvad: 25.05 õhtul ca kell 20 oma bussiga
Treening: ei soovi
Delegatsioon: 11 mängijat, 2 treenerit (sh 1 naine)

Vilniuse S. Marciulionis BA (Leedu)
Võistkonna koosseis | Võistkonna pilt 
Kontakt: Rolandas Penikas
E-post: michailas@krepsinioakademija.ltraimonda@krepsinioakademija.lt
Telefon: +37068815751
Veeb: http://krepsinioakademija.lt/ 
Saabub: 25.05 ca kell 19 oma bussiga
Delegatsioon: 10 mängijat, 1 treener, 1 bussijuht
 

TOITLUSTAMINE

Kolmapäev, 25. mai
Õhtusöök 19.00-20.30

Neljapäev, 26. mai
Hommikusöök 8.00-9.30
Lõunasöök 14.00-16.00
Õhtusöök 19.00-20.30

Reede, 27. mai
Hommikusöök 8.00-9.30
Lõunasöök 14.00-16.00
Õhtusöök 19.00-20.30

Laupäev, 28. mai
Hommikusöök 8.00-9.30
Lõunasöök 14.00-16.00
 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool