JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Kalender - Otsing

Vali ajavahemik: -

Kergejõustik: XXX JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV
Algus:22. detsember 2017 - 15:45
Lõpp:22. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VIII etapp
Algus:15. detsember 2017 - 17:00
Lõpp:15. detsember 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Kergejõustik: Jõhvi lahtised kergejõustiku võistlused
Algus:09. detsember 2017
Lõpp:09. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: Vanglateenistuse lauatennise võistlused
Algus:07. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:07. detsember 2017 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Poks: Ida-Viru MV ja Jõhvi MV poksis
Algus:03. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2017 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Ida-Viru MV ja Jõhvi MV poksis
Algus:02. detsember 2017 - 10:00
Lõpp:02. detsember 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Kergejõustik: XXXI Hüppajate päev
Algus:01. detsember 2017
Lõpp:01. detsember 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Kergejõustik: Jõhvi linna lahtised sisevõistlused kergejõustikus
Algus:23. november 2017 - 16:00
Lõpp:23. november 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Võrkpall: Jõhvi lahtised MV meestele võrkpallis 2017
Algus:18. november 2017 - 11:00
Lõpp:18. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VII etapp
Algus:17. november 2017 - 17:00
Lõpp:17. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:17. november 2017 - 20:00
Lõpp:17. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Vanglateenistuse töötajate korvpalli võistlused
Algus:16. november 2017 - 10:00
Lõpp:16. november 2017 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:10. november 2017 - 20:00
Lõpp:10. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV makroliiga
Algus:05. november 2017 - 11:00
Lõpp:05. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Jõhvi CUP 2017 võrkpallis segavõistkondadele
Algus:04. november 2017 - 11:00
Lõpp:04. november 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV II liiga RHKK/Jõhvi SK vs Narva BC
Algus:03. november 2017 - 20:00
Lõpp:03. november 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koolisport: Dumle rahvastepall P ja T 4.-5.klass
Algus:02. november 2017 - 09:00
Lõpp:02. november 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: EMV U14 korvpallis Jõhvi SK / Rakvere Tarvas
Algus:29. oktoober 2017 - 12:00
Lõpp:29. oktoober 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:22. oktoober 2017 - 17:45
Lõpp:22. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koroona: Ida-Virumaa MV koroona üksikmängus
Algus:21. oktoober 2017
Lõpp:21. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Orienteerumine: Jõhvika maraton Imatu
Algus:21. oktoober 2017
Lõpp:21. oktoober 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga VI etapp
Algus:20. oktoober 2017 - 17:00
Lõpp:20. oktoober 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Anna Romanenko

Võrkpall: EKV 2017 U-20 finaalturniir võrkpallis
Algus:15. oktoober 2017 - 10:00
Lõpp:15. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: EKV 2017 U-20 III finaalturniir võrkpallis
Algus:14. oktoober 2017 - 10:00
Lõpp:14. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:13. oktoober 2017 - 20:00
Lõpp:13. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: KORVPALL P 6.-9.klass ja 10.-12. klass
Algus:12. oktoober 2017 - 09:00
Lõpp:12. oktoober 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Eesti Noorte 2017.a. võrkpalli karikavõistlused U-18 vanuseklassile
Algus:08. oktoober 2017 - 10:30
Lõpp:08. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Ida-Virumaa MV meestele 2017
Algus:07. oktoober 2017 - 11:00
Lõpp:07. oktoober 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Eesti Noorte 2017.a. võrkpalli karikavõistlused U-18 vanuseklassile
Algus:07. oktoober 2017 - 12:00
Lõpp:07. oktoober 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti MV II liiga meeste korvpallis
Algus:06. oktoober 2017 - 20:00
Lõpp:06. oktoober 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Orienteerumine: Ida-Viru IV ööorienteerumine Kurtnas
Algus:05. oktoober 2017
Lõpp:05. oktoober 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Võrkpall: Jõhvi valla lahtised MV naistele 2017
Algus:01. oktoober 2017 - 10:30
Lõpp:01. oktoober 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: PU 14 Kvalifikatsioon
Algus:24. september 2017 - 10:00
Lõpp:24. september 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: PU 14 Kvalifikatsioon
Algus:23. september 2017 - 11:00
Lõpp:23. september 2017 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Lauatennis: Lauatennis rahvaliiga V etapp
Algus:22. september 2017 - 17:00
Lõpp:22. september 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Anna Romanenko

Koroona: Alutaguse Hirv 2017
Algus:17. september 2017 - 10:30
Lõpp:17. september 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ralf Burk

Kergejõustik: XXXII Jõhvi Rahvajooks
Algus:16. september 2017
Lõpp:16. september 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Koroona: Alutaguse Hirv 2017
Algus:16. september 2017 - 10:30
Lõpp:16. september 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ralf Burk

Korvpall: Jõhvi valla lahtised MV välkkorvpallis
Algus:15. september 2017 - 17:00
Lõpp:15. september 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Orienteerumine: O-neljapäevak Ahtmes
Algus:14. september 2017
Lõpp:14. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: Ida-Viru MV orienteerumisjooksus tavarajal Käsmus
Algus:09. september 2017
Lõpp:09. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Voka + RO
Algus:07. september 2017
Lõpp:07. september 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Mäetagusel
Algus:31. august 2017
Lõpp:31. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Sinimägedes
Algus:24. august 2017
Lõpp:24. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:23. august 2017
Lõpp:23. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:22. august 2017
Lõpp:22. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi XXIV / Järve XIX karikas korvpallis
Algus:21. august 2017
Lõpp:21. august 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:11. august 2017 - 09:00
Lõpp:11. august 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Orienteerumine: O-neljapäevak Kurtna reljeef + RO
Algus:10. august 2017
Lõpp:10. august 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:09. august 2017 - 09:00
Lõpp:09. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:08. august 2017 - 09:00
Lõpp:08. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Eesti Kehalise Kasvatuse õpetajate suveseminar
Algus:07. august 2017 - 09:00
Lõpp:07. august 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Sprite 3 x 3 tänavakorvpalli Jõhvi etapp
Algus:18. juuni 2017
Lõpp:18. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Aeroobika: Jõhvi lahtised meistrivõistlused sportaeroobikas
Algus:16. juuni 2017 - 17:00
Lõpp:16. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Orienteerumine: Ida-Viru MV rattaorienteerumises, Voka + Pühajõe
Algus:15. juuni 2017
Lõpp:15. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Varesmetsas N
Algus:08. juuni 2017
Lõpp:08. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli lahtised noorte kergejõustikuvõistlused
Algus:06. juuni 2017 - 14:00
Lõpp:06. juuni 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Orienteerumine: Jõhvi valla MV orienteerumisjooksus, KÜTTEJÕU
Algus:01. juuni 2017
Lõpp:01. juuni 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Lauatennis: Ida- ja Lääne-Virumaa sõpruskohtumine
Algus:28. mai 2017
Lõpp:28. mai 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Kergejõustik: XV Jõhvi - Kohtla-Järve promenaadijooks
Algus:27. mai 2017 - 12:00
Lõpp:27. mai 2017
Asukoht:

Orienteerumine: O-neljapäevak Tammikus
Algus:25. mai 2017
Lõpp:25. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Korvpall: Noorte Tänavakorvpalli turniir - Jõhvi valla MV
Algus:25. mai 2017 - 15:00
Lõpp:25. mai 2017
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse IV etapp
Algus:21. mai 2017 - 15:00
Lõpp:21. mai 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Ida-Virumaa omavalitsustöötajate spordipäev 2017
Algus:19. mai 2017 - 09:30
Lõpp:19. mai 2017 - 14:00
Asukoht:

Orienteerumine: O-neljapäevak Pähklimäel Narvas
Algus:18. mai 2017
Lõpp:18. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Orienteerumine: O-neljapäevak Mummassaares
Algus:11. mai 2017
Lõpp:11. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus VI etapp
Algus:06. mai 2017 - 10:00
Lõpp:06. mai 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Orienteerumine: O-neljapäevak Jõhvis
Algus:04. mai 2017
Lõpp:04. mai 2017
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas,

Võrkpall: Ida-Virumaa MV võrkpallis naistele 2017
Algus:30. aprill 2017 - 10:30
Lõpp:30. aprill 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus V etapp
Algus:22. aprill 2017 - 10:00
Lõpp:22. aprill 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga IV etapp
Algus:21. aprill 2017 - 17:00
Lõpp:21. aprill 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

ÜLESTÕUSMISPÜHADE 1. PÜHA
Algus:16. aprill 2017
Lõpp:16. aprill 2017
Asukoht:

SUUR REEDE
Algus:14. aprill 2017
Lõpp:14. aprill 2017
Asukoht:

Kergejõustik: Ida-Virumaa laste kergejõustiku IAAF-i võistlused
Algus:13. aprill 2017
Lõpp:13. aprill 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Võrkpall: Alutaguse noorte mängud võrkpallis VI-IX klass 3P +3T; X-XII klass 3P +3T
Algus:10. aprill 2017 - 09:30
Lõpp:10. aprill 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse III etapp
Algus:09. aprill 2017 - 15:00
Lõpp:09. aprill 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Ida-Virumaa XIX Käsitöölaat "Viru Nikerdaja"
Algus:08. aprill 2017 - 06:00
Lõpp:08. aprill 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Tantsimine: Tansupeo tantsude ülevaatus
Algus:06. aprill 2017 - 09:00
Lõpp:06. aprill 2017 - 14:00
Asukoht:

Tantsimine: Magus Algus ja Tähtede sära IV etapp
Algus:01. aprill 2017 - 08:30
Lõpp:01. aprill 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA paarismängus IV etapp
Algus:25. märts 2017 - 10:00
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Aeroobika: Eesti Karikavõistlused sportaeroobikas
Algus:25. märts 2017
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Ida-Virumaa karikavõistlused kergejõustikus
Algus:25. märts 2017
Lõpp:25. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse II etapp
Algus:19. märts 2017 - 15:00
Lõpp:19. märts 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis esiliiga
Algus:18. märts 2017
Lõpp:18. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga III etapp
Algus:17. märts 2017 - 17:00
Lõpp:17. märts 2017 - 22:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Aeroobika: Heategevuslik spordipäev
Algus:11. märts 2017
Lõpp:11. märts 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Jõhvi CUP sisekergejõustikus
Algus:11. märts 2017
Lõpp:11. märts 2017
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Rahvastepall: Dumle Ravastepall piirkond I-III klass P ja T
Algus:03. märts 2017 - 09:30
Lõpp:03. märts 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Korvpall kuni VII klass P ja T osavam korvpallur
Algus:01. märts 2017 - 09:30
Lõpp:01. märts 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis esiliiga
Algus:25. veebruar 2017 - 16:00
Lõpp:25. veebruar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Jõhvi kevadise sulgpalli seeriavõistluse I etapp
Algus:19. veebruar 2017 - 15:00
Lõpp:19. veebruar 2017 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA üksikmängus III etapp
Algus:18. veebruar 2017
Lõpp:18. veebruar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga II etapp
Algus:17. veebruar 2017 - 17:00
Lõpp:17. veebruar 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Võrkpall: Ida-Virumaa MV 2016 finaalturniir meestele
Algus:11. veebruar 2017 - 11:00
Lõpp:11. veebruar 2017 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV korvpallis II liiga
Algus:10. veebruar 2017 - 20:00
Lõpp:10. veebruar 2017 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Rahvastepall: Dumle Rahvastepall maakond I-III klass P ja T
Algus:09. veebruar 2017 - 09:30
Lõpp:09. veebruar 2017 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Eesti MV korvpallis U-16
Algus:04. veebruar 2017 - 10:00
Lõpp:04. veebruar 2017 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Muud alad: FIRST LEGO League kirde-Eesti poolfinaal 2016-201
Algus:28. jaanuar 2017 - 09:00
Lõpp:28. jaanuar 2017 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused KOROONA üksikmängus II etapp
Algus:21. jaanuar 2017 - 10:00
Lõpp:21. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad,

Korvpall: Eesti MV SAKU korvapalli II liiga
Algus:20. jaanuar 2017 - 20:00
Lõpp:20. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti Makroliiga
Algus:15. jaanuar 2017 - 00:00
Lõpp:15. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga I etapp
Algus:13. jaanuar 2017 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2017 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Korvpall: Ida-Virumaa korvpalli karikavõistlused
Algus:07. jaanuar 2017 - 17:00
Lõpp:07. jaanuar 2017
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistluse viimane etapp
Algus:18. detsember 2016 - 10:30
Lõpp:18. detsember 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga
Algus:17. detsember 2016 - 00:00
Lõpp:17. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: JÕHVI LINNA LAHTISED SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
Algus:17. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2016
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:16. detsember 2016 - 17:00
Lõpp:16. detsember 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:11. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:11. detsember 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:10. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti noorte U-16 (C) vanuseklassi 2016.a.a võrkpalli karikavõistlused I FINAALTURNIIR
Algus:09. detsember 2016 - 15:00
Lõpp:09. detsember 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti Meistrivõistlused noorte võrkpallis U18
Algus:04. detsember 2016
Lõpp:04. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Võrkpall: Eesti Meistrivõistlused noorte võrkpallis U18
Algus:03. detsember 2016
Lõpp:03. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Koroona: Jõhvi valla lahtised MV koroona üksikmängus I etapp
Algus:03. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: MIKRO Eesti meistrivõistlused korvpallis
Algus:03. detsember 2016 - 11:00
Lõpp:03. detsember 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Vanglateenistuse sulgpalli võistlused
Algus:01. detsember 2016 - 10:00
Lõpp:01. detsember 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Korvpall Sportland 3x3 P ja T IV-V ja VI-VII klass
Algus:28. november 2016 - 09:30
Lõpp:28. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Credit24 Meistriliiga võrkpallis
Algus:27. november 2016 - 17:00
Lõpp:27. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Credit24 Meistriliiga võrkpallis
Algus:26. november 2016 - 17:00
Lõpp:26. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: XXX Jõhvi Hüppajate päev
Algus:25. november 2016 - 15:00
Lõpp:25. november 2016 - 19:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus
Algus:20. november 2016 - 10:30
Lõpp:20. november 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused võrkpallis meestele
Algus:19. november 2016
Lõpp:19. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga
Algus:19. november 2016
Lõpp:19. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:18. november 2016 - 17:00
Lõpp:18. november 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Poks: Jõhvi valla Meistrivõistlused poksis (S, A, B, C klass)
Algus:13. november 2016 - 10:00
Lõpp:13. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Jõhvi valla Meistrivõistlused poksis (S, A, B, C klass)
Algus:12. november 2016 - 10:00
Lõpp:12. november 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Võrkpall X-XII klass 3P ja 3T
Algus:09. november 2016 - 09:30
Lõpp:09. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Koroona: Ida-Virumaa lahtised Meistrivõistlused KOROONA paarimäng
Algus:05. november 2016 - 10:00
Lõpp:05. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:04. november 2016 - 20:00
Lõpp:04. november 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Rahvastepall: Dumle rahvastepall IV-V klass, P ja T
Algus:03. november 2016 - 09:30
Lõpp:03. november 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: Olybet karikavõistluste veerandfinaal
Algus:29. oktoober 2016 - 14:30
Lõpp:29. oktoober 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus
Algus:23. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:23. oktoober 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Olybet Rahvaliiga
Algus:22. oktoober 2016
Lõpp:22. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Koroona: Ida-Virumaa lahtised Meistrivõislused KOROONA üksikmäng
Algus:22. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:22. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:21. oktoober 2016 - 20:00
Lõpp:21. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Jõhvi CUP võrkpallis segavõistkondele
Algus:16. oktoober 2016 - 11:00
Lõpp:16. oktoober 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro,

Võrkpall: Eesti Noorte karikavõsitlused võrkpallis U18 (B)
Algus:15. oktoober 2016 - 10:00
Lõpp:15. oktoober 2016 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Korvpall
Algus:15. oktoober 2016 - 12:00
Lõpp:15. oktoober 2016 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:14. oktoober 2016 - 17:00
Lõpp:14. oktoober 2016 - 21:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist,

Võrkpall: Eesti Noorte karikavõsitlused võrkpallis U18 (B)
Algus:14. oktoober 2016 - 13:00
Lõpp:14. oktoober 2016 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kristjan Palm

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:14. oktoober 2016 - 20:00
Lõpp:14. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis
Algus:08. oktoober 2016 - 16:00
Lõpp:08. oktoober 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Ida-Viru Meistrivõistlused võrkpallis naistele
Algus:02. oktoober 2016 - 11:00
Lõpp:02. oktoober 2016 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti Meistrivõistlused Korvpallis II liiga
Algus:30. september 2016 - 19:30
Lõpp:30. september 2016 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Koroona: III Koroonavõistlus "Alutaguse hirv"
Algus:24. september 2016 - 10:00
Lõpp:25. september 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Korvpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused korvpallis, välkturniir
Algus:24. september 2016 - 16:00
Lõpp:24. september 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: XXXI Jõhvi rahvajooks
Algus:17. september 2016 - 10:00
Lõpp:17. september 2016
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Korvpall: EMV U16
Algus:11. september 2016 - 11:00
Lõpp:11. september 2016 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV U16
Algus:10. september 2016 - 11:00
Lõpp:10. september 2016 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Korvpall: JÕHVI / JÄRVE CUP
Algus:24. august 2016
Lõpp:27. august 2016
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: SÕPRUSKOHTUMINE
Algus:24. august 2016 - 18:00
Lõpp:24. august 2016 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 3. etapp
Algus:20. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:20. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 2. etapp
Algus:13. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Sulgpall toob leiva lauale, 1. etapp
Algus:09. juuni 2016 - 18:00
Lõpp:09. juuni 2016 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Algus:02. juuni 2016 - 17:00
Lõpp:02. juuni 2016 - 20:00
Asukoht:Jõhvi park
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Sulgpall: 5. Jõhvi lahtised meistrivõistlused sulgpallis
Algus:20. detsember 2015 - 11:00
Lõpp:20. detsember 2015 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Lauatennis: Jõhvi lahtised meistrivõistlused lauatennises
Algus:18. detsember 2015 - 17:00
Lõpp:18. detsember 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse IV etapp
Algus:06. detsember 2015 - 10:30
Lõpp:06. detsember 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

X paarismängude kolmevõistlus
Algus:22. november 2015 - 11:00
Lõpp:22. november 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: A-klassi Eesti KV, Jõhvi SK - Selver/Audentes II
Algus:21. november 2015 - 12:30
Lõpp:21. november 2015 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse III etapp
Algus:15. november 2015 - 10:30
Lõpp:15. november 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:14. november 2015 - 11:00
Lõpp:14. november 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:13. november 2015 - 17:00
Lõpp:13. november 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jõhvi - 10
Algus:28. oktoober 2015 - 18:00
Lõpp:28. oktoober 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Võrkpall: Jõhvi Cup segavõistkondadele
Algus:25. oktoober 2015 - 11:00
Lõpp:25. oktoober 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse II etapp
Algus:18. oktoober 2015 - 10:30
Lõpp:18. oktoober 2015 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Kabe: Ida-Virumaa veteranide meistrivõistlused meestele ja naistele vene kabes
Algus:17. oktoober 2015 - 10:00
Lõpp:17. oktoober 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:16. oktoober 2015 - 17:00
Lõpp:16. oktoober 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Koroona: II Alutaguse Hirv, paarismäng
Algus:11. oktoober 2015 - 10:00
Lõpp:11. oktoober 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Kabe: Jõhvi veteranide meistrivõistlused vene kabes meestele ja naistele
Algus:10. oktoober 2015 - 10:00
Lõpp:10. oktoober 2015 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Koroona: II Alutaguse Hirv, võistkonnavõistlus
Algus:10. oktoober 2015 - 10:30
Lõpp:10. oktoober 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Aeroobika: FitLife Jõhvi avaüritus
Algus:03. oktoober 2015 - 12:00
Lõpp:03. oktoober 2015 - 18:55
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 10. etapp
Algus:03. oktoober 2015 - 10:00
Lõpp:03. oktoober 2015 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnnikolmapäevakute VII etapp
Algus:30. september 2015 - 18:00
Lõpp:30. september 2015 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Aime Luuk

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnnikolmapäevakute VI etapp
Algus:23. september 2015 - 18:00
Lõpp:23. september 2015 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Aime Luuk

Kergejõustik: XXX Jõhvi rahvajooks
Algus:19. september 2015 - 12:00
Lõpp:19. september 2015 - 14:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: Jõhvi välkturniir
Algus:19. september 2015 - 16:30
Lõpp:19. september 2015 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnnikolmapäevakute V etapp
Algus:16. september 2015 - 18:00
Lõpp:16. september 2015 - 19:30
Asukoht:
Korraldaja:Aime Luuk

Sulgpall: X Jõhvi sulgpalliseeriavõistluse I etapp
Algus:12. september 2015 - 11:00
Lõpp:12. september 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:11. september 2015 - 17:00
Lõpp:11. september 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevaku Jõhvi etapp
Algus:10. september 2015 - 16:00
Lõpp:10. september 2015 - 18:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Korvpall: Ida-Virumaa - Oklahoma
Algus:03. september 2015 - 19:00
Lõpp:03. september 2015 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnnisarja 3. etapp
Algus:02. september 2015 - 18:00
Lõpp:02. september 2015 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:15. august 2015 - 11:00
Lõpp:15. august 2015 - 13:00
Asukoht:BC Karjamaa suvebaas
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Suvevolle 7. etapp
Algus:21. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:21. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Rene Kundla

Võrkpall: Suvevolle 6. etapp
Algus:14. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:14. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle 5. etapp
Algus:07. juuli 2015 - 18:00
Lõpp:07. juuli 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle 4. etapp
Algus:30. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:30. juuni 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sportaeroobika: II Jõhvi meistrivõistlused
Algus:19. juuni 2015 - 11:30
Lõpp:19. juuni 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Suvevolle 3. etapp
Algus:16. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:16. juuni 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle 2. etapp
Algus:09. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:09. juuni 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: A.Paali mälestusvõistlused
Algus:06. juuni 2015 - 12:00
Lõpp:06. juuni 2015 - 14:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Narva PSK, Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli kergejõustiku võistlused
Algus:04. juuni 2015 - 14:00
Lõpp:04. juuni 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: POWER CUP
Algus:03. juuni 2015
Lõpp:07. juuni 2015
Asukoht:Vaasa Soome
Korraldaja:Soome, Kersti Rajas

Võrkpall: Suvevolle 1. etapp
Algus:02. juuni 2015 - 18:00
Lõpp:02. juuni 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Jõhvi mäkkejooks
Algus:01. juuni 2015 - 18:30
Lõpp:01. juuni 2015 - 19:15
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

IX Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:30. mai 2015 - 15:00
Lõpp:30. mai 2015 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: XIII promenaadijooks
Algus:30. mai 2015 - 11:00
Lõpp:30. mai 2015 - 14:00
Asukoht:Võistluskeskus Jõhvi Kontserdimaja juures
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Korvpall: Tänavakorvpall Jõhvis. Noored 1999-2006 a.s poisid
Algus:29. mai 2015 - 15:00
Lõpp:29. mai 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Suusatamine: Ühistreening
Algus:25. mai 2015 - 16:25
Lõpp:25. mai 2015 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

SPORDIHALL SULETUD
Algus:24. mai 2015
Lõpp:24. mai 2015
Asukoht:Jõhvi spordihall

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Algus:21. mai 2015 - 17:00
Lõpp:21. mai 2015 - 19:00
Asukoht:Kose
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: Argipäeva Rattaõhtud 2015 I etapp, Pannjärve MNT
Algus:06. mai 2015 - 18:00
Lõpp:06. mai 2015 - 20:00
Asukoht:

Mälumäng: Ida-Virumaa sporditeemalise mälumängumeistrivõistluste etapp
Algus:03. mai 2015 - 16:00
Lõpp:03. mai 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 5. etapp
Algus:02. mai 2015 - 10:00
Lõpp:02. mai 2015 - 13:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Veteranide jalgpalli turniir.
Algus:01. mai 2015 - 09:30
Lõpp:01. mai 2015 - 13:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:BK-85, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Põlevkivi Volle kolmas finaal, Ojamaa - Veteranid
Algus:28. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:28. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Koroona: Ida-Virumaa meistrivõistlused novuses, paarismäng
Algus:26. aprill 2015 - 10:00
Lõpp:26. aprill 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:25. aprill 2015 - 10:30
Lõpp:25. aprill 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Koroona: Ida-Virumaa meistrivõistlused novuses, üksikmäng
Algus:25. aprill 2015 - 10:00
Lõpp:25. aprill 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Visad, Ralf Burk

Võrkpall: Põlevkivi Volle teine finaal, Ojamaa - Veteranid
Algus:21. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:21. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Sportaeroobika: Eesti karikavõistlused
Algus:19. aprill 2015 - 13:00
Lõpp:19. aprill 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:SK TWIST Crew, Tatjana Tulskaja

Võrkpall: U-16 Karikavõistlused tsoon
Algus:18. aprill 2015
Lõpp:18. aprill 2015
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kersti Rajas

Võrkpall: Kalevi karikas
Algus:18. aprill 2015 - 11:00
Lõpp:18. aprill 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:17. aprill 2015 - 17:00
Lõpp:17. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Põlevkivi volle pronksimäng, Estonia - Narva
Algus:14. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:14. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:13. aprill 2015 - 17:00
Lõpp:13. aprill 2015 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kergejõustik: "Laste kergejõustiku" võistlused"
Algus:11. aprill 2015 - 11:00
Lõpp:11. aprill 2015 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Võrkpall: U-18 EKV Finaal
Algus:10. aprill 2015
Lõpp:12. aprill 2015
Asukoht:Pärnu Spordihoone
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:09. aprill 2015 - 13:00
Lõpp:09. aprill 2015 - 16:00
Asukoht:Õismäe sportmängude hall, Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Põlevkivi Volle esimene finaal, Ojamaa - Veteranid
Algus:07. aprill 2015 - 19:30
Lõpp:07. aprill 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:29. märts 2015 - 10:30
Lõpp:29. märts 2015 - 00:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:29. märts 2015 - 09:00
Lõpp:29. märts 2015 - 18:00
Asukoht:Tartu Turu tn spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Algus:22. märts 2015
Lõpp:22. märts 2015
Asukoht:Otepää - Tehvandi suusastaadion

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Ei, Emotsioon
Algus:20. märts 2015 - 20:00
Lõpp:20. märts 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Johvi Cup
Algus:13. märts 2015
Lõpp:13. märts 2015
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:13. märts 2015 - 17:00
Lõpp:13. märts 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Postimees/Soov.ee
Algus:09. märts 2015 - 20:00
Lõpp:09. märts 2015 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: U-18 EKV tsoon
Algus:08. märts 2015 - 00:00
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Tallinn ATO,

Võrkpall: Mini Võrkpalli Ida regiooni teine etapp
Algus:06. märts 2015 - 00:00
Lõpp:06. märts 2015 - 00:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Eesti Noorte MV
Algus:06. märts 2015
Lõpp:08. märts 2015
Asukoht:Haanja

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:22. veebruar 2015 - 10:30
Lõpp:22. veebruar 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Suusatamine: Swedbank noortesari
Algus:21. veebruar 2015 - 07:00
Lõpp:21. veebruar 2015 - 18:00
Asukoht:Värska
Korraldaja:Janek Vallimäe

Võrkpall: U-16 Karikavõistlused Finaal
Algus:20. veebruar 2015
Lõpp:22. veebruar 2015
Asukoht:Pärnu Spordihoone
Korraldaja:EVF, Kersti Rajas

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:15. veebruar 2015 - 11:00
Lõpp:15. veebruar 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:13. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:13. veebruar 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu Narvas.
Algus:11. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:11. veebruar 2015 - 20:00
Asukoht:Narva - Pähklimäe

Suusatamine: Treening
Algus:09. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:09. veebruar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Riigikogu liikmete paarismänguturniirid sulgpallis ja lauatennises
Algus:08. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:08. veebruar 2015 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Tõstesport: Jõhvi noorte lahtised meistrivõistlused
Algus:07. veebruar 2015 - 11:45
Lõpp:07. veebruar 2015 - 16:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 2. etapp
Algus:07. veebruar 2015 - 10:00
Lõpp:07. veebruar 2015 - 12:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu Kohtla-Nõmmel!
Algus:04. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:04. veebruar 2015 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusastaadion
Korraldaja:Järve Spordiklubi, Piret Niglas

Võrkpall: Rahvaliiga mäng
Algus:03. veebruar 2015 - 00:00
Lõpp:03. veebruar 2015 - 00:00
Asukoht:Lähte Spordihoone
Korraldaja:Lähte Spordikool, Kersti Rajas

Suusatamine: Treening
Algus:02. veebruar 2015 - 17:00
Lõpp:02. veebruar 2015 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Võrkpall: Schenker liiga võrkpallis, Rakvere Võrkpalliklubi - Poliurs/Ozolnieki
Algus:31. jaanuar 2015 - 16:00
Lõpp:31. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:29. jaanuar 2015 - 16:30
Lõpp:29. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Eesti naiste rahvaliiga veerandfinaal, Jõhvi SK - Lähte
Algus:29. jaanuar 2015 - 18:15
Lõpp:29. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Sulgpall: IX sulgpalli seeriavõistluse etapp
Algus:25. jaanuar 2015 - 10:30
Lõpp:25. jaanuar 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Lauatennis: V lauatennise seeriavõistluse etapp
Algus:23. jaanuar 2015 - 17:00
Lõpp:23. jaanuar 2015 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: EYBL U17 etapp
Algus:16. jaanuar 2015 - 09:00
Lõpp:18. jaanuar 2015 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: EMV U18 HITO/Jõhvi – BC Tarvas/Hajala
Algus:11. jaanuar 2015 - 12:45
Lõpp:11. jaanuar 2015 - 14:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: EMV U-14 poisid
Algus:10. jaanuar 2015 - 11:00
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 19:00
Asukoht:Viimsi kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste rahvaliiga
Algus:10. jaanuar 2015 - 13:30
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Jõhvi spordihallis kell 18 Ida-Virumaa korvpallikarikavõistluste finaal, KK HITO - Toila Noto Outlet
Algus:10. jaanuar 2015 - 18:00
Lõpp:10. jaanuar 2015 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

EKKSLi töötajate uusaastaturniir võrkpallis ja korvpallis
Algus:09. jaanuar 2015 - 10:00
Lõpp:09. jaanuar 2015 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKKSL,

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Tarvas/Rakvere SK.
Algus:09. jaanuar 2015 - 19:00
Lõpp:09. jaanuar 2015 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jõhvi 2014 paremate austamine
Algus:07. jaanuar 2015 - 14:00
Lõpp:07. jaanuar 2015 - 15:30
Asukoht:Jõhvi raekoda

Sulgpall: IV Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:21. detsember 2014 - 11:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Eesti mv U-18. KK HITO/Jõhvi SK - BCTarvas/Rakvere SK
Algus:21. detsember 2014 - 13:00
Lõpp:21. detsember 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Lauatennis: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:19. detsember 2014 - 17:00
Lõpp:19. detsember 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Kergejõustik: XXVIII Jõhvi hüppevõistlused
Algus:18. detsember 2014 - 16:00
Lõpp:18. detsember 2014 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Jõhvi noorte lahtised E. Konisti mälestusvõistlused
Algus:12. detsember 2014
Lõpp:12. detsember 2014
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Korvpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:07. detsember 2014 - 10:30
Lõpp:07. detsember 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: EMV neiud U18, 6 mängu
Algus:06. detsember 2014 - 10:30
Lõpp:06. detsember 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria

Korvpall: Eesti MV teine liiga, KK HITO/Jõhvi - Toila Noto Outlet
Algus:05. detsember 2014 - 19:00
Lõpp:05. detsember 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp
Algus:03. detsember 2014 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2014 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Korvpall: Eesti karikavõistlused, Rakvere Tarvas - Rapla TYCO
Algus:18. november 2014 - 19:00
Lõpp:18. november 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Võrkpall: Schenker liiga, Rakvere VK - Daugavpilsi Ülikool
Algus:16. november 2014 - 15:00
Lõpp:16. november 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rakvere VK, Marko Pomerants

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 5. etapp
Algus:14. november 2014 - 17:30
Lõpp:14. november 2014 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: EMV poisid U-14
Algus:09. november 2014 - 14:30
Lõpp:09. november 2014 - 20:00
Asukoht:Tallinn, Soku Hall ja Südalinna Kool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti mv U-13 K-Järvel
Algus:08. november 2014 - 11:00
Lõpp:09. november 2014 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Raul Rõõmus

Kabe: Kabeklubi Into lahtised meistrivõistlused meestele ja naistele
Algus:08. november 2014 - 10:00
Lõpp:08. november 2014 - 13:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused. Iisaku.
Algus:08. november 2014 - 13:00
Lõpp:08. november 2014 - 14:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 3. etapp
Algus:02. november 2014 - 13:00
Lõpp:02. november 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Tartu JK Tammeka
Algus:25. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:25. oktoober 2014 - 14:45
Asukoht:Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Poks: Rahvusvaheline poksiturniir Box Open 2014
Algus:25. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:26. oktoober 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Ida-Virumaa meistri- ja karikavõistlused
Algus:19. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:19. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:18. oktoober 2014 - 13:30
Lõpp:18. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Tallinna FC Infonet
Algus:18. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:18. oktoober 2014 - 14:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Jalgrattasport: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:18. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:18. oktoober 2014 - 13:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Priit Käen

Korvpall: Eesti U-14 KV. Rapla
Algus:17. oktoober 2014 - 16:30
Lõpp:17. oktoober 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO/Jõhvi - Virumaa PK
Algus:17. oktoober 2014 - 19:00
Lõpp:17. oktoober 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Tuhamäeralli
Algus:12. oktoober 2014 - 12:00
Lõpp:12. oktoober 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi surnuaed, aherainemäel
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Tauri Selder

VII paarismängude mitmevõistlus
Algus:12. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:12. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv D2 V. JK Kuusalu Kalev
Algus:11. oktoober 2014 - 12:30
Lõpp:11. oktoober 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Korvpall: Eesi MV U-18. 6 mängu.
Algus:11. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:11. oktoober 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti MV U-14. 5 mängu.
Algus:11. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:11. oktoober 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Tõstesport: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:05. oktoober 2014 - 11:45
Lõpp:05. oktoober 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Sulgpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:05. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Eesti naiste karikavõistlused, Püssi/Jõhvi - Audentese SG/Noortekoondis
Algus:05. oktoober 2014 - 11:00
Lõpp:05. oktoober 2014 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jevgeni Sarri

Võrkpall: Jõhvi cup segavõistkondadele
Algus:04. oktoober 2014 - 15:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). Vändra JK Vaprus
Algus:04. oktoober 2014 - 13:00
Lõpp:04. oktoober 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Toksijate esimene võrkpalliturniir
Algus:03. oktoober 2014 - 19:00
Lõpp:03. oktoober 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: Jõhvi lahtised meistrivõistlused heitealadel
Algus:03. oktoober 2014 - 14:00
Lõpp:03. oktoober 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Hanno Koll, Rene Kundla, Lilija Schmidt

III suvehooajalõpu teatevõistlus
Algus:28. september 2014 - 16:00
Lõpp:28. september 2014 - 18:00
Asukoht:Trahter Valge hobu ümbrus
Korraldaja:Sille Kaasik; Rene Kundla

Koroona: Koroona-novuse turniir, Alutaguse Hirv
Algus:27. september 2014 - 10:00
Lõpp:28. september 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Visad, Ralf Burk

Korvpall: Välkturniir. Jõhvi lahtised meistrivõistlused.
Algus:26. september 2014 - 17:00
Lõpp:26. september 2014 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Narva JK Trans
Algus:20. september 2014 - 16:00
Lõpp:20. september 2014 - 17:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Kergejõustik: Jõhvi rahvajooks
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt

Jalgpall: Eesti mv D2 V. K-Järve Viru
Algus:20. september 2014 - 12:30
Lõpp:20. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Shashkov

Jalgpall: E2.VII
Algus:20. september 2014 - 10:00
Lõpp:20. september 2014 - 11:15
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi SK Lokomotiv 2005, Igor Shashkov

Sulgpall: VIII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 1. etapp
Algus:13. september 2014 - 13:00
Lõpp:13. september 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Orienteerumine: RSK Jõhvikas neljapäevak
Algus:11. september 2014 - 16:00
Lõpp:11. september 2014 - 19:00
Asukoht:Start Jõhvi kontserdimaja juures
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Korvpall: Maakondade meistrite turniir
Algus:06. september 2014 - 10:00
Lõpp:07. september 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: Eesti MV B1 II (1999 a.s.). JK Põltsamaa Sport
Algus:06. september 2014 - 13:00
Lõpp:06. september 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti mv D2 V.
Algus:06. september 2014 - 12:30
Lõpp:06. september 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Korvpall: Jõhvi SK/KK HITO - Oklahoma (USA)
Algus:05. september 2014 - 19:00
Lõpp:05. september 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Flora
Algus:30. august 2014 - 13:00
Lõpp:30. august 2014 - 14:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Jalgpall: E2.VII EMV
Algus:27. august 2014 - 19:00
Lõpp:27. august 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv,

Jõhvi spordiklubide koosolek
Algus:27. august 2014 - 10:00
Lõpp:27. august 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Kergejõustik: 25. RUKKILILLEMÄNGUD
Algus:26. august 2014 - 12:00
Lõpp:27. august 2014 - 18:00
Asukoht:26-27.08.2014, Tallinn, Kadrioru staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Jõhvi spordihall - 5
Algus:24. august 2014 - 11:05
Lõpp:24. august 2014 - 20:05
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus,

Võrkpall: 3vs3 võrkpalli Jõhvi etapp
Algus:23. august 2014 - 11:00
Lõpp:23. august 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kabe: Kaevuri kombain
Algus:23. august 2014 - 10:00
Lõpp:23. august 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Rahvusvaheline noorte korvpalliturniir JÕHVI/JÄRVE CUP
Algus:21. august 2014 - 09:00
Lõpp:23. august 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgrattasport: XI Alutaguse rattamaraton
Algus:17. august 2014 - 12:00
Lõpp:17. august 2014 - 16:00
Asukoht:Pannjärve tervisespordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Priit Käen

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- JK Tallinna Kalev
Algus:15. august 2014 - 19:00
Lõpp:15. august 2014 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Algus:14. august 2014 - 17:00
Lõpp:14. august 2014 - 19:00
Asukoht:Kose
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Petank: Jõhvi meistrivõistlused, petangi paarismäng
Algus:12. august 2014 - 18:00
Lõpp:12. august 2014 - 22:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Sulgpall: Hooaja avalöök
Algus:10. august 2014 - 11:00
Lõpp:10. august 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- JK Sillamäe Kalev
Algus:08. august 2014 - 19:00
Lõpp:08. august 2014 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Kergejõustik: Jõhvi mäkkejooks
Algus:06. august 2014 - 18:30
Lõpp:06. august 2014 - 19:30
Asukoht:

Jalgpall: Jõhvi Loko cup
Algus:03. august 2014 - 10:00
Lõpp:03. august 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen Igor Šaškov

Jõhvi spordikool - 25
Algus:02. august 2014 - 10:00
Lõpp:03. august 2014 - 13:00
Asukoht:Karjamaa puhkebaas
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Rulluisutamine: Jõhvi rullimaraton
Algus:27. juuli 2014 - 10:00
Lõpp:27. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:21. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:21. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: I-V rannavõrkpall Karjamaa etapp
Algus:19. juuli 2014 - 11:00
Lõpp:19. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:Alajõe vald, Karjamaa küla
Korraldaja:Priit Käen

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Levadia
Algus:18. juuli 2014 - 19:00
Lõpp:18. juuli 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Rulluisutamine: Argipäeva rulliõhtute etapp
Algus:16. juuli 2014 - 18:30
Lõpp:16. juuli 2014 - 20:00
Asukoht:

Petank: Jõhvi meistrivõistlused, petangi trio
Algus:15. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:15. juuli 2014 - 22:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:15. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:15. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Paide Linnameeskond
Algus:11. juuli 2014 - 19:00
Lõpp:11. juuli 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Kergejõustik: Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused
Algus:09. juuli 2014 - 08:00
Lõpp:10. juuli 2014 - 16:00
Asukoht:Võru
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:08. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:08. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti mv E2. Jõhvi Sk Lokomotiv- Rakvere Tarvas
Algus:06. juuli 2014 - 12:00
Lõpp:06. juuli 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Igor Saskov

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtute etapp
Algus:02. juuli 2014 - 19:00
Lõpp:02. juuli 2014 - 20:30
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:01. juuli 2014 - 18:00
Lõpp:01. juuli 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:26. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:26. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Võidupüha noorte jalgpalliturniiri Loko CUP 2014
Algus:22. juuni 2014 - 10:00
Lõpp:23. juuni 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Nõmme Kalju FC
Algus:21. juuni 2014 - 13:00
Lõpp:21. juuni 2014 - 14:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Sportaeroobika: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:21. juuni 2014 - 12:00
Lõpp:21. juuni 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:19. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:19. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Kergejõustik: Ida-Virumaa kergejõustiku meistrivõistlused
Algus:18. juuni 2014 - 15:00
Lõpp:18. juuni 2014 - 00:00
Asukoht:Võistlused toimuvad 18.juunil 2014.a. algusega kell 15.00 Krenholmi staadionil Narvas
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:17. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:17. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Sergei Ivanõtšev

Kergejõustik: Gustav Sule mälestusvõistlused
Algus:15. juuni 2014
Lõpp:15. juuni 2014
Asukoht:Tartu, Tamme staadion

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Tallinna JK Flora
Algus:14. juuni 2014 - 13:00
Lõpp:14. juuni 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - K-Järve
Algus:14. juuni 2014 - 12:30
Lõpp:14. juuni 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Narva JK Trans
Algus:14. juuni 2014 - 16:00
Lõpp:14. juuni 2014 - 17:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:13. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtute etapp
Algus:11. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:11. juuni 2014 - 19:30
Asukoht:Valge Hobu parkla
Korraldaja:Jõhvi JRK ja Jõhvi Spordikool, Maris Nurm, Priit Käen

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli meistrivõistlused
Algus:11. juuni 2014 - 11:00
Lõpp:11. juuni 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, H. Koll, Lilia Schmidt, Viktor Predbannikov

Petank: Jõhvi meistrivõistlused, petangi üksikmäng
Algus:10. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:10. juuni 2014 - 22:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:10. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:10. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: Juunikuu händikäpiõhtud sulgpalliga
Algus:06. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:06. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Orienteerumine: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:05. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:05. juuni 2014 - 19:00
Asukoht:Oru teerist
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Võrkpall: Credit24 SuveVolle Jõhvis
Algus:03. juuni 2014 - 18:00
Lõpp:03. juuni 2014 - 21:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kergejõustik: Jõhvi – Kohtla-Järve rahvajooks
Algus:31. mai 2014 - 12:00
Lõpp:31. mai 2014 - 14:00
Asukoht:Start Jõhvis Kontserdimaja parklast

Korvpall: Tänavakorvpall Jõhvis
Algus:31. mai 2014 - 16:00
Lõpp:31. mai 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Poiste 2005 turniir
Algus:29. mai 2014 - 16:30
Lõpp:29. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Algus:29. mai 2014 - 17:00
Lõpp:29. mai 2014 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Sulgpall: Jõhvi maikuu nädalalõpud sulgpalliga, kolmas etapp
Algus:25. mai 2014 - 13:00
Lõpp:25. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:24. mai 2014 - 12:30
Lõpp:24. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Tallinna FC Infonet
Algus:20. mai 2014 - 19:00
Lõpp:20. mai 2014 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Sulgpall: Jõhvi maikuu nädalalõpud sulgpalliga, teine etapp
Algus:18. mai 2014 - 14:00
Lõpp:18. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Paide
Algus:17. mai 2014 - 12:30
Lõpp:17. mai 2014 - 14:30
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Saskov

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vasalemma
Algus:16. mai 2014 - 16:00
Lõpp:16. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu I etapp
Algus:14. mai 2014 - 18:00
Lõpp:14. mai 2014 - 20:00
Asukoht:Pannjärve keskuse parkla
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 9-11 KL
Algus:14. mai 2014 - 09:00
Lõpp:14. mai 2014 - 12:00
Asukoht:

Kergejõustik: Jõhvi Gümnaasiumi SPORDIPÄEV 5-8 KL
Algus:13. mai 2014 - 09:30
Lõpp:13. mai 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Gümnaasiumi kehalise-k õpetajad

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Tartu JK Tammeka
Algus:13. mai 2014 - 19:00
Lõpp:13. mai 2014 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi Lokomotiv, Sergei Ivanov

Sulgpall: Maikuu nädalalõpud sulgpalliga, esimene etapp
Algus:10. mai 2014 - 13:00
Lõpp:10. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Tõstesport: SK Edu karikas
Algus:03. mai 2014 - 12:00
Lõpp:03. mai 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Kabe: Kabeklubi Into seeriavõistluse etapp
Algus:03. mai 2014 - 10:00
Lõpp:03. mai 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti mv D2.V 03. Jõhvi - Kiviõli
Algus:02. mai 2014 - 16:00
Lõpp:02. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Nesterenko

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, neljas etapp
Algus:01. mai 2014 - 13:00
Lõpp:01. mai 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Mõttesport: Ida-Virumaa MV sporditeemalises mälumängus, neljas etapp
Algus:01. mai 2014 - 10:30
Lõpp:01. mai 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Orienteerumine: MEV: Orienteerumine
Algus:01. mai 2014 - 17:00
Lõpp:01. mai 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi gümnaasiumi juures

Jalgpall: Veteranide jalgpalli turniir.
Algus:01. mai 2014 - 09:30
Lõpp:01. mai 2014 - 13:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jalgpalliklubi BK - 85, Viktor Predbannikov

Seiklussport: Rogainiõhtu
Algus:29. aprill 2014 - 16:30
Lõpp:29. aprill 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:XT Sport, Heigo Põld

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:29. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:29. aprill 2014 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:28. aprill 2014 - 13:45
Lõpp:28. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:TÜ spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 3. etapp
Algus:27. aprill 2014 - 10:30
Lõpp:27. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Lauatennis: Mälestusturniir Heino Raam - 80
Algus:27. aprill 2014 - 12:00
Lõpp:27. aprill 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti Alexela KML üleminekumäng KK HITO-KOHILA
Algus:27. aprill 2014 - 18:00
Lõpp:27. aprill 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Eesti veteranide meistrivõistlused
Algus:26. aprill 2014 - 11:00
Lõpp:26. aprill 2014 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Põltsamaa
Algus:25. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:25. aprill 2014 - 19:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Võrkpall: Põlevkivi volle 2. finaalmäng, Estonia - Narva
Algus:24. aprill 2014 - 18:15
Lõpp:24. aprill 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: EMV C2, KK HITO/Jõhvi´01 - Haabersti SK/SK Marcus
Algus:22. aprill 2014 - 15:30
Lõpp:22. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup. Voka
Algus:20. aprill 2014
Lõpp:20. aprill 2014
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti mv B1.II 98. Jõhvi - Vändra Vaprus
Algus:19. aprill 2014 - 13:00
Lõpp:19. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Ahtme Kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

XVI käsitöölaat Viru Nikerdaja
Algus:13. aprill 2014 - 10:00
Lõpp:13. aprill 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

XVI käsitöölaat Viru Nikerdaja
Algus:12. aprill 2014 - 10:00
Lõpp:12. aprill 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Viru Jalaväe -Jõhvi BC Karjamaa
Algus:08. aprill 2014 - 17:30
Lõpp:08. aprill 2014 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: "Laste kergejõustiku" võistlused
Algus:04. aprill 2014 - 15:00
Lõpp:04. aprill 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Tallinna Kalev
Algus:30. märts 2014 - 17:00
Lõpp:30. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Mõttesport: Ida-Virumaa MV sporditeemalises mälumängus, kolmas
Algus:30. märts 2014 - 10:30
Lõpp:30. märts 2014 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: KML, BC Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo
Algus:29. märts 2014 - 17:00
Lõpp:29. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:29. märts 2014 - 14:00
Lõpp:29. märts 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kergejõustik: Kohtla-Järve kergejõustiku lahtised MV B,C,D klass
Algus:28. märts 2014 - 00:00
Lõpp:28. märts 2014 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:23. märts 2014 - 11:00
Lõpp:23. märts 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO - Orissaare Rock
Algus:22. märts 2014 - 17:00
Lõpp:22. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO - Paide
Algus:17. märts 2014 - 20:15
Lõpp:17. märts 2014 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Margo Tali

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Rapla Tyco
Algus:15. märts 2014 - 17:00
Lõpp:15. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - Paide
Algus:12. märts 2014 - 20:15
Lõpp:12. märts 2014 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, kolmas etapp
Algus:09. märts 2014 - 13:00
Lõpp:09. märts 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Valga
Algus:08. märts 2014 - 17:00
Lõpp:08. märts 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Eesti noorte mini(2001a.s) mv II etapp.
Algus:04. märts 2014 - 11:00
Lõpp:04. märts 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Eestimaa Talimängud
Algus:01. märts 2014
Lõpp:02. märts 2014
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Spordikeskus

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Viru Jalaväe Patalon - Jõhvi BC Karjamaa
Algus:27. veebruar 2014 - 16:30
Lõpp:27. veebruar 2014 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:23. veebruar 2014 - 10:30
Lõpp:23. veebruar 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - Pärnu
Algus:22. veebruar 2014 - 17:00
Lõpp:22. veebruar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Neidude võrkpalliturniir Jõhvi Cup 2014
Algus:21. veebruar 2014 - 14:00
Lõpp:22. veebruar 2014 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: 2+2 võrkpalliturniir
Algus:16. veebruar 2014 - 11:00
Lõpp:16. veebruar 2014 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, teine etapp
Algus:15. veebruar 2014 - 13:00
Lõpp:15. veebruar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistrivõistluste teine liiga, KK HITO II - EMÜ SK
Algus:14. veebruar 2014 - 18:30
Lõpp:14. veebruar 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Margo Tali

Sulgpall: MEV+: sulgpall
Algus:08. veebruar 2014 - 18:00
Lõpp:08. veebruar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Jaak Rooden

Korvpall: Korvpalli meistriliiga, KK HITO - BC Kalev/Cramo
Algus:01. veebruar 2014 - 17:00
Lõpp:01. veebruar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Tõstesport: Jõhvi lahtised meistrivõistlused noortele
Algus:01. veebruar 2014 - 12:00
Lõpp:01. veebruar 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Lauatennis: IV Jõhvi seeriavõistlus, 1. etapp
Algus:26. jaanuar 2014 - 10:30
Lõpp:26. jaanuar 2014 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Paarismängude kolmevõistlus
Algus:25. jaanuar 2014 - 16:00
Lõpp:25. jaanuar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Eesti Talimängude eelturniir. Sõmeru, Paikuse, Kiili, Sauga
Algus:19. jaanuar 2014 - 10:00
Lõpp:19. jaanuar 2014 - 18:00
Asukoht:Kiili
Korraldaja:Priit Käen

Sulgpall: VII Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, esimene etapp
Algus:19. jaanuar 2014 - 13:00
Lõpp:19. jaanuar 2014 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MV B kl. Salva/Tartu, United Loggers Rapla
Algus:19. jaanuar 2014 - 11:00
Lõpp:19. jaanuar 2014 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Korvpall: KML, KK HITO - TTÜ KK
Algus:18. jaanuar 2014 - 17:00
Lõpp:18. jaanuar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Eesti A- ja B- klassi talvised MV
Algus:18. jaanuar 2014
Lõpp:19. jaanuar 2014
Asukoht:Tallinn, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Võrkpall: Credit 24 naiste RAHVALIIGA
Algus:18. jaanuar 2014 - 11:00
Lõpp:18. jaanuar 2014 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kersti, Viktoria

Korvpall: KML, KK HITO - BC Rakvere Tarvas
Algus:12. jaanuar 2014 - 17:00
Lõpp:12. jaanuar 2014 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:11. jaanuar 2014 - 15:00
Lõpp:12. jaanuar 2014 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV B-klass, Erkmaa KK - KK HITO
Algus:07. jaanuar 2014 - 19:00
Lõpp:07. jaanuar 2014 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste finaalid
Algus:05. jaanuar 2014 - 14:00
Lõpp:05. jaanuar 2014 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 1. etapp
Algus:04. jaanuar 2014 - 10:00
Lõpp:04. jaanuar 2014 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Lauatennis: Jõhvi meistrivõistlused lauatennises
Algus:29. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:29. detsember 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Sulgpall: Jõhvi meistrivõistlused sulgpalls
Algus:29. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:22. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: KML, KK HITO – Tallinna Kalev
Algus:28. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:28. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: Eesti MV A kl.Finlog
Algus:28. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:28. detsember 2013 - 13:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: Kõrgushüppepäev.
Algus:27. detsember 2013 - 12:00
Lõpp:27. detsember 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi võimla
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: Eesti mv 2 liiga. Fameron
Algus:27. detsember 2013 - 16:30
Lõpp:27. detsember 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, SK BC Karjamaa, Raul Rõõmus

Kabe: Jõuluturniir vene kabes
Algus:21. detsember 2013
Lõpp:21. detsember 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:15. detsember 2013 - 14:00
Lõpp:15. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Jõhvi BC Karjamaa-K-Järve Enteh
Algus:14. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Ida-Virumaa meeste meistrivõistluste finaalturniir
Algus:14. detsember 2013 - 13:00
Lõpp:14. detsember 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Kergejõustik: Jõhvi noorte lahtised kergejõustiku MV
Algus:13. detsember 2013 - 15:00
Lõpp:13. detsember 2013 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Korvpall: KML, KK HITO – Rapla
Algus:08. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:08. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: KML, KK HITO – KK Pärnu
Algus:07. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Jõutõstmine: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:07. detsember 2013 - 11:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Järve Tammiku põhikool
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Eesti MV A esiliiga. SK Energia Narva
Algus:07. detsember 2013 - 18:00
Lõpp:07. detsember 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: TV 10 Olümpiastarti Ida-Virumaa I etapp
Algus:04. detsember 2013
Lõpp:04. detsember 2013
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Poks: Rahvusvaheline poksiturniir Jõhvi lahtised MV 2013
Algus:30. november 2013 - 15:00
Lõpp:01. detsember 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Kabe: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:23. november 2013 - 10:00
Lõpp:23. november 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:17. november 2013 - 10:30
Lõpp:17. november 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Jõhvi meistrivõistlused meestele
Algus:16. november 2013 - 11:00
Lõpp:16. november 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 3. etapp
Algus:10. november 2013 - 16:00
Lõpp:10. november 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: KML, KK HITO – BC Tarvas
Algus:09. november 2013 - 18:00
Lõpp:09. november 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 11. etapp
Algus:09. november 2013 - 10:00
Lõpp:09. november 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:08. november 2013 - 14:00
Lõpp:08. november 2013 - 18:00
Asukoht:Tartu Turu tn spordihoone/TÜ spordihoone(Ujula 4)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV C2 poisid
Algus:06. november 2013 - 17:30
Lõpp:06. november 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1 liiga. Mäetaguse
Algus:03. november 2013 - 14:00
Lõpp:03. november 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:27. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:27. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Korvpall: KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:26. oktoober 2013 - 18:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:26. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:26. oktoober 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Ida-Virumaa pallikalli 2013
Algus:21. oktoober 2013 - 09:00
Lõpp:25. oktoober 2013 - 10:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Margo Tali

Lauatennis: Jõhvi lauatennise rahvaliiga
Algus:20. oktoober 2013 - 10:30
Lõpp:20. oktoober 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Eesti MV A esiliiga etapp
Algus:19. oktoober 2013 - 14:30
Lõpp:19. oktoober 2013 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: EE meistrivõistlused
Algus:19. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:19. oktoober 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Kabe: Ida-Virumaa spordiveteranide meistrivõistlused vene kabes
Algus:19. oktoober 2013 - 10:00
Lõpp:19. oktoober 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Välisturniir ELK 2001 a.s poisid
Algus:18. oktoober 2013
Lõpp:20. oktoober 2013 - 23:00
Asukoht:Elk, Poola
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - BC Rakvere Tarvas
Algus:17. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:17. oktoober 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Koolisport: T6-9 klasside korvpall
Algus:16. oktoober 2013 - 09:30
Lõpp:16. oktoober 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Paarismängude kolmevõistlus
Algus:13. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:13. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Aime Luuk

Korvpall: KML, KK HITO – BC Kalev/Cramo
Algus:11. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:11. oktoober 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Koolisport: PT6-9 klasside korvpall
Algus:10. oktoober 2013 - 09:30
Lõpp:10. oktoober 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus, 1. etapp
Algus:06. oktoober 2013 - 16:00
Lõpp:06. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikeskus, Rene Kundla

Jalgrattasport: Jõhvi MV downhillis ehk mäestlaskumises
Algus:06. oktoober 2013 - 11:00
Lõpp:06. oktoober 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Peep Kivil

Poks: Lahtine ring
Algus:05. oktoober 2013
Lõpp:05. oktoober 2013
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EMV A-klass, KK HITO/JSK – Salva/Rock I
Algus:05. oktoober 2013 - 14:45
Lõpp:05. oktoober 2013 - 16:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: KML, KK HITO – Valga
Algus:05. oktoober 2013 - 18:00
Lõpp:05. oktoober 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 10. etapp
Algus:05. oktoober 2013 - 10:00
Lõpp:05. oktoober 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Priit Käen

Tõstesport: Jõhvi meistrivõistlused tõstmises
Algus:05. oktoober 2013 - 11:45
Lõpp:05. oktoober 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II – Narva PSK
Algus:03. oktoober 2013 - 20:00
Lõpp:03. oktoober 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Margo Tali

Võrkpall: 2+2 turniir
Algus:29. september 2013 - 11:00
Lõpp:29. september 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti MEISTRILIIGA, KK HITO - TTÜ KK
Algus:28. september 2013 - 18:00
Lõpp:28. september 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Jõhvi MV rattakrossis
Algus:28. september 2013 - 12:00
Lõpp:28. september 2013 - 15:00
Asukoht:start-finis lasteaia Pillerkaar parkla
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Tartu JK Tammeka II
Algus:22. september 2013 - 14:00
Lõpp:22. september 2013 - 15:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Poks: Lahtine ring
Algus:21. september 2013
Lõpp:21. september 2013
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Välkturniir
Algus:21. september 2013 - 15:00
Lõpp:21. september 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV A 95. BC Tarvas
Algus:21. september 2013 - 13:00
Lõpp:21. september 2013 - 14:30
Asukoht:Jõhvi Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:20. september 2013 - 17:00
Lõpp:20. september 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Valeri Kulatšenko

Orienteerumine: RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevakute Jõhvi etapp
Algus:19. september 2013 - 16:00
Lõpp:19. september 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi park
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Kergejõustik: Jõhvi rahvajooks
Algus:15. september 2013 - 10:00
Lõpp:15. september 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa,

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Kiviõli FC Irbis
Algus:15. september 2013 - 14:00
Lõpp:15. september 2013 - 15:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgpall: Eesti MV D2. Narva Legion
Algus:14. september 2013 - 15:30
Lõpp:14. september 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu IV etapp
Algus:11. september 2013 - 18:00
Lõpp:11. september 2013 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Petank: Jõhvi meistrivõistlused, üksikmäng
Algus:08. september 2013 - 10:00
Lõpp:08. september 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri etapp
Algus:07. september 2013 - 10:00
Lõpp:07. september 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Heino Int

Korvpall: BC Rakvere Tarvas - Tartu Ülikool/Rock
Algus:07. september 2013 - 15:00
Lõpp:07. september 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:05. september 2013 - 15:00
Lõpp:05. september 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Infotund Jõhvi spordiklubidele
Algus:04. september 2013 - 15:00
Lõpp:04. september 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: 3vs3 võrkpall
Algus:31. august 2013 - 11:00
Lõpp:31. august 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: „Augustiõhtud sulgpalliga“, 3. etapp
Algus:26. august 2013 - 18:00
Lõpp:26. august 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Tallinna FC Levadia II
Algus:25. august 2013 - 17:00
Lõpp:25. august 2013 - 18:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Kabe: „Kaevuri Kombain“
Algus:24. august 2013 - 10:00
Lõpp:24. august 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Heino Int

Jalgpall: Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:23. august 2013 - 17:00
Lõpp:23. august 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: JÕHVI/JÄRVE KARIKAS 2013 noorte rahvusvaheline turniir
Algus:22. august 2013 - 09:00
Lõpp:24. august 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Tallinna FC Flora
Algus:21. august 2013 - 18:00
Lõpp:21. august 2013 - 19:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgpall: Eesti MV B2. K-Järve JK Järve
Algus:17. august 2013
Lõpp:17. august 2013
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Tartu SK 10
Algus:17. august 2013 - 17:00
Lõpp:17. august 2013 - 18:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Sulgpall: „Augustiõhtud sulgpalliga“, 2. etapp
Algus:12. august 2013 - 18:00
Lõpp:12. august 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kreeka-rooma maadlus: Maadluse perepäev
Algus:11. august 2013 - 12:00
Lõpp:11. august 2013 - 21:00
Asukoht:Trahter Valge Hobu esine

Korvpall: Aseri Tänavakorvpall
Algus:10. august 2013 - 11:00
Lõpp:10. august 2013 - 15:00
Asukoht:Aseri spordihalli parkla
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV D2. K-Järve JK JÄRVE
Algus:10. august 2013 - 15:00
Lõpp:10. august 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Sulgpall: „Augustiõhtud sulgpalliga“, 1. etapp
Algus:08. august 2013 - 18:00
Lõpp:08. august 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kergejõustik: Mäkkejooksusarja „Joostes tippu“ Jõhvi etapp
Algus:07. august 2013 - 18:30
Lõpp:07. august 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi Mägi

Petank: Ivar Viljaste karikavõistlused petangi tulistamisharjutuses
Algus:06. august 2013 - 17:30
Lõpp:06. august 2013 - 20:00
Asukoht:PK Neptun petangiväljakul
Korraldaja:Ivar Viljaste

Jalgrattasport: X Alutaguse rattamaraton
Algus:04. august 2013 - 00:00
Lõpp:04. august 2013 - 00:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Peep Kivil

Võrkpall: Jõhvi karikas segavõistkondadele
Algus:03. august 2013 - 11:00
Lõpp:03. august 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Aime Luuk

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri etapp
Algus:03. august 2013 - 10:00
Lõpp:03. august 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Heino Int

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Viljandi JK Tulevik
Algus:03. august 2013 - 19:30
Lõpp:03. august 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Rulluisutamine: Jõhvi meistrivõistlused, Argipäeva rulliõhtu V etapp
Algus:31. juuli 2013 - 18:30
Lõpp:31. juuli 2013 - 20:00
Asukoht:Valge Hobu
Korraldaja:Jõhvi RS, Priit Kaasik

Rulluisutamine: Rulluisubussi koolitus Jõhvis
Algus:29. juuli 2013 - 14:00
Lõpp:29. juuli 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi kontserdimaja parkla
Korraldaja:Rullibuss.ee ja hardi.ee, Hardi Raiend

Võrkpall: Suvevolle
Algus:23. juuli 2013 - 17:45
Lõpp:23. juuli 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, P, 21.07 Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Rakvere JK Tarvas
Algus:21. juuli 2013 - 19:30
Lõpp:21. juuli 2013 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Võrkpall: Suvevolle
Algus:16. juuli 2013 - 17:45
Lõpp:16. juuli 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Spordilaager
Algus:12. juuli 2013 - 10:50
Lõpp:19. juuli 2013 - 10:30
Asukoht:
Korraldaja:Kulatštnko, Koll, Schmidt, Predpannikov

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu III etapp
Algus:11. juuli 2013 - 19:00
Lõpp:11. juuli 2013 - 20:30
Asukoht:Valge Hobu
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Võrkpall: Suvevolle
Algus:09. juuli 2013 - 17:45
Lõpp:09. juuli 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 7. etapp
Algus:06. juuli 2013 - 10:00
Lõpp:06. juuli 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti MV esiliiga, R, 5.07 Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiiv – Tartu JK Tammeka II
Algus:05. juuli 2013 - 19:30
Lõpp:05. juuli 2013 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Petank: Jõhvi meistrivõistlused, duo
Algus:02. juuli 2013 - 18:00
Lõpp:02. juuli 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Suvevolle
Algus:02. juuli 2013 - 17:45
Lõpp:02. juuli 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Võrkpall: Suvevolle
Algus:25. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:25. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Jalgpall: FC Lokomotiv Võidupüha jalgpalli turniir
Algus:22. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:22. juuni 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv, Hardi Raiend

Kabe: Võidupüha lahtine turniir
Algus:22. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:22. juuni 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti MV B2. Valga FC Warrior
Algus:20. juuni 2013 - 12:00
Lõpp:20. juuni 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgpall: Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Levadia II
Algus:19. juuni 2013 - 18:00
Lõpp:19. juuni 2013 - 19:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Võrkpall: Suvevolle
Algus:18. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:18. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Jalgpall: Eesti MV D2. Rakvere Tsempion
Algus:16. juuni 2013 - 16:00
Lõpp:16. juuni 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Rulluisutamine: EMT Rullituur III etapp - Kahe Kaevuri rullimaraton
Algus:16. juuni 2013 - 11:00
Lõpp:16. juuni 2013 - 17:00
Asukoht:Edise
Korraldaja:HRQ, Hardi Raiend

Petank: Jõhvi meistrivõistlused, trio
Algus:11. juuni 2013 - 18:00
Lõpp:11. juuni 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Eesti MV D2. Rakvere Tarvas
Algus:11. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:11. juuni 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Kergejõustik: JÕHVI SPORDIKOOLI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED
Algus:11. juuni 2013 - 13:00
Lõpp:11. juuni 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

Võrkpall: Suvevolle
Algus:11. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:11. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Kabe: Jõhvi lahtised meistrivõistlused välkkabes meestele ja naistele
Algus:08. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:08. juuni 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti MV B2. Tartu 10 Premium
Algus:07. juuni 2013 - 17:00
Lõpp:07. juuni 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Orienteerumine: Jõhvi valla MV
Algus:06. juuni 2013 - 18:30
Lõpp:06. juuni 2013 - 20:00
Asukoht:Aidu-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgpall: EKV 1/64, Jõhvi FC Lokomotiv - JK Pärnu-Jaagupi EI TOIMU!
Algus:05. juuni 2013 - 19:30
Lõpp:05. juuni 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Jalgrattasport: Rattaõhtute II etapp
Algus:05. juuni 2013 - 19:00
Lõpp:05. juuni 2013 - 21:00
Asukoht:Edise tee
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Võrkpall: Suvevolle
Algus:04. juuni 2013 - 17:45
Lõpp:04. juuni 2013 - 22:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Rene Kundla

Korvpall: Tänavakorvpall. Noored. Mehed.
Algus:01. juuni 2013 - 11:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordikool
Korraldaja:SK BC Karjamaa, Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Tänavakorvpall. Täiskasvanud
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 6. etapp
Algus:01. juuni 2013 - 10:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti MV D2. Narva Trans
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nezterenko

Aeroobika: Suur Zumbapidu
Algus:01. juuni 2013 - 15:00
Lõpp:01. juuni 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: Eesti MV B2. Viljandi SK
Algus:31. mai 2013 - 17:00
Lõpp:31. mai 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Rulluisutamine: Argipäeva rulliõhtu I etapp
Algus:29. mai 2013 - 18:30
Lõpp:29. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Valge Hobu
Korraldaja:Priit Käen

Kergejõustik: Kohtla-Järve - Jõhvi maanteejooks
Algus:25. mai 2013 - 12:00
Lõpp:25. mai 2013 - 14:00
Asukoht:K-Järve Linnavalitsuse väljak - Jõhvi

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV tänavasõidus
Algus:22. mai 2013 - 17:00
Lõpp:22. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Jalgpall: Eesti mv B2. K-Järve JÄRVE 2
Algus:21. mai 2013 - 17:00
Lõpp:21. mai 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti C1-klassi meistrivõistluste medalimängud
Algus:19. mai 2013 - 12:00
Lõpp:19. mai 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Mõttesport: Ida-Virumaa MV sporditeemalises mälumängus, neljas etapp
Algus:19. mai 2013 - 10:30
Lõpp:19. mai 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV B2. Paide Linnameeskond
Algus:18. mai 2013 - 11:00
Lõpp:18. mai 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti C1-klassi meistrivõistlused, poolfinaalid
Algus:18. mai 2013 - 13:30
Lõpp:18. mai 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Petank: Eesti meistrivõistlused üksikmängus
Algus:18. mai 2013 - 11:00
Lõpp:18. mai 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud

Kabe: 55aastat kabet Ida-Virumaal
Algus:18. mai 2013 - 11:00
Lõpp:18. mai 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Ekstreemsport: EXTAR 48h
Algus:16. mai 2013 - 16:30
Lõpp:18. mai 2013 - 22:00
Asukoht:Ida-Virumaa
Korraldaja:X-TEAM, Heigo Põld

Korvpall: EMV B-klass, KK HITO/Jõhvi - Virumaa PK
Algus:15. mai 2013 - 17:30
Lõpp:15. mai 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused
Algus:12. mai 2013 - 11:00
Lõpp:12. mai 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Poks: Lahtine ring
Algus:11. mai 2013
Lõpp:11. mai 2013
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Jõhvi Karikas 2013 neidude võrkpalliturniir
Algus:10. mai 2013 - 12:00
Lõpp:11. mai 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: KK HITO - Kohila SK/Lallemand
Algus:10. mai 2013 - 20:00
Lõpp:10. mai 2013 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EKSLi 7.klassi poiste Korvpalli meistriliiga
Algus:08. mai 2013 - 10:00
Lõpp:08. mai 2013 - 17:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Henri Ausmaa

Võrkpall: MINILIIGA MINIVÕRKPALL
Algus:07. mai 2013 - 10:00
Lõpp:07. mai 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jõhvi 75 spordiüritused
Algus:05. mai 2013 - 13:00
Lõpp:05. mai 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Kabeklubi Into 5. etapp
Algus:05. mai 2013 - 11:00
Lõpp:05. mai 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Kergejõustik: Eesti murdmaajiiksu MV
Algus:05. mai 2013
Lõpp:05. mai 2013
Asukoht:Tallinn, Nõmme Spordikeskus
Korraldaja:Eesti Kergejõustikuliit, Viktor Predbannikov

Tõstesport: Edu Cup
Algus:04. mai 2013 - 12:00
Lõpp:04. mai 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Jalgrattasport: Eesti mv tänavasõidu 2 etapp ja Mulgimaraton. Viljandi
Algus:04. mai 2013 - 11:00
Lõpp:05. mai 2013 - 15:30
Asukoht:
Korraldaja:Peep Kivil

Jalgpall: Eesti mv 3 liiga. FC Levadia
Algus:27. aprill 2013 - 12:00
Lõpp:27. aprill 2013 - 14:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:27. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:27. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi volle 2. finaalmäng
Algus:24. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:24. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse IV etapp
Algus:21. aprill 2013 - 16:00
Lõpp:21. aprill 2013 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti mv 3 liiga. Ambla Vallameeskond
Algus:21. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:21. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Ambla

Jõutõstmine: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:20. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:20. aprill 2013 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Järvel Tammiku Gümnaasiumis
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Korvpall: EMV B-klassi etapp
Algus:20. aprill 2013 - 15:30
Lõpp:21. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EYBL U20 finaalturniir
Algus:19. aprill 2013 - 17:00
Lõpp:20. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Poks: Pihkva Malinovõi Zvon nim poksiturniir.
Algus:19. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:21. aprill 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Põlevkivi volle, teine finaalmäng
Algus:18. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:18. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Korvpall: 2000-01 Matškohtumine Jõhvi - K-Järve (Pugatsov)
Algus:18. aprill 2013 - 15:15
Lõpp:18. aprill 2013 - 16:20
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Lehar Kumari

Koolisport: Alutaguse NM 6.-9. klasside võrkpall PT
Algus:17. aprill 2013
Lõpp:17. aprill 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Koolisport: Alutaguse NM 10.-12. klasside võrkpall PT
Algus:16. aprill 2013
Lõpp:16. aprill 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Algus:13. aprill 2013 - 11:00
Lõpp:13. aprill 2013
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Suusatamine: Ida-Virumaa MV maratonis (vabatehnika)
Algus:13. aprill 2013 - 10:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Jalgpall: Eesti mv 3 liiga. SK Eestimaa Kasakad
Algus:13. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 15:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru v.
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Nesterenko

Korvpall: Ida-Virumaa mv. SK BC Karjamaa - Iisaku
Algus:13. aprill 2013 - 13:00
Lõpp:13. aprill 2013 - 14:20
Asukoht:Iisaku

Poks: Juri Kudrjasovi memoriaal
Algus:12. aprill 2013
Lõpp:14. aprill 2013
Asukoht:Sillamäe
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Võrkpall: Põlevkivi volle, esimene finaalmäng
Algus:11. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:11. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Võrkpall: Võrkpalli kooli miniliiga, 4 poiste, 4 tüdrukute vk
Algus:11. aprill 2013 - 10:30
Lõpp:11. aprill 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Jalgpall: 98 poisid. Matškohtumine Narva Trans - Jõhvi Spordikool
Algus:10. aprill 2013 - 16:00
Lõpp:10. aprill 2013 - 17:30
Asukoht:Narva Kalevi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Ida-Virumaa MV naiste korvpallis
Algus:07. aprill 2013 - 12:00
Lõpp:07. aprill 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Carolin Mesi

Jalgpall: EMV esiliiga - FC Lokomotiv - Tartu SK10
Algus:07. aprill 2013 - 14:00
Lõpp:07. aprill 2013 - 16:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru väljak
Korraldaja:Jõhvi FC Lokomotiv, Hardi Raiend

Korvpall: G4S KML, KK HITO – KK Pärnu
Algus:06. aprill 2013 - 17:00
Lõpp:06. aprill 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 4. etapp
Algus:06. aprill 2013 - 10:00
Lõpp:06. aprill 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Võrkpall: Põlevkivi volle, 3.-4. koha mäng
Algus:04. aprill 2013 - 18:15
Lõpp:04. aprill 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Suusatamine: Eesti meistrivõistlused (maraton)
Algus:31. märts 2013 - 11:00
Lõpp:31. märts 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:31. märts 2013
Lõpp:31. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõutõstmine: Eesti mv.
Algus:31. märts 2013 - 11:00
Lõpp:31. märts 2013 - 16:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Jalgpall: EMV Esiliiga IV voor - Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Flora II
Algus:31. märts 2013 - 14:00
Lõpp:31. märts 2013 - 16:00
Asukoht:Ahtme kunstmuru väljak
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv, Hardi Raiend

Korvpall: Eesti MV II liiga. Põlva
Algus:31. märts 2013 - 14:30
Lõpp:31. märts 2013 - 16:00
Asukoht:Põlva spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: Eesti meistrivõistlused (sprinditeade)
Algus:30. märts 2013 - 11:00
Lõpp:30. märts 2013 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse III etapp
Algus:30. märts 2013 - 12:30
Lõpp:30. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Kalev/Cramo
Algus:30. märts 2013 - 17:00
Lõpp:30. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV, Elvarem - BC Karjamaa
Algus:30. märts 2013 - 18:45
Lõpp:30. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:29. märts 2013
Lõpp:29. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Suusatamine: Pannjärve kolmapäevak
Algus:27. märts 2013 - 18:30
Lõpp:27. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO II - BC Kala/Põlva
Algus:24. märts 2013 - 14:00
Lõpp:24. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Kalev
Algus:24. märts 2013 - 17:00
Lõpp:24. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV II liiga, Kohtla-Nõmme SK II - Virumaa PSS
Algus:24. märts 2013 - 18:45
Lõpp:24. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Korvpall: BC Kala/Põlva - KK HITO II
Algus:22. märts 2013 - 20:30
Lõpp:22. märts 2013 - 22:00
Asukoht:Põlva spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, poolfinaal
Algus:21. märts 2013 - 18:15
Lõpp:21. märts 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi lauatennise seeriavõistluse III etapp
Algus:17. märts 2013 - 11:00
Lõpp:17. märts 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Valga
Algus:17. märts 2013 - 17:00
Lõpp:17. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Segavõistkondade kolmevõistlus
Algus:16. märts 2013 - 13:00
Lõpp:16. märts 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Rene Kundla

Võrkpall: Kooliliiga neidude finaalturniir (6-9 kl)
Algus:16. märts 2013 - 11:00
Lõpp:16. märts 2013 - 19:00
Asukoht:Viljandi Spordikeskus

Võrkpall: Põlevkivi volle, poolfinaal
Algus:14. märts 2013 - 18:15
Lõpp:14. märts 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Suusatamine: Mäetaguse lahtised meistrivõistlused
Algus:13. märts 2013 - 18:30
Lõpp:13. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Korvpall: Eesti MV II liiga. Pirita
Algus:13. märts 2013 - 19:30
Lõpp:13. märts 2013 - 21:15
Asukoht:Pirita Majandusgümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Koolisport: 4.-6. klasside Kalevi miniliiga võrkpallis
Algus:12. märts 2013
Lõpp:12. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Korvpall: Sõpruskohtumine KK Erkmaa (2003-04)
Algus:12. märts 2013 - 15:00
Lõpp:12. märts 2013 - 16:30
Asukoht:EPA spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV 1.liiga. Iisaku VT-Jõhvi SK/ BC Karjamaa
Algus:10. märts 2013 - 17:30
Lõpp:10. märts 2013 - 19:00
Asukoht:Iisaku
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi etapp
Algus:10. märts 2013 - 11:00
Lõpp:10. märts 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Suusatamine: Swedbank noortesarja V etapp Tamsalu
Algus:10. märts 2013 - 11:00
Lõpp:10. märts 2013 - 16:30
Asukoht:Tamsalu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Peep Kivil

Mälumäng: Ida-Virumaa sporditeemaline mälumäng
Algus:10. märts 2013 - 16:00
Lõpp:10. märts 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi etapp
Algus:09. märts 2013 - 13:00
Lõpp:09. märts 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jõutõstmine: Kohtla-Järve lahtised MV
Algus:09. märts 2013 - 11:00
Lõpp:09. märts 2013 - 16:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kunnar Remmelgas

Poks: Eesti MV U-19 juuniorid
Algus:09. märts 2013 - 12:00
Lõpp:09. märts 2013 - 16:00
Asukoht:Tallinna SKA
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 3. etapp
Algus:09. märts 2013 - 10:00
Lõpp:09. märts 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Kergejõustik: Jõhvi CUP
Algus:08. märts 2013 - 15:00
Lõpp:08. märts 2013 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK HITO II - Puhhid
Algus:08. märts 2013 - 20:00
Lõpp:08. märts 2013 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Priit Käen

Suusatamine: Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (vabatehnika)
Algus:07. märts 2013 - 18:30
Lõpp:07. märts 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Piret Niglas

Koolisport: Kuni 7kl „Osavaim korvpallur“ PT
Algus:06. märts 2013
Lõpp:06. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Koolisport: Rahvastepalli Dumle MV piirkonnaliiga PT
Algus:05. märts 2013
Lõpp:05. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Korvpall: G4S KML, KK HITO – KK Pärnu
Algus:03. märts 2013 - 17:00
Lõpp:03. märts 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: EMV D-klassi noorte korvpall
Algus:03. märts 2013 - 11:00
Lõpp:03. märts 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EMV D-klassi noorte korvpall
Algus:02. märts 2013 - 13:00
Lõpp:02. märts 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Koolisport: Rahvastepalli Dumle MV maakonnaliiga PT
Algus:01. märts 2013
Lõpp:01. märts 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Taavi Toomel

Võrkpall: EVF 2013.a. Võrkpalli Karikavõistlused III finaalgrupp
Algus:01. märts 2013 - 15:00
Lõpp:02. märts 2013 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

SPORDIHALL SULETUD
Algus:24. veebruar 2013
Lõpp:24. veebruar 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall

Liikumisharrastus: Selisoo matk
Algus:24. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:24. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Selisoo raba, Väike-Pungerja
Korraldaja:Elamusretked.ee, Hardi Raiend

Lauatennis: Jõhvi lauatennise seeriavõistluse II etapp
Algus:23. veebruar 2013 - 10:30
Lõpp:23. veebruar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: G4S KML, KK HITO – TTÜ
Algus:23. veebruar 2013 - 17:00
Lõpp:23. veebruar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II – Iisaku KK
Algus:23. veebruar 2013 - 18:45
Lõpp:23. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: G4S KML, KK HITO - TÜ/Rock
Algus:22. veebruar 2013 - 19:30
Lõpp:22. veebruar 2013 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (klassika)
Algus:21. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:21. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet – Estonia
Algus:21. veebruar 2013 - 18:15
Lõpp:21. veebruar 2013 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Võrkpall: Vanglateenistuse MV
Algus:21. veebruar 2013 - 10:00
Lõpp:21. veebruar 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõhvi Vene gümnaasiumi VIII taliolümpiamängud
Algus:19. veebruar 2013 - 10:00
Lõpp:21. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse II etapp
Algus:17. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:17. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpall, Jõhvi VJP – Enteh
Algus:17. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:17. veebruar 2013 - 19:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Taivo Porval

Korvpall: EMV B-klass 4 mängu
Algus:16. veebruar 2013 - 12:30
Lõpp:16. veebruar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud Mäetaguse etapp
Algus:14. veebruar 2013 - 18:30
Lõpp:14. veebruar 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Mälumäng: Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, 1. etapp
Algus:10. veebruar 2013 - 00:00
Lõpp:10. veebruar 2013 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Aime Luuk

Suusatamine: V Piret Niglase auhinnavõistlus suusavahetusega sõidus
Algus:10. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:10. veebruar 2013 - 14:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Suusatamine: ALUTAGUSE MARATON
Algus:09. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:09. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve Tervisekeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV A-klass, KK HITO/JSK - Salva/Rock II
Algus:09. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:09. veebruar 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kergejõustik: Jõhvi CUP kergejõustikus
Algus:08. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:08. veebruar 2013 - 18:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Võrkpall: Naiste rahvaliiga C-grupp 3 mängu
Algus:03. veebruar 2013 - 11:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: PA eliit KK HITO/Jõhvi - Rakvere SK/Tarvas
Algus:03. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga. Spordiklubi BC Karjamaa - Askele Neli/Kiviõli regioon
Algus:03. veebruar 2013 - 14:30
Lõpp:03. veebruar 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: 3 liiga vstk kontrollmäng JK Legion.
Algus:03. veebruar 2013 - 13:00
Lõpp:03. veebruar 2013 - 15:00
Asukoht:Tallinn Vismari staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Ivanov

Poks: Lahtine ring
Algus:02. veebruar 2013 - 15:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: G4S KML, KK HITO – Rapla
Algus:02. veebruar 2013 - 17:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - Keila KK
Algus:02. veebruar 2013 - 14:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Tõstesport: Jõhvi valla noorte MV
Algus:02. veebruar 2013 - 12:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 2. etapp
Algus:02. veebruar 2013 - 10:00
Lõpp:02. veebruar 2013 - 13:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Suusatamine: Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud Mäetaguse etapp
Algus:31. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:31. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Lauatennis: Jõhvi lauatennise seeriavõistluse I etapp
Algus:27. jaanuar 2013 - 10:30
Lõpp:27. jaanuar 2013 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: G4S KML, KK HITO – BC Tarvas
Algus:26. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:26. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Orienteerumine: Siseorienteerumisvõistlus
Algus:26. jaanuar 2013 - 15:30
Lõpp:26. jaanuar 2013 - 17:00
Asukoht:
Korraldaja:Hardi Raiend

Korvpall: IVKV naiste korvpall, finaal
Algus:20. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Rene Kundla

Korvpall: IVKV meeste korvpall, finaal
Algus:20. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpall, Jõhvi – Narva
Algus:20. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 19:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Carolin Mesi

Suusatamine: ETV-Swedbank I etapp
Algus:20. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:20. jaanuar 2013 - 16:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Suusatamine: Mäetaguse suusaprint
Algus:19. jaanuar 2013 - 11:00
Lõpp:19. jaanuar 2013 - 13:00
Asukoht:Mäetaguse valgustatud suusa-ja rollerirada
Korraldaja:Mäetaguse spordiklubi, Taavi Toomel

Korvpall: U15 Euroopa Noorte korvpalliliiga
Algus:17. jaanuar 2013
Lõpp:20. jaanuar 2013
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Suusatamine: Kohtla-Nõmme suusaneljapäevak (vabatehnika)
Algus:17. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:17. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme suusabaas
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Suusatamine: Ühistreening
Algus:14. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:14. jaanuar 2013 - 19:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Sulgpall: V Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse I etapp
Algus:13. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV, Viru JVP – Kohtla-Nõmme/HITO
Algus:13. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Taivo Porval

Korvpall: IVMV II liiga, Kohtla-Nõmme - Sillamäe Gümnaasium
Algus:13. jaanuar 2013 - 15:00
Lõpp:13. jaanuar 2013 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused.
Algus:12. jaanuar 2013 - 00:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Viktor Predbannikov

Korvpall: Eesti MV A kl eliit: KK HITO/JSK - T. Soku KK
Algus:12. jaanuar 2013 - 13:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Võrkpall: Naiste võrkpalli rahvaliiga, Jõhvi SK – Andekad
Algus:12. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:12. jaanuar 2013 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Ujumine: SK Dilan mitmevõistlused
Algus:12. jaanuar 2013
Lõpp:12. jaanuar 2013
Asukoht:Kohtla-Järve
Korraldaja:SK Dilan,

Suusatamine: Pannjärve kolmapäevak
Algus:09. jaanuar 2013 - 18:30
Lõpp:09. jaanuar 2013 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi,

Korvpall: KML, HITO-TÜ/Rock
Algus:06. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:06. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Suusatamine: Vello Kaaristo mälestusvõistlused (vabatehnika)
Algus:06. jaanuar 2013 - 12:00
Lõpp:06. jaanuar 2013 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Narva SUKL Firn,

Korvpall: KML, HITO-TTÜ
Algus:05. jaanuar 2013 - 17:00
Lõpp:05. jaanuar 2013 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Kergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:05. jaanuar 2013 - 00:00
Lõpp:05. jaanuar 2013 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi "Atleetika", Viktor Predbannikov

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 1. etapp
Algus:05. jaanuar 2013 - 10:00
Lõpp:05. jaanuar 2013 - 12:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:30. detsember 2012
Lõpp:01. jaanuar 2013
Asukoht:

Sulgpall: Jõhvi MV sulgpallis, naiste üksikmäng
Algus:29. detsember 2012 - 13:00
Lõpp:29. detsember 2012 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi MV sulgpallis, naispaaris- ja segapaarismäng
Algus:29. detsember 2012 - 14:30
Lõpp:29. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi MV sulgpallis, meeste üksik- ja paarismäng
Algus:29. detsember 2012 - 17:00
Lõpp:29. detsember 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistlused, KK HITO - Narva
Algus:29. detsember 2012 - 17:00
Lõpp:29. detsember 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kergejõustik: XXV Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:28. detsember 2012 - 13:00
Lõpp:28. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktor Predbannikov

SPORDIHALL SULETUD!
Algus:23. detsember 2012
Lõpp:26. detsember 2012
Asukoht:

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus IV etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:22. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:22. detsember 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 5. etapp; Jõhvi meistrivõistlused
Algus:16. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:16. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:16. detsember 2012 - 16:00
Lõpp:16. detsember 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: korvpall II liiga, KK HITO II – Saku
Algus:15. detsember 2012 - 17:00
Lõpp:15. detsember 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, Raudtee-TT
Algus:13. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:13. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa-Viru JVP
Algus:13. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:13. detsember 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Koolisport: 6.-9. klass kooliliiga P (4) ja T (5) võrkpall
Algus:11. detsember 2012 - 09:30
Lõpp:11. detsember 2012 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Võrkpall: Eesti võrkpalli KV finaalid
Algus:08. detsember 2012 - 13:30
Lõpp:09. detsember 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jõutõstmine: Jõhvi MV jõutõstmises
Algus:08. detsember 2012 - 11:00
Lõpp:08. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumi jõusaal
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Võrkpall: Põlevkivi volle, Narva I-Viru
Algus:06. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:06. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Kergejõustik: IDA – VIRU MAAKONNA VÕISTLUSSARJA TV “10 OLÜMPIASTARTI ”
Algus:05. detsember 2012 - 00:00
Lõpp:05. detsember 2012 - 00:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Alutaguse KSÜ, Viktor Predbannikov

Korvpall: EMV 3vs3 korvpallis, Ida-Virumaa etapp
Algus:03. detsember 2012 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EKSL, Henri Ausmaa

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - Kuressaare SK Vesse
Algus:02. detsember 2012 - 13:30
Lõpp:02. detsember 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Käen

Korvpall: A-klassi esiliiga, HITO/JSK II – Narva Energia
Algus:02. detsember 2012 - 15:00
Lõpp:02. detsember 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistlused B-klass 4 mängu
Algus:01. detsember 2012 - 12:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa-Elvarem
Algus:01. detsember 2012 - 14:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: IVMV korvpall, Askele IV – Enteh
Algus:01. detsember 2012 - 14:30
Lõpp:01. detsember 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: EKV A-klass HITO/JSK - KK Pärnu
Algus:01. detsember 2012 - 18:00
Lõpp:01. detsember 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet-Tehn.tööstus
Algus:27. november 2012 - 18:00
Lõpp:27. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:25. november 2012 - 16:00
Lõpp:25. november 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa MV naiste korvpallis
Algus:25. november 2012 - 11:00
Lõpp:25. november 2012 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV rahvaliiga, K-Nõmme II – SOS Lasteküla
Algus:25. november 2012 - 14:30
Lõpp:25. november 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Nõmme SK, Jaak Rooden

Võrkpall: Põlevkivi volle, Estonia-Raudtee
Algus:22. november 2012 - 18:00
Lõpp:22. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Korvpall: KML, HITO - Rapla KK
Algus:18. november 2012 - 17:00
Lõpp:18. november 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused meestele
Algus:17. november 2012 - 11:00
Lõpp:17. november 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: PA Eliit KK HITO/Jõhvi - Tabasalu/Kohila
Algus:16. november 2012 - 19:00
Lõpp:16. november 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet-Raudtee
Algus:15. november 2012 - 18:00
Lõpp:15. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Võrkpall: Võrkpalli kooliliiga, 10-12.kl PT
Algus:13. november 2012 - 09:00
Lõpp:13. november 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Taavi Toomel

Korvpall: KML, HITO-Valga
Algus:11. november 2012 - 16:00
Lõpp:11. november 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:04. november 2012 - 16:00
Lõpp:04. november 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpallis, BC Karjamaa/Jõhvi SpKo-Mäetaguse
Algus:03. november 2012 - 14:00
Lõpp:03. november 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: KML, HITO-Tallinna Kalev
Algus:03. november 2012 - 16:00
Lõpp:03. november 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Jalgpall: Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv - HÜJK Emmaste
Algus:03. november 2012 - 17:00
Lõpp:03. november 2012 - 18:45
Asukoht:Tallinn, Sportland Arena

Võrkpall: Põlevkivi volle, TT-Narva I
Algus:01. november 2012 - 18:00
Lõpp:01. november 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Poks: Jõhvi Box Open
Algus:27. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:28. oktoober 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - Ambla spordiklubi
Algus:26. oktoober 2012 - 18:45
Lõpp:26. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Põlevkivi volle, PeaVet-Viru
Algus:25. oktoober 2012 - 18:00
Lõpp:25. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KSK, Aime Luuk

Sulgpall: Sulgpallikoolitus
Algus:24. oktoober 2012 - 19:00
Lõpp:24. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Eesti sulgpalliliit, Aigar Tõnus

Korvpall: 2002 liiga. Rae Koss, Marcus, Saku
Algus:24. oktoober 2012 - 12:15
Lõpp:24. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:32 KK Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Sulgpall: IV Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus
Algus:21. oktoober 2012 - 16:00
Lõpp:21. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: IVMV korvpallis, Viru JVP-Elvarem
Algus:21. oktoober 2012 - 17:30
Lõpp:21. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Jevgeni Sarri

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus III etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:20. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Orienteerumine: Jõhvika maraton
Algus:20. oktoober 2012
Lõpp:20. oktoober 2012
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PA eliit KK HITO/Jõhvi - Salva/TÜ I
Algus:20. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II/Jõhvi - EMÜ SK
Algus:20. oktoober 2012 - 15:00
Lõpp:20. oktoober 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna JK Dünamo
Algus:14. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:14. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: Kohtla-Järve SS Kalev karikaturniir võrkpallis meeskondadele
Algus:14. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:14. oktoober 2012 - 18:00
Asukoht:Kohtla-Järve Spordihoone
Korraldaja:Kohtla-Järve SS Kalev, Aime Luuk

Jõhhvi spordihalli avatud uste päev
Algus:14. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:14. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistriliiga, KK HITO/Jõhvi - BC Rakvere Tarvas
Algus:13. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:13. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Petank: Sügispetank ja hooaja lõpetamine
Algus:12. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:12. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud

Korvpall: I-V KV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - Elvarem
Algus:12. oktoober 2012 - 18:30
Lõpp:12. oktoober 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Jõhvi MV downhillis
Algus:07. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:07. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Liikumisharrastus: Käime Koos! Tervisepäev Pannjärvel
Algus:07. oktoober 2012 - 10:00
Lõpp:07. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Pannjärve
Korraldaja:SS Kalev,

Korvpall: Sõpruskohtumine, KK HITO/Jõhvi - Peterburi Spartak U23
Algus:07. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:07. oktoober 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 4. etapp
Algus:06. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jalgrattasport: Jõhvi MV XCO rattakrossis / Ida-Viru karikas XIII etapp
Algus:06. oktoober 2012 - 12:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Rattaklubi, Jõhvi SpKo, Peep Kivil, Maris Nurm

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PA eliit KK HITO/Jõhvi - Parksepa SK/Võru
Algus:06. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Kergejõustik: Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Algus:06. oktoober 2012 - 11:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Kergejõustikuklubi, Viktor Predbannikov

Poks: Lahtine RING
Algus:06. oktoober 2012 - 13:00
Lõpp:06. oktoober 2012 - 16:00
Asukoht:Kaitseliit
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Eesti meistrivõistlused PB eliit KK HITO/Jõhvi SK - Rakvere SK/Tarvas
Algus:05. oktoober 2012 - 17:00
Lõpp:05. oktoober 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti MV meeste II liiga. Pirita - KK HITO/Jõhvi
Algus:04. oktoober 2012 - 19:30
Lõpp:04. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Pirita Pajanduskool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: EMV II liiga, Puhhid - KK HITO II/Jõhvi
Algus:03. oktoober 2012 - 19:30
Lõpp:03. oktoober 2012 - 21:00
Asukoht:Pirita majandusgümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - FC Maardu
Algus:30. september 2012 - 12:00
Lõpp:30. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv,

Korvpall: I-V MV. SK BC Karjamaa/ Jõhvi SpKo - ENTEH
Algus:30. september 2012 - 16:15
Lõpp:30. september 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Triatlon: Võistkondlik triatlon
Algus:30. september 2012 - 16:00
Lõpp:30. september 2012 - 18:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Ida-Virumaa Spordiliit, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - Viimsi FC Igiliikur
Algus:29. september 2012 - 12:00
Lõpp:29. september 2012 - 14:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Matkamine: MOTOVILLA Pankranniku ekstreem-matk II etapp
Algus:29. september 2012 - 09:00
Lõpp:29. september 2012 - 18:00
Asukoht:Motovilla
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus, Toila Vallavalitsus,

Korvpall: KK HITO - USA next dream team
Algus:26. september 2012 - 20:00
Lõpp:26. september 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv - Tallinna JK Legion
Algus:26. september 2012 - 18:00
Lõpp:26. september 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv,

Petank: Jõhvi MV, paarismäng
Algus:23. september 2012 - 10:00
Lõpp:23. september 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV rattakrossis
Algus:23. september 2012 - 12:00
Lõpp:23. september 2012 - 16:00
Asukoht:Narva, Äkke
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Korvpall: EMV II liiga, KK HITO II - SK Haapsalu 68:62
Algus:23. september 2012 - 15:00
Lõpp:23. september 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi korvpalli VÄLKTURNIIR
Algus:22. september 2012 - 13:00
Lõpp:22. september 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi spordikool, SK BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) FC Infonet II - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:21. september 2012 - 19:00
Lõpp:21. september 2012 - 21:00
Asukoht:Lasnamäe KJH kunstmuru (Punane tn 45, Tallinn)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:20. september 2012 - 16:00
Lõpp:20. september 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: II Toila mäkketõusukunn
Algus:19. september 2012 - 18:00
Lõpp:19. september 2012 - 21:00
Asukoht:Toila
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm, Hardi Raiend

Ühistreening Pannjärve TSK
Algus:18. september 2012 - 17:00
Lõpp:18. september 2012 - 19:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jõhvi gümnaasiumi OLÜMPIAMÄNGUD
Algus:17. september 2012 - 11:00
Lõpp:19. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:kehalise k õp ja sp treenerid

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Ararat TTÜ SK
Algus:16. september 2012 - 12:00
Lõpp:16. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:16. september 2012 - 09:00
Lõpp:16. september 2012 - 14:20
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgrattasport: Püssi tuhamäekross
Algus:16. september 2012 - 12:00
Lõpp:16. september 2012 - 15:00
Asukoht:Püssi tuhamägi
Korraldaja:Püssi SK, Jõhvi Jalgrattaklubi, Reijo Peenema, Peep Kivil

Kergejõustik: Jõhvi 27. Rahvajooks
Algus:15. september 2012 - 14:00
Lõpp:15. september 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi keskväljak
Korraldaja:Hardi Raiend

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:15. september 2012 - 09:00
Lõpp:15. september 2012 - 18:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Euroopa noorte korvpalliliiga U20 vanuseklass
Algus:14. september 2012 - 10:00
Lõpp:14. september 2012 - 19:40
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:13. september 2012 - 16:00
Lõpp:13. september 2012 - 18:00
Asukoht:Sinimäe
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Korvpall: Sõpruskohtumine KK HITO/Jõhvi - BC Samara U20
Algus:12. september 2012 - 20:00
Lõpp:12. september 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) JK Sillamäe Kalev II - Jõhvi FC Lokomotiv
Algus:08. september 2012 - 15:00
Lõpp:08. september 2012 - 17:00
Asukoht:Sillamäe Kalevi st (Kesk 30, Sillamäe)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti MV B-klassi testturniir, HITO/Jõhvi SK - Haabersti SK
Algus:07. september 2012 - 18:45
Lõpp:07. september 2012 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:06. september 2012 - 16:00
Lõpp:06. september 2012 - 18:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu V etapp
Algus:05. september 2012 - 18:00
Lõpp:05. september 2012 - 19:30
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - Nõmme JK Kalju II
Algus:05. september 2012 - 18:00
Lõpp:05. september 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:JK Lokomotiiv,

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - FC Velldoris
Algus:02. september 2012 - 12:00
Lõpp:02. september 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:JK Lokomotiiv,

Sulgpall: Hooaja alguse sulgpalliturniir
Algus:01. september 2012 - 15:00
Lõpp:01. september 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012 Rattaorienteerumine
Algus:30. august 2012 - 17:00
Lõpp:30. august 2012 - 20:00
Asukoht:Kurtna
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:25. august 2012 - 10:00
Lõpp:25. august 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:24. august 2012 - 10:00
Lõpp:24. august 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Orienteerumine: RSK Jõhvikas - Jõhvi valla MV Kohtla-Nõmmel
Algus:23. august 2012 - 18:00
Lõpp:23. august 2012
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Korvpall: Jõhvi/Järve karikas 2012
Algus:23. august 2012 - 15:00
Lõpp:23. august 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja etapp
Algus:19. august 2012 - 11:00
Lõpp:19. august 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: JÕHVI tänavakorvpall 2012, Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:18. august 2012 - 14:00
Lõpp:18. august 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Orienteerumine: NB! uus kuupäev! Jõhvika Neljapäevakud 2012 Rattaorienteerumine
Algus:16. august 2012 - 17:00
Lõpp:16. august 2012 - 20:00
Asukoht:Kurtna
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Rulluisutamine: Kahe Kaevuri rulluisu võistlus
Algus:16. august 2012 - 16:00
Lõpp:16. august 2012 - 20:00
Asukoht:Kohtla-Järve Keskallee
Korraldaja:HRQ, Hardi Raiend

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:09. august 2012 - 17:00
Lõpp:09. august 2012 - 19:00
Asukoht:Kõnnu
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu IV etapp
Algus:08. august 2012 - 19:00
Lõpp:08. august 2012 - 20:30
Asukoht:Kose
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Võrkpall: Jõhvi Cup
Algus:04. august 2012 - 11:00
Lõpp:04. august 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgpall: Eesti MV (II E/N) Jõhvi FC Lokomotiv - Kohtla-Järve JK Alko
Algus:27. juuli 2012 - 19:00
Lõpp:27. juuli 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Sergei Ivanov

Orienteerumine: RSK Jõhvikas - Ida-Viru MV rattaorienteerumises
Algus:26. juuli 2012 - 18:00
Lõpp:26. juuli 2012 - 21:00
Asukoht:Voka
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV eraldistardiga sõidus / Ida-Viru karikas VII etapp
Algus:26. juuli 2012 - 19:00
Lõpp:26. juuli 2012 - 21:00
Asukoht:Mäetaguse
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:24. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:24. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Petank: Eesti klubide KV
Algus:21. juuli 2012 - 10:00
Lõpp:22. juuli 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Rulluisutamine: IDA-VIRUMAA ARGIPÄEVA RULLIÕHTUD 2012
Algus:18. juuli 2012 - 18:30
Lõpp:18. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Valge Hobu Trahter
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu III etapp
Algus:17. juuli 2012 - 19:00
Lõpp:17. juuli 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi - Kohtla-Järve kergliiklusteel
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Petank: Jõhvi MV, trio
Algus:17. juuli 2012 - 18:00
Lõpp:17. juuli 2012 - 22:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:17. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:17. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Suvevolle Jõhvi etapp
Algus:10. juuli 2012 - 18:15
Lõpp:10. juuli 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi põhikooli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti - Gruusia U20 maavõistlus
Algus:06. juuli 2012 - 17:00
Lõpp:06. juuli 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgrattasport: Valdade suvemängud
Algus:30. juuni 2012 - 11:30
Lõpp:30. juuni 2012 - 17:00
Asukoht:Paikuse

Kergejõustik: N.Küttise mälestusvõistlused
Algus:29. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:29. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:PSK Narvik, Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV maanteesõidus / Ida-Viru karikas VI etapp
Algus:28. juuni 2012 - 18:00
Lõpp:28. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Kuremäe
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Ujumine: 93. Eesti lahtised meistrivõistlused, 25.-27.06.2012 Tartu
Algus:25. juuni 2012 - 00:00
Lõpp:27. juuni 2012 - 00:00
Asukoht:

Jalgpall: Eesti Karikavõistlused jalgpallis
Algus:19. juuni 2012 - 18:00
Lõpp:19. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Tamme staadion, Tartu
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv, Hardi Raiend

Petank: Ivar Viljaste KV tulistamises
Algus:19. juuni 2012 - 18:00
Lõpp:19. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi Kontserdimaja parkla

Liikumisharrastus: Tervist Jõhvist! Kepikõnd Kukrusel
Algus:17. juuni 2012
Lõpp:17. juuni 2012
Asukoht:Kukruse mõis
Korraldaja:SS Kalev, Ilmar Taluste

Petank: Eesti MV, üksikmäng
Algus:17. juuni 2012 - 10:00
Lõpp:17. juuni 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jalgpall: Võidupüha jalgpallipäev Jõhvi Linnastaadionil!
Algus:16. juuni 2012 - 10:00
Lõpp:16. juuni 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:, Hardi Raiend

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II - JK Tallinna Kalev Juunior
Algus:16. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:16. juuni 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Jalgpall: EMV II liiga XI voor!
Algus:15. juuni 2012 - 18:00
Lõpp:15. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi jalgpalliklubi FC Lokomotiv,

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:14. juuni 2012 - 17:00
Lõpp:14. juuni 2012 - 19:00
Asukoht:Kurtna
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Rulluisutamine: Argipäeva rulliõhtu
Algus:13. juuni 2012 - 18:30
Lõpp:13. juuni 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi, start Valge Hobu trahteri juurest.

Kergejõustik: A.Palli mälestusvõistlused
Algus:10. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:10. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Narva
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Liikumisharrastus: JÄÄB ÄRA! Tervist Jõhvist! Kepikõnd Pannjärvel!
Algus:09. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:09. juuni 2012 - 17:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Heigo Põld

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu II etapp / Ida-Viru karikas V etapp
Algus:07. juuni 2012 - 19:00
Lõpp:07. juuni 2012 - 20:30
Asukoht:Valge Hobu Trahteri parkla
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Võrkpall: Suvevolle esimene etapp
Algus:05. juuni 2012 - 18:00
Lõpp:05. juuni 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup II etapp / Ida-Viru karikas IV etapp
Algus:03. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:03. juuni 2012 - 17:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Jalgrattasport: IX Alutaguse rattamaraton / Ida-Viru karikas III etapp
Algus:02. juuni 2012 - 12:00
Lõpp:02. juuni 2012 - 15:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Petank: Jõhvi MV, üksikmäng
Algus:02. juuni 2012 - 10:00
Lõpp:02. juuni 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:31. mai 2012 - 17:00
Lõpp:31. mai 2012 - 19:00
Asukoht:Kotinuka, Tallinn-Narva mnt 166-168 km
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: Alutaguse maratoni eelne avatud raja sõit.
Algus:30. mai 2012 - 18:00
Lõpp:30. mai 2012 - 20:30
Asukoht:Kohtla-Nõmme Kaevandusmuuseum
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Võrkpall: Eesti minifestival, E kl (2001 ja hiljem s.) väliväljakutel
Algus:27. mai 2012 - 11:00
Lõpp:27. mai 2012 - 18:30
Asukoht:Kohila
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Petank: EMSL Jõud meistrivõistlused
Algus:27. mai 2012 - 10:00
Lõpp:27. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Kergejõustik: Jõhvi-Kohtla-Järve X Rahvajooks
Algus:26. mai 2012 - 11:00
Lõpp:26. mai 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi Keskväljak
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus, SS Kalev Kohtla-Järve, Kohtla-Järve linn, VKG,

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:24. mai 2012 - 17:00
Lõpp:24. mai 2012 - 19:00
Asukoht:Voka bussipeatus
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: Pannjärve kriteerium / Ida-Virumaa lahtised MV tänavasõidus
Algus:24. mai 2012 - 19:00
Lõpp:24. mai 2012 - 21:00
Asukoht:Pannjärve tervisekeskuse rollerirada
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Korvpall: Jõhvi noorte tänavakorvpall. Ida-Virumaa mv.
Algus:24. mai 2012 - 15:00
Lõpp:24. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi gümn staadion, parkla
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Matkamine: Tervist Jõhvist! Matkapäev
Algus:20. mai 2012 - 11:00
Lõpp:20. mai 2012 - 14:00
Asukoht:Purtse
Korraldaja:SS Kalev, Hardi Raiend

Jalgpall: Eesti MV (IV E) Jõhvi FC Lokomotiv II (7 )- Rakvere JK Tarvas III (0)
Algus:20. mai 2012 - 15:00
Lõpp:20. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir segavõistkondadele
Algus:20. mai 2012 - 11:00
Lõpp:20. mai 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus II etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:19. mai 2012 - 10:00
Lõpp:19. mai 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012 Rattaorienteerumine
Algus:17. mai 2012 - 17:00
Lõpp:17. mai 2012 - 19:00
Asukoht:Toila
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu I etapp
Algus:16. mai 2012 - 18:00
Lõpp:16. mai 2012 - 19:30
Asukoht:Pannjärve rist
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil, Maris Nurm

Kepik˜nd: Jõhvi Kepikõnni sari 2012
Algus:15. mai 2012 - 18:30
Lõpp:15. mai 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi park
Korraldaja:MTÜ Ida-Virumaa Sõbrad!, Hardi Raiend

Matkamine: Pankranniku ekstreem-matk - Toila-Saka I etapp
Algus:13. mai 2012
Lõpp:13. mai 2012
Asukoht:Toila sadam - Saka Cliff&SPA
Korraldaja:MTÜ Ida-Virumaa Sõbrad!, Hardi Raiend

Orienteerumine: Jõhvika Neljapäevakud 2012
Algus:10. mai 2012
Lõpp:10. mai 2012
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi Rahvaspordiklubi Jõhvikas, Anne Jundas

Motosport: EMF Illuka kestvuskross
Algus:06. mai 2012 - 10:00
Lõpp:06. mai 2012 - 16:30
Asukoht:Illuka maastikurada
Korraldaja:Jõhvi Motoklubi Freedom Feelers, Urmas Talli

Liikumisharrastus: Tervist Jõhvist! Matkapäev perekondadele
Algus:06. mai 2012
Lõpp:06. mai 2012
Asukoht:Saka
Korraldaja:SS Kalev,

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:06. mai 2012 - 12:00
Lõpp:06. mai 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Tõstesport: SK Edu Cup tõstmises
Algus:05. mai 2012 - 09:00
Lõpp:05. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalturniir
Algus:05. mai 2012 - 14:00
Lõpp:05. mai 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti C1-klassi meistrivõistluste 1/4finaal, KK HITO/Jõhvi - Audentese SK
Algus:05. mai 2012 - 18:30
Lõpp:05. mai 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalturniir
Algus:04. mai 2012 - 18:00
Lõpp:04. mai 2012 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa,

Võrkpall: Põlevkivi Volle otsustav, 3. finaalmäng, Estonia - Veteranid
Algus:02. mai 2012 - 19:45
Lõpp:02. mai 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Seiklussport: Öö- ja Rahvarogain
Algus:30. aprill 2012 - 21:00
Lõpp:01. mai 2012 - 03:00
Asukoht:Illuka koolimaja
Korraldaja:XTSport, Heigo Põld

Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused
Algus:29. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:29. aprill 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2. finaalmäng, Estonia - Veteranid
Algus:25. aprill 2012 - 19:45
Lõpp:25. aprill 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi,

Kepik˜nd: Jõhvi Kepikõnni sari 2012
Algus:24. aprill 2012 - 18:00
Lõpp:24. aprill 2012 - 20:00
Asukoht:Valge Hobu Trahteri parkla
Korraldaja:MTÜ Ida-Virumaa Sõbrad!, Hardi Raiend

Korvpall: Eesti C1-kl (98) korvpalli MV etapp
Algus:22. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:22. aprill 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Kergejõustik: Kindral Tõnissoni Rahvajooks
Algus:21. aprill 2012 - 09:00
Lõpp:21. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi Keskväljak
Korraldaja:Kaitseliidu Alutaguse malev,

Kepik˜nd: Südamenädala kõnd
Algus:21. aprill 2012 - 10:00
Lõpp:21. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi Keskväljak
Korraldaja:Kaitseliidu Alutaguse malev,

Korvpall: Eesti C1-klassi korvpalli MV etapp
Algus:21. aprill 2012 - 13:30
Lõpp:21. aprill 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Sulgpall: Paarismänguturniir
Algus:20. aprill 2012 - 18:30
Lõpp:20. aprill 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle pronksimäng, Peamaja - Raudtee
Algus:19. aprill 2012 - 19:15
Lõpp:19. aprill 2012 - 20:30
Asukoht:
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Jalgrattasport: Team Rattapood Cup I etapp / Ida-Viru karikas I etapp
Algus:15. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:15. aprill 2012 - 16:00
Asukoht:Toila
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Kalevi Jalgrattakool, Peep Kivil

Korvpall: 2002 liiga
Algus:15. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:15. aprill 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Tõstesport: Eesti noorte MV tõstmises
Algus:14. aprill 2012 - 10:30
Lõpp:14. aprill 2012 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: Eesti mv IV liiga. Tln FC Levadia - Jõhvi SK/Lokomotiv
Algus:14. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:14. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Tln
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: Eesti esiliiga 1/4 finaali esimene mäng, KK HITO/Jõhvi - Tallinna SK Marcus
Algus:13. aprill 2012 - 20:00
Lõpp:13. aprill 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Ujumine: Narva MV
Algus:13. aprill 2012 - 00:00
Lõpp:13. aprill 2012 - 00:00
Asukoht:

Võrkpall: Koolispordi 6-9 kl võrkpall
Algus:11. aprill 2012 - 09:30
Lõpp:11. aprill 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:AlutaguseKSÜ, Andres Kallavus

Võrkpall: Põlevkivi Volle, poolfinaalid
Algus:05. aprill 2012 - 18:15
Lõpp:05. aprill 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 3. etapp
Algus:01. aprill 2012 - 11:00
Lõpp:01. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: EKV A-kl, 2 mängu
Algus:01. aprill 2012 - 12:00
Lõpp:01. aprill 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Korvpall: EMV A-kl, 4 mängu
Algus:31. märts 2012 - 13:00
Lõpp:31. märts 2012 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi SK/HITO, Priit Sternhof

Ujumine: NS III etapp,Sillamäe
Algus:31. märts 2012 - 12:00
Lõpp:31. märts 2012 - 16:00
Asukoht:

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus, 4 etapp
Algus:30. märts 2012 - 18:30
Lõpp:30. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, Viru-Narva
Algus:26. märts 2012 - 18:15
Lõpp:26. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiv Cup, P1998+
Algus:25. märts 2012 - 11:00
Lõpp:25. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:22. märts 2012 - 18:15
Lõpp:22. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Neidude Jõhvi Cup (95+ ja 97+)
Algus:22. märts 2012 - 16:00
Lõpp:24. märts 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Korvpall: Eesti mv B kl.
Algus:18. märts 2012 - 11:30
Lõpp:18. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Tallinn
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Raul Rõõmus

Kergejõustik: Jõhvi cup
Algus:17. märts 2012 - 11:00
Lõpp:17. märts 2012 - 14:30
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tallinna SK Marcus
Algus:16. märts 2012 - 20:00
Lõpp:16. märts 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:15. märts 2012 - 18:15
Lõpp:15. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Alutaguse KSÜ korvpall
Algus:15. märts 2012 - 09:00
Lõpp:15. märts 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu K-Nõmmel
Algus:15. märts 2012 - 18:00
Lõpp:15. märts 2012 - 20:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiv Cup, P2005+
Algus:11. märts 2012 - 12:00
Lõpp:11. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistlused C-klass, 4 mängu
Algus:10. märts 2012 - 11:00
Lõpp:10. märts 2012 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi Sk, Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV, BC Karjamaa-Viru JVP
Algus:10. märts 2012 - 16:00
Lõpp:10. märts 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Kohila SK
Algus:09. märts 2012 - 20:00
Lõpp:09. märts 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Eesti minivõrkpalli EMV etapp tüdrukud
Algus:09. märts 2012 - 11:00
Lõpp:09. märts 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Rahvastepall: Alutaguse KSÜ rahvastepall
Algus:08. märts 2012 - 09:00
Lõpp:08. märts 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Võrkpall: Viru JVP-Narva Energia/Viktoria
Algus:08. märts 2012 - 18:00
Lõpp:08. märts 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Viru JVP, Jevgeni Sarri

Korvpall: Poiste B esiliiga "final four"
Algus:04. märts 2012 - 13:30
Lõpp:04. märts 2012 - 18:30
Asukoht:Torma spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Ujumine: Jõhvi ujumise sarjavõistlus I etapp/ Jõhvi MV 2012
Algus:03. märts 2012 - 10:00
Lõpp:03. märts 2012 - 12:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus, 3 etapp
Algus:02. märts 2012 - 18:30
Lõpp:02. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:01. märts 2012 - 18:15
Lõpp:01. märts 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Jõhvi SK võrkpalliturniir
Algus:29. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:29. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 2. etapp
Algus:26. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: Ida-Virumaa korvpalli rahvaliiga, 3 mängu
Algus:26. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa naiste meistrivõistlused, 2. voor
Algus:26. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:26. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: 3vs3 korvpall P/T 1996+
Algus:25. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:25. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Erik Setškov

Korvpall: 2001 liiga finaalturniir
Algus:25. veebruar 2012 - 07:30
Lõpp:25. veebruar 2012 - 15:00
Asukoht:Rapla Korvpallikool
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Segavõistkondade kolmevõistlus - võrkpall, korvpall, saalihoki
Algus:24. veebruar 2012 - 15:00
Lõpp:24. veebruar 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi SK minivõrkpalliturniir
Algus:22. veebruar 2012 - 14:00
Lõpp:22. veebruar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool,

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:19. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:19. veebruar 2012 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi SK, Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV, BC Karjamaa - Sillamäe
Algus:18. veebruar 2012 - 13:00
Lõpp:18. veebruar 2012 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:18. veebruar 2012 - 14:30
Lõpp:18. veebruar 2012 - 18:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:HITO/ Jõhvi SK, Margo Tali

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus, 2 etapp
Algus:17. veebruar 2012 - 18:30
Lõpp:17. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:16. veebruar 2012 - 18:15
Lõpp:16. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Suusatamine: Jõhvi gümnaasiumi lahtine suusamaraton
Algus:14. veebruar 2012 - 10:00
Lõpp:14. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Jõhvi gümnaasium, Priit Palmet

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:13. veebruar 2012 - 19:15
Lõpp:13. veebruar 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Saalijalgpall: Jõhvi Cup, P2003+
Algus:12. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti A-klassi MV, HITO/JSK - Rakvere
Algus:12. veebruar 2012 - 17:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Autosport: Jõhvi lumerajasõit
Algus:12. veebruar 2012 - 10:00
Lõpp:12. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi tööstuspark
Korraldaja:Vaivara Spordiklubi AMV Racing,

Suusatamine: Alutaguse suusamaraton
Algus:11. veebruar 2012 - 11:00
Lõpp:11. veebruar 2012 - 14:30
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Eesti meistrivõistluste B-klass, kuus mängu
Algus:11. veebruar 2012 - 10:30
Lõpp:11. veebruar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tartu Ülikool II
Algus:10. veebruar 2012 - 20:00
Lõpp:10. veebruar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: 2001 liiga vahegrupp
Algus:10. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:10. veebruar 2012 - 19:00
Asukoht:Märjamaa spordikeskus
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:09. veebruar 2012 - 19:15
Lõpp:09. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Rahvastepall: Koolide turniir
Algus:07. veebruar 2012 - 09:30
Lõpp:07. veebruar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Korvpall: Eesti EMV A-klassi esiliiga, 4 mängu ja B-klassi esiliiga, 1 mäng
Algus:05. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:05. veebruar 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Ida-Virumaa MV, Viru JVP-Kohtla-Nõmme/HITO
Algus:05. veebruar 2012 - 18:00
Lõpp:05. veebruar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:VIRU JVP, Jevgeni Sarri

Korvpall: Ida-Virumaa MV, BC Karjamaa-Kiviõli/Maidla
Algus:04. veebruar 2012 - 16:00
Lõpp:04. veebruar 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Tõstesport: Jõhvi noorte meistrivõistlused
Algus:04. veebruar 2012 - 12:00
Lõpp:04. veebruar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - KK Räpina Kotkad
Algus:03. veebruar 2012 - 20:00
Lõpp:03. veebruar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:02. veebruar 2012 - 18:15
Lõpp:02. veebruar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:29. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:29. jaanuar 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti A-klassi MV, HITO/JSK - Rapla KK
Algus:29. jaanuar 2012 - 15:00
Lõpp:29. jaanuar 2012 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Eesti minikorvpalli etapp
Algus:28. jaanuar 2012 - 13:00
Lõpp:28. jaanuar 2012 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Sulgpall: Jõhvi III sulgpalli seeriavõistlus 1 etapp
Algus:27. jaanuar 2012 - 18:30
Lõpp:27. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Noolemäng: Darts Jõhvi Noolemängu Rahvasari 2012
Algus:25. jaanuar 2012 - 18:30
Lõpp:25. jaanuar 2012 - 22:00
Korraldaja:Hardi Raiend

Lauatennis: II Jõhvi lauatennise rahvaliiga, 1. etapp
Algus:22. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:22. jaanuar 2012 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Saalihoki: Jõhvi I amatööride saalihokiturniir
Algus:21. jaanuar 2012 - 13:00
Lõpp:21. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Maris Nurm

Korvpall: Poiste B I liiga
Algus:21. jaanuar 2012 - 09:45
Lõpp:21. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Väike-Maarja spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Jõhvi 3v3 korvpalliturniir meestele ja naistele
Algus:20. jaanuar 2012 - 19:00
Lõpp:20. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:19. jaanuar 2012 - 18:15
Lõpp:19. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Naiste rahvaliiga, VK Viro – Kunda
Algus:19. jaanuar 2012 - 19:00
Lõpp:19. jaanuar 2012 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Rahvaliiga mehed, Viru JVP – NEJ
Algus:18. jaanuar 2012 - 19:30
Lõpp:18. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jevgeni Sarri

Korvpall: Sõprusmäng PB, HITO/Jõhvi – Virumaa PK
Algus:18. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:18. jaanuar 2012 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa karikavõistluste finaal, KK HITO - Narva
Algus:15. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:15. jaanuar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klass, KK HITO/Jõhvi - KK Pärnu
Algus:15. jaanuar 2012 - 12:30
Lõpp:15. jaanuar 2012 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti mv D kl (2000)
Algus:14. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:14. jaanuar 2012 - 18:15
Asukoht:Tartu
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, HITO/Jõhvi - Tamsalu
Algus:13. jaanuar 2012 - 20:00
Lõpp:13. jaanuar 2012 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Suusatamine: Ühistreening
Algus:13. jaanuar 2012 - 17:00
Lõpp:13. jaanuar 2012 - 19:00
Asukoht:Pannjärve TSK
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Janek Vallimäe

Korvpall: Sõprusmäng P98, HITO/Jõhvi SK - VPK/Rock
Algus:11. jaanuar 2012 - 17:15
Lõpp:11. jaanuar 2012 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Saalijalgpall: Jõhvi Lokomotiiv Cup, P2000+
Algus:08. jaanuar 2012 - 11:00
Lõpp:08. jaanuar 2012 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga,Viru JVP - Askele IV
Algus:08. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:08. jaanuar 2012 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:VJVP,

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga, BC Karjamaa - Mäetaguse SK
Algus:07. jaanuar 2012 - 16:00
Lõpp:07. jaanuar 2012 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: 3vs3 segavolle Jõhvi 2011
Algus:06. jaanuar 2012 - 18:00
Lõpp:06. jaanuar 2012 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:30. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:30. detsember 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kergejõustik: Jõhvi kõrgushüppepäev
Algus:27. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:27. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Muud alad: Spordikuulsuste jõuluturniir
Algus:26. detsember 2011 - 14:00
Lõpp:26. detsember 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus, Hardi Raiend

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Rapla KK II
Algus:22. detsember 2011 - 20:00
Lõpp:22. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Male: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:21. detsember 2011 - 17:30
Lõpp:21. detsember 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jõhvi valla MV lauatennises
Algus:18. detsember 2011 - 10:30
Lõpp:18. detsember 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Korvpall: EMV korvpall, PB esiliiga
Algus:18. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:18. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, Viru JVP - Kiviõli/Maidla
Algus:18. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:18. detsember 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kabe: Jõuluturniir kabes
Algus:17. detsember 2011 - 10:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: 2001 liiga Tallinnas
Algus:17. detsember 2011 - 08:30
Lõpp:17. detsember 2011 - 12:00
Asukoht:Kopli Spordihoone Erika 5A
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Ujumine: Jõhvi meistrivõistlused ujumises
Algus:17. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi ujula
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Igor Prussakov

Korvpall: Eesti MV A ja B-klass
Algus:17. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:17. detsember 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti naiste korvpallikarikavõistluste finaal
Algus:16. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:16. detsember 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:15. detsember 2011 - 18:00
Lõpp:15. detsember 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:12. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:12. detsember 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliiga 2. etapp
Algus:11. detsember 2011 - 14:00
Lõpp:11. detsember 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jõutõstmine: Jõhvi linna MV jõutõstmises
Algus:10. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi G jõusaal
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:10. detsember 2011 - 15:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla, Maris Nurm

Korvpall: Eesti MV C1-klass, HITO/Jõhvi SK - Virumaa PK
Algus:10. detsember 2011 - 11:00
Lõpp:10. detsember 2011 - 12:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:09. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:09. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: 4-5klasside 3vs3 korvpall
Algus:09. detsember 2011 - 09:00
Lõpp:09. detsember 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Järve KK HITO, Margo Tali

Kergejõustik: E. Konisti mälestusvõistlused
Algus:08. detsember 2011 - 15:00
Lõpp:08. detsember 2011 - 17:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:08. detsember 2011 - 18:00
Lõpp:08. detsember 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Võrkpall: Võrkpalli Kooliliiga Ida-Virumaa alagrupp
Algus:07. detsember 2011 - 09:30
Lõpp:07. detsember 2011 - 13:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Korvpall: Sõpruskohtumine Virumaa PK-ga
Algus:07. detsember 2011 - 19:00
Lõpp:07. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Rakvere Spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, Viru JVP - BC Karjamaa
Algus:04. detsember 2011 - 17:00
Lõpp:04. detsember 2011 - 18:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV minikorvpalli etapp
Algus:04. detsember 2011 - 10:30
Lõpp:04. detsember 2011 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Margo Tali

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 12.etapp
Algus:03. detsember 2011 - 10:00
Lõpp:03. detsember 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Ida-Virumaa MV I liiga, BC Karjamaa - ENTEH
Algus:03. detsember 2011 - 17:30
Lõpp:03. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV minikorvpalli etapp
Algus:03. detsember 2011 - 13:00
Lõpp:03. detsember 2011 - 17:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga, KK HITO - TTÜ SK
Algus:02. detsember 2011 - 20:00
Lõpp:02. detsember 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:01. detsember 2011 - 18:00
Lõpp:01. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Poiste B I liiga
Algus:01. detsember 2011 - 14:00
Lõpp:01. detsember 2011 - 19:00
Asukoht:Sillamäe spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Alutaguse NM 10.-12. klasside poiste turniir
Algus:29. november 2011 - 09:00
Lõpp:29. november 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis, Viru JVP - Mäetaguse SK
Algus:27. november 2011 - 17:00
Lõpp:27. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Saalijalgpall: Harrastajate saalijalgpalliturniir
Algus:26. november 2011 - 13:00
Lõpp:26. november 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:BK 85, Viktor Predbannikov

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:25. november 2011 - 19:00
Lõpp:25. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Naiste Rahvaliiga, VK Viro - Illuka
Algus:23. november 2011 - 19:00
Lõpp:23. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Võrkpall: Meeste rahvaliiga, Viru JVP - Sillamäe Ida Balti
Algus:22. november 2011 - 19:00
Lõpp:22. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jevgeni Sarri

Korvpall: Eesti noorte korvpalliMV, 5 mängu
Algus:20. november 2011 - 11:00
Lõpp:20. november 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Kabe: Ida-Virumaa individuaalsed MV kabes
Algus:19. november 2011 - 10:00
Lõpp:19. november 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: 2001. liiga korvpallis
Algus:19. november 2011 - 10:30
Lõpp:19. november 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Audentese SG/Noortekoondis
Algus:18. november 2011 - 20:00
Lõpp:18. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:17. november 2011 - 18:00
Lõpp:17. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Kabe: Into lahtised MV kabes
Algus:14. november 2011 - 18:00
Lõpp:14. november 2011 - 22:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Jõhvi gümnaasiumi isad - pojad
Algus:14. november 2011 - 19:00
Lõpp:14. november 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi gümnaasium, Leana Kruusma

Kõikide laste isadepäev
Algus:13. november 2011 - 11:00
Lõpp:13. november 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi huvikeskus,

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis, BC Karjamaa - Askele IV
Algus:12. november 2011 - 13:00
Lõpp:12. november 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:11. november 2011 - 19:00
Lõpp:11. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti korvpalliKV C-klass, HITO/JSK - Erkmaa KK
Algus:11. november 2011 - 17:15
Lõpp:11. november 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Jalgpall: Eesti-Iirimaa jalgpallis, EURO 2012 valikmäng!
Algus:11. november 2011 - 21:30
Lõpp:11. november 2011 - 23:00
Asukoht:Jõhvi Kontserdimaja kino Amadeus!
Korraldaja:, Hardi Raiend

Jalgpall: Eesti-Iirimaa jalgpallis, EURO 2012 valikmäng!
Algus:11. november 2011 - 21:30
Lõpp:11. november 2011 - 24:00
Asukoht:Pubi Privaat!
Korraldaja:Jõhvi FC Lokomotiv, Hardi Raiend

Korvpall: Põlevkivi Volle, 1 mäng
Algus:10. november 2011 - 19:00
Lõpp:10. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: Eesti korvpalliMV B-klass, HITO/JSK II -.HITO/JSK III
Algus:09. november 2011 - 17:15
Lõpp:09. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpallis, Viru JVP - Sillamäe Kalev
Algus:08. november 2011 - 19:00
Lõpp:08. november 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused meeste võrkpallis, eeletapp
Algus:06. november 2011 - 11:00
Lõpp:06. november 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Korvpall: Eesti korvpalliMV A-klass, HITO/JSK - Salva/TÜ I
Algus:06. november 2011 - 12:30
Lõpp:06. november 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Lauatennis: Jõhvi rahvaliiga lauatennises 5. etapp
Algus:05. november 2011 - 13:00
Lõpp:05. november 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 11.etapp
Algus:05. november 2011 - 10:00
Lõpp:05. november 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Eesti MV C-klass
Algus:05. november 2011 - 11:00
Lõpp:05. november 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Balteco
Algus:04. november 2011 - 20:00
Lõpp:04. november 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:03. november 2011 - 18:00
Lõpp:03. november 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Poks: Jõhvi lahtised MV poksis
Algus:30. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:30. oktoober 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Poks: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:29. oktoober 2011 - 15:00
Lõpp:29. oktoober 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - Kuressaare SWE-7
Algus:28. oktoober 2011 - 20:00
Lõpp:28. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Sulgpall: Sulgpalli seeriavõistlus "Sügis 2011"
Algus:21. oktoober 2011 - 19:00
Lõpp:21. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle, 2 mängu
Algus:20. oktoober 2011 - 18:00
Lõpp:20. oktoober 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Korvpall: EKV C-kl, KK HITO/JSK – KK Paulus
Algus:19. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:19. oktoober 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Kabe: SVL Ida-Virumaa lahtised MV
Algus:15. oktoober 2011 - 10:00
Lõpp:15. oktoober 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, KK HITO/Jõhvi - BC Kalev
Algus:12. oktoober 2011 - 20:00
Lõpp:12. oktoober 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Kabe: SV Jõhvi lahtised MV
Algus:10. oktoober 2011 - 18:00
Lõpp:10. oktoober 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Poisid 2001 liiga
Algus:09. oktoober 2011 - 00:00
Lõpp:09. oktoober 2011 - 00:00
Asukoht:TÜ Spordihoone

Korvpall: Eesti MV B-klassi esiliiga, A-klassi eliit
Algus:09. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:09. oktoober 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 10.etapp
Algus:08. oktoober 2011 - 10:00
Lõpp:08. oktoober 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Tõstesport: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:08. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:08. oktoober 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Korvpall: Eesti B-klassi MV, A-klassi KV
Algus:08. oktoober 2011 - 13:00
Lõpp:08. oktoober 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti korvpalli MV B-klassi esiliiga
Algus:07. oktoober 2011 - 17:15
Lõpp:07. oktoober 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnni karikasari VIII etapp
Algus:04. oktoober 2011 - 18:15
Lõpp:04. oktoober 2011 - 21:00
Asukoht:Valge Hobu ring, Trahteri ees
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Jõhvi rahvaliiga lauatennises 4. etapp
Algus:02. oktoober 2011 - 11:00
Lõpp:02. oktoober 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jalgrattasport: Jõhvi MV rattakrossis
Algus:02. oktoober 2011 - 12:00
Lõpp:02. oktoober 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Korvpall: Jõhvi MV 3vs3 korvpallis
Algus:25. september 2011 - 11:30
Lõpp:25. september 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Poks: Lahtine ring 4.etapp
Algus:24. september 2011 - 11:00
Lõpp:24. september 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi Kaitseliidu saal
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnni karikasari VII etapp
Algus:20. september 2011 - 18:15
Lõpp:20. september 2011 - 21:00
Asukoht:Tammiku tänavad, pargid ja metsikud kohad
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Petank: Jõhvi lahtised meistrivõistlused, üksikmäng
Algus:18. september 2011 - 10:00
Lõpp:18. september 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir Õuest saali
Algus:18. september 2011 - 11:30
Lõpp:18. september 2011 - 14:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Võrkpall: 3vs3 võrkpalliturniir Õuest saali
Algus:18. september 2011 - 15:00
Lõpp:18. september 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Kergejõustik: XXVI Jõhvi rahvajooks / Alutaguse kolmiküritus III etapp
Algus:17. september 2011 - 14:30
Lõpp:17. september 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi Spordihalli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Korvpall: Jõhvi I individuaalkorvpalliturniir
Algus:16. september 2011 - 19:00
Lõpp:16. september 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Noolemäng: Darts Jõhvi Noolemängu Rahvasari 2011
Algus:14. september 2011 - 18:30
Lõpp:14. september 2011 - 22:00
Korraldaja:Hardi Raiend

Korvpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused - välkturniir
Algus:10. september 2011 - 11:00
Lõpp:10. september 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu V etapp
Algus:07. september 2011 - 18:00
Lõpp:07. september 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Korvpall: KK HITO - USA üliõpilasmeeskond
Algus:07. september 2011 - 19:00
Lõpp:07. september 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Jõhvi valla spordiklubide üldkoosolek
Algus:06. september 2011 - 15:00
Lõpp:06. september 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi Vallavalitsuse suur saal
Korraldaja:Hardi Raiend

Petank: Eesti meistrivõistlused, üksikmäng
Algus:04. september 2011 - 10:00
Lõpp:04. september 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 9.etapp
Algus:03. september 2011 - 10:00
Lõpp:03. september 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Motosport: Eesti Karikavõistlused Speedway ja Flat-tracki sõidus.
Algus:02. september 2011 - 17:00
Lõpp:02. september 2011 - 23:59
Asukoht:Kohtla-Nõmme hipodroom
Korraldaja:Jõhvi Motoklubi, Arvo Keerme

Jalgrattasport: Ida-Virumaa MV temposõidus
Algus:31. august 2011 - 18:00
Lõpp:31. august 2011 - 21:00
Asukoht:Mäetaguse
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Kabe: Kaevuri kombain
Algus:27. august 2011 - 10:00
Lõpp:27. august 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Tennis: Jõhvi meistrivõistlused
Algus:27. august 2011 - 10:00
Lõpp:27. august 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Viktor Predbannikov

Jalgrattasport: I Ida-Virumaa MV maantee grupisõidus
Algus:25. august 2011 - 18:00
Lõpp:25. august 2011 - 21:00
Asukoht:Pannjärve tervisekeskuse rollerirada
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi,

Korvpall: Jõhvi/ Järve Cup
Algus:24. august 2011
Lõpp:27. august 2011
Asukoht:
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, KK HITO, SK BC Karjamaa, Priit Käen

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnni karikasari VI etapp
Algus:23. august 2011 - 18:15
Lõpp:23. august 2011 - 21:00
Asukoht:Malmi-Juubeli-Pargi ring
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Tennis: Jõhvi lahtised tennise võistlused
Algus:16. august 2011 - 00:00
Lõpp:16. august 2011 - 00:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Viktor Predbannikov

Korvpall: Eesti - Tšehhi meeste rahvuskoondiste sõprusmäng
Algus:12. august 2011 - 18:00
Lõpp:12. august 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu IV etapp
Algus:10. august 2011 - 19:00
Lõpp:10. august 2011 - 21:00
Asukoht:Kose
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnni karikasari V etapp
Algus:09. august 2011 - 18:15
Lõpp:09. august 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi pargi Terviserajad, lasteaed Pillerkaar
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 8.etapp
Algus:06. august 2011 - 10:00
Lõpp:06. august 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Võrkpall: Jõhvi Cup segavõistkondadele
Algus:06. august 2011 - 11:00
Lõpp:06. august 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnni karikasari IV etapp
Algus:26. juuli 2011 - 18:15
Lõpp:26. juuli 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi pargi Terviserajad, Pargi lava
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Võrkpall: 3vs3 VÕRKPALLISARI 2011
Algus:23. juuli 2011 - 11:00
Lõpp:23. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Karjamaa spordibaas
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu III etapp
Algus:20. juuli 2011 - 19:00
Lõpp:20. juuli 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi - Kohtla-Järve
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Petank: 6kuuli petank
Algus:19. juuli 2011 - 18:00
Lõpp:19. juuli 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Tennis: Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Algus:16. juuli 2011 - 10:00
Lõpp:16. juuli 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasium
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Viktor Predbannikov

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnni karikasari III etapp
Algus:12. juuli 2011 - 18:15
Lõpp:12. juuli 2011 - 21:00
Asukoht:Tammiku aleviku tänavad ja pargid
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Petank: Jõhvi lahtised meistrivõistlused, trio
Algus:05. juuli 2011 - 18:00
Lõpp:05. juuli 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Võrkpall: Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisari, 1. etapp
Algus:03. juuli 2011 - 11:00
Lõpp:03. juuli 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 7.etapp
Algus:02. juuli 2011 - 10:00
Lõpp:02. juuli 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Rulluisutamine: ARGIPÄEVA RULLUISUÕHTUD 2011, III etapp
Algus:29. juuni 2011 - 18:00
Lõpp:29. juuni 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi-Edise kogumisteed (Valge Hobu Trahter)
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Kepik˜nd: Jõhvi kepikõnni karikasari II etapp
Algus:28. juuni 2011 - 18:15
Lõpp:28. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi Kontserdimaja
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Kabe: Võidupüha turniir
Algus:25. juuni 2011 - 10:00
Lõpp:25. juuni 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Noorte võidupüha turniir
Algus:22. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:22. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Jalgpalliklubi Orbiit,

Petank: Ivar Viljaste karikaturniir, trio
Algus:21. juuni 2011 - 18:00
Lõpp:21. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi noortekeskuse petangiväljakud
Korraldaja:Kohtla-Järve SHK, Ivar Viljaste

Petank: Petangikoolitus
Algus:15. juuni 2011 - 17:30
Lõpp:15. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihalli parkimisplats
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna JK Legio
Algus:15. juuni 2011 - 18:45
Lõpp:15. juuni 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Jalgpalliklubi Orbiit,

Liikumisharrastus: Jõhvi kepikõnni karikasari I etapp
Algus:14. juuni 2011 - 18:15
Lõpp:14. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi-Kukruse kergliiklus tee, Edise mõis
Korraldaja:Jõhvi Vallavalitsus,

Petank: Jõhvi lahtised meistrivõistlused, paarismäng
Algus:14. juuni 2011 - 18:00
Lõpp:14. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi PK Neptun petangiväljakud
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Jalgpall: Eesti väikesed jalgpallikarikavõistlused, Jõhvi Orbiit - Tallinna FC Akhtamar
Algus:14. juuni 2011 - 19:00
Lõpp:14. juuni 2011 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Jalgpalliklubi Orbiit,

Kergejõustik: Mäkkejooks
Algus:13. juuni 2011 - 18:00
Lõpp:13. juuni 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi mägi
Korraldaja:Valdek Murd

Korvpall: Noorte tänavakorvpall
Algus:11. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:11. juuni 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Jalgpall: Eesti jalgpallimeistrivõistluste teine liiga, Jõhvi JK Orbiit - Tallinna Kalev II
Algus:10. juuni 2011 - 19:00
Lõpp:10. juuni 2011 - 20:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Jalgpalliklubi Orbiit,

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu II etapp
Algus:08. juuni 2011 - 19:00
Lõpp:08. juuni 2011 - 21:00
Asukoht:Valge hobuse juurest
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kergejõustik: Jõhvi spordikooli meistrivõistlused
Algus:08. juuni 2011 - 11:00
Lõpp:08. juuni 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi G staadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Jalgrattasport: VIII Alutaguse rattamaraton / Alutaguse kolmiküritus II etapp
Algus:05. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:05. juuni 2011 - 16:00
Asukoht:Kohtla-Nõmme
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Team Rattapood Cup II
Algus:04. juuni 2011 - 12:00
Lõpp:04. juuni 2011 - 17:00
Asukoht:Mäetaguse
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 6.etapp
Algus:04. juuni 2011 - 10:00
Lõpp:04. juuni 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti MV poisid B-2. Jõhvi Spordikool (96)- SK Noorus-96 (96)
Algus:30. mai 2011 - 17:00
Lõpp:30. mai 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Korvpall: EYBL kohamängud, 4 mängu
Algus:28. mai 2011 - 09:00
Lõpp:28. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Raul Rõõmus

Jõutõstmine: Ida-Virumaa MV sangpommimitmevõistluses
Algus:28. mai 2011 - 11:00
Lõpp:28. mai 2011 - 15:00
Asukoht:
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Kabe: Jõhvi lahtised MV välkkabes
Algus:28. mai 2011 - 10:00
Lõpp:28. mai 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Kergejõustik: IX Kohtla-Järve - Jõhvi jooks
Algus:28. mai 2011 - 12:00
Lõpp:28. mai 2011 - 14:00
Asukoht:
Korraldaja:Kohtla-Järve SS Kalev, Valdek Murd

Korvpall: EYBLi U17 6 mängu
Algus:27. mai 2011 - 10:00
Lõpp:27. mai 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: EYBLi U17 4 mängu
Algus:26. mai 2011 - 12:00
Lõpp:26. mai 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Korvpall: EYBLi U17 8 treeningut
Algus:25. mai 2011 - 10:00
Lõpp:25. mai 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK Hito, Raul Rõõmus

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 5. etapp
Algus:23. mai 2011 - 18:00
Lõpp:23. mai 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Autosport: Jõhvi rallisprint
Algus:22. mai 2011 - 11:00
Lõpp:22. mai 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Vaivara Spordiklubi AMV Racing,

Aeroobika: Bodyattack
Algus:22. mai 2011 - 11:00
Lõpp:22. mai 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Aeroobika: Bodyattack
Algus:21. mai 2011 - 18:00
Lõpp:21. mai 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Karate: Oyama karate Euroopa meistrivõistlused, teine päev
Algus:15. mai 2011 - 09:30
Lõpp:15. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jalgpall: Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Kiviõli Tamme Auto
Algus:15. mai 2011 - 14:00
Lõpp:15. mai 2011 - 15:45
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion

Karate: Oyama karate Euroopa meistrivõistlused, esimene päev
Algus:14. mai 2011 - 09:30
Lõpp:14. mai 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Eesti veteranide meistrivõistlused kabes
Algus:14. mai 2011 - 11:00
Lõpp:14. mai 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Jalgpall: Eesti MV poisid D-1. Jõhvi Spordikool (99)- FC Elva (99)
Algus:14. mai 2011 - 14:00
Lõpp:14. mai 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Valeri Kulatšenko

Karate: Oyama karate Euroopa Meistrivõistlused, kaalumine
Algus:13. mai 2011 - 17:00
Lõpp:13. mai 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:NSS Grand, Valeri Savitski

Jalgrattasport: Argipäeva rattaõhtu I etapp
Algus:11. mai 2011 - 19:00
Lõpp:11. mai 2011 - 21:20
Asukoht:Uikala
Korraldaja:Jõhvi Jalgrattaklubi, Peep Kivil

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 4. etapp
Algus:09. mai 2011 - 18:00
Lõpp:09. mai 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Tõstesport: Edu karikavõistlused tõstmises
Algus:07. mai 2011 - 11:00
Lõpp:07. mai 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu,

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 5.etapp
Algus:07. mai 2011 - 10:00
Lõpp:07. mai 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, 2. finaalmäng ja pronksimäng
Algus:05. mai 2011 - 19:15
Lõpp:05. mai 2011 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 3. etapp
Algus:04. mai 2011 - 18:00
Lõpp:04. mai 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Tüdrukute 3vs3 turniir
Algus:01. mai 2011 - 11:00
Lõpp:01. mai 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Rene Kundla

Jalgpall: 35+ jalgpalliturniir
Algus:01. mai 2011 - 09:30
Lõpp:01. mai 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi vene gümnaasiumi staadion
Korraldaja:Viktor Predbannikov

Poks: Lahtine ring 3.etapp
Algus:30. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:30. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi, Kaitseliit
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 2. etapp
Algus:25. aprill 2011 - 18:00
Lõpp:25. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Jõhvi kevadine 3v3 volleturniir segavõistkondadele
Algus:24. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:24. aprill 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Lauatennis: Ida-Virumaa 27.seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale 7.etapp
Algus:23. aprill 2011 - 12:00
Lõpp:23. aprill 2011 - 14:00
Asukoht:Narva lauatennisesaal
Korraldaja:Tõnu Kapper

Korvpall: 96 liiga finaalturniir
Algus:23. aprill 2011 - 11:30
Lõpp:23. aprill 2011 - 16:00
Asukoht:Rakvere Spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Jõutõstmine: Jõhvi meistrivõistlused lamades surumises
Algus:23. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:23. aprill 2011 - 12:00
Asukoht:Kohtla-Järve Tammiku gümnaasium
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Sulgpall: Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 5. etapp
Algus:22. aprill 2011 - 10:30
Lõpp:22. aprill 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, poolfinaalid
Algus:21. aprill 2011 - 19:15
Lõpp:21. aprill 2011 - 21:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste finaalturniir
Algus:17. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Liikumisharrastus: Kõnnipäev
Algus:17. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Kalevi lahtised mv naistele
Algus:17. aprill 2011 - 00:00
Lõpp:17. aprill 2011 - 00:00
Asukoht:Kohtla-Järve spordihoone
Korraldaja:, Kersti Rajas

Kabe: Matškohtumine Into-Tamka 10 laual
Algus:16. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:16. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste finaalturniir
Algus:16. aprill 2011 - 09:00
Lõpp:16. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga 1/4finaal, KK HITO - Tamsalu Los Toros
Algus:15. aprill 2011 - 20:15
Lõpp:15. aprill 2011 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV D-klassi tüdrukute veerandfinaalid
Algus:15. aprill 2011 - 16:45
Lõpp:15. aprill 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Võrkpall: Alutaguse noorte mängude 6.-9. klasside turniir
Algus:14. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:14. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Peamaja – Raudtee
Algus:11. aprill 2011 - 19:15
Lõpp:11. aprill 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Noolemäng: Jõhvi kevadine noolemängu rahvasari 2011, 1. etapp
Algus:11. aprill 2011 - 18:00
Lõpp:11. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Jalgpall: Eesti meistrivõistluste teine liiga, Jõhvi Orbiit - Tallinna Legion II
Algus:09. aprill 2011 - 14:00
Lõpp:09. aprill 2011 - 15:45
Asukoht:Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja:Jõhvi Jalgpalliklubi Orbiit,

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Veteranid - Estonia
Algus:07. aprill 2011 - 19:15
Lõpp:07. aprill 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Jalgpall: Võrgud sahisema vahevoor
Algus:07. aprill 2011 - 09:30
Lõpp:07. aprill 2011 - 16:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti A-klassi meistrivõistluste veerandfinaalseeria otsustav kohtumine, KK HITO - T. Soku KK
Algus:06. aprill 2011 - 19:30
Lõpp:06. aprill 2011 - 21:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Jõhvi lahtised meistrivõistlused meestele
Algus:03. aprill 2011 - 10:30
Lõpp:03. aprill 2011 - 17:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Võrkpalliklubi Viro, Aime Luuk

Lauatennis: Jõhvi rahvaliiga lauatennises 3. etapp
Algus:02. aprill 2011 - 11:00
Lõpp:02. aprill 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 4.etapp
Algus:02. aprill 2011 - 10:00
Lõpp:02. aprill 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi 1/4finaal, KK HITO - T. Soku KK
Algus:01. aprill 2011 - 17:45
Lõpp:01. aprill 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistluste finaal, KK HITO - Askele
Algus:01. aprill 2011 - 20:00
Lõpp:01. aprill 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:KK HITO, Toomas Nõmmiste

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Viru – Aidu
Algus:31. märts 2011 - 19:15
Lõpp:31. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistrivõistluste teise liiga 1/4finaal, KK HITO II - Tallinna Puhhid
Algus:29. märts 2011 - 20:15
Lõpp:29. märts 2011 - 21:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Jõhvi paarismängude kolmevõistlus
Algus:27. märts 2011 - 12:00
Lõpp:27. märts 2011 - 16:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Lauatennis: Ida-Virumaa 27.seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale 6.etapp
Algus:26. märts 2011 - 10:00
Lõpp:26. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Narva lauatennisesaal
Korraldaja:Tõnu Kapper

Poks: Lahtine ring 2.etapp
Algus:26. märts 2011 - 11:00
Lõpp:26. märts 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Kabe: Ida-Virumaa võistkondlikud MV
Algus:26. märts 2011 - 10:00
Lõpp:26. märts 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into,

Korvpall: Jõhvi 3v3 turniir
Algus:25. märts 2011 - 19:00
Lõpp:25. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Sulgpall: Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 4. etapp
Algus:18. märts 2011 - 19:30
Lõpp:18. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Kergejõustik: Jõhvi Cup sisekergejõustikus
Algus:18. märts 2011 - 14:00
Lõpp:18. märts 2011 - 16:00
Asukoht:Ahtme spordihall
Korraldaja:Jõhvi Kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Korvpall: Nike Cup
Algus:18. märts 2011 - 09:30
Lõpp:18. märts 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Narva – Viru
Algus:17. märts 2011 - 19:15
Lõpp:17. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu VII etapp
Algus:16. märts 2011 - 17:00
Lõpp:16. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Rahvastepall: 1.-3. klasside põhjaregiooni finaal
Algus:16. märts 2011 - 09:30
Lõpp:16. märts 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Ujumine: Mäetaguse ujumise seeriavõistlus 3.etapp
Algus:15. märts 2011
Lõpp:15. märts 2011
Asukoht:Mäetaguse suplusmaja
Korraldaja:Mäetaguse SK, Taavi Toomel

Suusatamine: Jõhvi lahtised meistrivõistlused, vabatehnika
Algus:14. märts 2011 - 17:00
Lõpp:14. märts 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi pargis, start Jõhvi spordihalli staadionilt
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle, Estonia - Raudtee
Algus:14. märts 2011 - 19:15
Lõpp:14. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Kabe: Jõhvi lahtised MV kiirkabes
Algus:12. märts 2011 - 10:00
Lõpp:12. märts 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused, Remeks - BC Karjamaa
Algus:12. märts 2011 - 14:30
Lõpp:12. märts 2011 - 16:00
Asukoht:Kohtla-Järve spordihoone

Korvpall: EMV 1. liiga, KK Hito – Filmipood.ee
Algus:11. märts 2011 - 20:00
Lõpp:11. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Raudtee – Estonia
Algus:10. märts 2011 - 19:15
Lõpp:10. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Suusatamine: Argipäeva suusaõhtu VI etapp
Algus:09. märts 2011 - 18:00
Lõpp:09. märts 2011 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Lauatennis: Jõhvi rahvaliiga lauatennises 2. etapp
Algus:06. märts 2011 - 11:00
Lõpp:06. märts 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: EMV A-klassi eliitseeria, kolm mängu
Algus:06. märts 2011 - 11:30
Lõpp:06. märts 2011 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniir, 3. etapp
Algus:05. märts 2011 - 10:00
Lõpp:05. märts 2011 - 12:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Ida-Virumaa MV korvpall, BC Karjamaa – Iisaku KK
Algus:05. märts 2011 - 16:00
Lõpp:05. märts 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Korvpall: EMV A-klassi eliitseeria, KK HITO - BC Kalev/Cramo I
Algus:05. märts 2011 - 18:00
Lõpp:05. märts 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Eesti MV II liiga, KK Hito II - Nõmme Rim
Algus:04. märts 2011 - 20:00
Lõpp:04. märts 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Veteranid – Aidu
Algus:03. märts 2011 - 19:15
Lõpp:03. märts 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Eesti meistriliiga, BC Kalev/Cramo - Valga KK
Algus:01. märts 2011 - 19:00
Lõpp:01. märts 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Lauatennis: Ida-Virumaa 27.seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale 5.etapp
Algus:26. veebruar 2011 - 12:00
Lõpp:26. veebruar 2011 - 17:00
Asukoht:Narva lauatennisesaal
Korraldaja:Tõnu Kapper

Lauatennis: Ida-Virumaa 27.seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale 5.etapp
Algus:26. veebruar 2011 - 12:00
Lõpp:26. veebruar 2011 - 14:00
Asukoht:Narva lauatennisesaal
Korraldaja:Tõnu Kapper

Eesti valdade XIX talimängud
Algus:26. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:27. veebruar 2011 - 20:00
Asukoht:Lähte
Korraldaja:Eestimaa Spordiliit Jõud,

Korvpall: Eesti korvpallimeistrivõistluste I liiga, KK HITO - Kohila SK
Algus:25. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:25. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Võrkpall: Sõpruskohtumised
Algus:23. veebruar 2011 - 15:00
Lõpp:23. veebruar 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Viktoria Prussakova

Korvpall: Eesti meistrivõistluste naiste meistriliiga, NikeWomen - Eclex
Algus:22. veebruar 2011 - 18:30
Lõpp:22. veebruar 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Ida-Virumaa meistrivõistlused korvpallis, Viru JVP - Sillamäe Kalev
Algus:22. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:22. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Eesti D-klassi korvpalli MV etapp
Algus:20. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:20. veebruar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Korvpall: Suur korvpallipäev
Algus:19. veebruar 2011 - 11:30
Lõpp:19. veebruar 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Sternhof

Jõutõstmine: Muskel-Sport Cup
Algus:19. veebruar 2011 - 11:00
Lõpp:19. veebruar 2011 - 13:00
Asukoht:Tammiku gümnaasium
Korraldaja:Kohtla-Järve Spordiklubi Muskel-Sport, Kunnar Remmelgas

Sulgpall: Jõhvi sulgpalli seeriavõistlus, 2. etapp
Algus:18. veebruar 2011 - 19:30
Lõpp:18. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

Korvpall: Eesti MV B-klass, KK HITO-Rakvere SK
Algus:18. veebruar 2011 - 17:45
Lõpp:18. veebruar 2011 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Viru – Peamaja
Algus:14. veebruar 2011 - 19:15
Lõpp:14. veebruar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Noolemäng: Jõhvi spordihalli auhinnavõistlused, mäng 301
Algus:14. veebruar 2011 - 19:00
Lõpp:14. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi,

Korvpall: P2000 liiga, 3 mängu
Algus:13. veebruar 2011 - 11:00
Lõpp:13. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Margo Tali

Suusatamine: 13. Alutaguse suusamaraton / Alutaguse kolmiküritus I etapp
Algus:12. veebruar 2011 - 11:00
Lõpp:12. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Korvpall: EestiMV II liiga, KK Hito II - Hiiumaa KK Askus
Algus:11. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:11. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kohtla-Järve korvpalliklubi Hito, Toomas Nõmmiste

Korvpall: Eesti MV A-klass eliitseeria, KK Hito – Kalev/Cramo I
Algus:11. veebruar 2011 - 17:45
Lõpp:11. veebruar 2011 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Võrkpall: Põlevkivi Volle 2010/2011, Narva – Estonia
Algus:10. veebruar 2011 - 19:15
Lõpp:10. veebruar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:EP SK, Aime Luuk

Korvpall: Sõpruskohtumine Rakvere Tarvaga (P2001)
Algus:10. veebruar 2011 - 14:15
Lõpp:10. veebruar 2011 - 17:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: EestiMV B-esiliiga, Jõhvi SK/HITO'96 - Tartu Salva/Rock IV
Algus:09. veebruar 2011 - 17:15
Lõpp:09. veebruar 2011 - 18:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Lehar Kumari

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi finaal, KK HITO II - BCTarvas/Rakvere SK
Algus:06. veebruar 2011 - 13:15
Lõpp:06. veebruar 2011 - 14:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Korvpall: Eesti MV C-1
Algus:06. veebruar 2011 - 00:00
Lõpp:06. veebruar 2011 - 00:00
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 2. etapp
Algus:05. veebruar 2011 - 10:00
Lõpp:05. veebruar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Korvpall: Eesti meistrivõistluste A-klassi finaalturniir, poolfinaalid
Algus:05. veebruar 2011 - 14:30
Lõpp:05. veebruar 2011 - 17:45
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Priit Käen

Tõstesport: Jõhvi noorte lahtised meistrivõistlused
Algus:05. veebruar 2011 - 12:00
Lõpp:05. veebruar 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi, Tammiku spordihoone
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi Edu, Ago Aadumäe

Korvpall: Eesti meistrivõistluste 2. liiga, KK Hito II – Tallinna Välk/Estanc
Algus:04. veebruar 2011 - 20:00
Lõpp:04. veebruar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Rahvastepall: Alutaguse mängude 1-3 klasside võistlus
Algus:03. veebruar 2011 - 09:30
Lõpp:03. veebruar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Põlevkivi Volle: Peamaja - Aidu
Algus:31. jaanuar 2011 - 19:15
Lõpp:31. jaanuar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Kaevanduste spordiklubi, Aime Luuk

Schenker liiga võrkpallis, Rakvere Grossi Toidukaubad - Pärnu VK
Algus:30. jaanuar 2011 - 15:00
Lõpp:30. jaanuar 2011 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Priit Käen

Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus, 1. etapp
Algus:30. jaanuar 2011 - 17:00
Lõpp:30. jaanuar 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Võrkpall: Jõhvi neidude lahtised meistrivõistlused
Algus:29. jaanuar 2011 - 10:30
Lõpp:29. jaanuar 2011 - 16:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordikool, Kersti Rajas

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga, BC Karjamaa - KK HITO
Algus:29. jaanuar 2011 - 18:00
Lõpp:29. jaanuar 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Eesti korvpallimeistrivõistluste A-klassi eliitsari, KK HITO - KK Pärnu
Algus:28. jaanuar 2011 - 17:30
Lõpp:28. jaanuar 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga, KK HITO - Pärnu Mets
Algus:28. jaanuar 2011 - 20:00
Lõpp:28. jaanuar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi BC Karjamaa, Priit Käen

Põlevkivi Volle, Veteranid - Raudtee
Algus:27. jaanuar 2011 - 19:15
Lõpp:27. jaanuar 2011 - 20:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Alutaguse noorte mängud sprindis
Algus:25. jaanuar 2011 - 11:00
Lõpp:25. jaanuar 2011 - 13:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Koolispordi Ühing, Andres Kallavus

Naiste rahvaliiga võrkpallis, Jõhvi SK - Narva
Algus:24. jaanuar 2011 - 18:45
Lõpp:24. jaanuar 2011 - 19:45
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõhvi rahvaliiga lauatennises 1. etapp
Algus:23. jaanuar 2011 - 11:00
Lõpp:23. jaanuar 2011 - 13:00
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Lauatenniseklubi Üks-Teist, Tõnu Kapper

EMV etapp korvpallis, poisid 1998
Algus:23. jaanuar 2011 - 11:00
Lõpp:23. jaanuar 2011 - 18:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Eesti meistrivõistlused kyokusinkai karates
Algus:22. jaanuar 2011 - 13:00
Lõpp:22. jaanuar 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Poks: Lahtine ring 1.etapp
Algus:22. jaanuar 2011 - 11:00
Lõpp:22. jaanuar 2011 - 15:00
Asukoht:Jõhvi
Korraldaja:Jõhvi Poksiklubi Loit, Vjatšeslav Zaretšnev

Eesti MV esiliiga, KK Hito - Kuressaare SWE-7
Algus:21. jaanuar 2011 - 19:00
Lõpp:21. jaanuar 2011 - 20:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Eesti MV II liiga, KK Hito II - Vasalemma SK
Algus:21. jaanuar 2011 - 20:30
Lõpp:21. jaanuar 2011 - 22:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall, Võrgud sahisema I eelvoor
Algus:20. jaanuar 2011 - 10:00
Lõpp:20. jaanuar 2011 - 15:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Põlevkivi Volle, Narva - Veteranid
Algus:20. jaanuar 2011 - 19:15
Lõpp:20. jaanuar 2011 - 20:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Sõpruskohtumine KK HITO - Virumaa PK
Algus:19. jaanuar 2011 - 16:30
Lõpp:19. jaanuar 2011 - 18:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Ida-Virumaa 27.seeriavõistlus Heino Raami mälestuskarikale 4.etapp
Algus:16. jaanuar 2011 - 10:00
Lõpp:16. jaanuar 2011 - 12:00
Asukoht:Narva lauatennisesaal

Naiste rahvaliiga võrkpallis, Jõhvi - Illuka
Algus:16. jaanuar 2011 - 17:30
Lõpp:16. jaanuar 2011 - 19:00
Asukoht:Jõhvi spordihall

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused sisekergejõustikus
Algus:15. jaanuar 2011 - 10:30
Lõpp:15. jaanuar 2011 - 14:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Eesti MV A-klass, KK HITO - T. Soku KK
Algus:14. jaanuar 2011 - 17:45
Lõpp:14. jaanuar 2011 - 19:15
Asukoht:Jõhvi spordihall

Jõhvi sulgpalli seeriavõistluse 1. etapp
Algus:14. jaanuar 2011 - 19:30
Lõpp:14. jaanuar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall
Korraldaja:Jõhvi Spordiklubi, Rene Kundla

TV 10 Olümpiastarti
Algus:13. jaanuar 2011 - 10:30
Lõpp:13. jaanuar 2011 - 13:00
Asukoht:Ahtme spordihall

Argipäeva suusaõhtu II etapp
Algus:12. jaanuar 2011 - 18:00
Lõpp:12. jaanuar 2011 - 20:00
Asukoht:Pannjärve
Korraldaja:Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets

Korvpall: Ida-Virumaa MV esiliiga, Viru JVP - Askele IV
Algus:09. jaanuar 2011 - 16:00
Lõpp:09. jaanuar 2011 - 17:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: Ida-Virumaa KV finaal, Iisaku/Kaitseliit - Askele
Algus:09. jaanuar 2011 - 18:00
Lõpp:09. jaanuar 2011 - 19:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Kabe: Kabeklubi Into seeriaturniiri 1.etapp
Algus:08. jaanuar 2011 - 10:00
Lõpp:08. jaanuar 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi seltsimaja
Korraldaja:Jõhvi Kabeklubi Into, Heino Int

Motosport: Eesti KV talvises kestvuskrossis, Illuka Talv 2011-NB ! Jäi ära
Algus:08. jaanuar 2011 - 10:30
Lõpp:08. jaanuar 2011 - 16:00
Asukoht:Illuka motorada
Korraldaja:Jõhvi Motoklubi Freedom Feelers, Urmas Talli

Ida-Virumaa MV, Askele - BC Karjamaa
Algus:08. jaanuar 2011 - 16:00
Lõpp:08. jaanuar 2011 - 17:30
Asukoht:Maidla spordihoone

EMV II liiga KK Hito - Rakvere SK/ Tarvas
Algus:07. jaanuar 2011 - 20:00
Lõpp:07. jaanuar 2011 - 21:30
Asukoht:Jõhvi spordihall

Korvpall: EMV A-klassi esiliiga, KK Hito II - Kuldre/ Võru KK
Algus:05. jaanuar 2011 - 12:30
Lõpp:05. jaanuar 2011 - 14:00
Asukoht:Jõhvi spordihall



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool