21222324252627
28293031

Võrkpall: FOTOD! VIDEO! Võiduga alustasid Peamaja ja Narva

Esimesed kohtumised Põlevkivi Volle 2014/2015 sarjas on peetud.

Tehnoloogiatööstuse ja Peamaja vahelise kohtumise esimese geimi alguses ei suutnud TT võistkond Peamaja serve kuidagi vastu võtta ja Peamaja asus juhtima 7:0. Edasi nad natuke toibusid ja vahepeal said ise 4 punkti järjest kui Peamajal väike mõõn tekkis. Sellegi poolest võitis esimese geimi Peamaja tulemusega 25:14. Teist geimi alustati punktide vahetusega, kuid siis sai Peamaja jällegi 7 punkti järjest ja veel 6 punkti järjest ning võitis geimi 25:9. Kolmanda geimi alguses laskis Peamaja end lõdvaks ja TT läks juhtima 4:0, kuid edasi võttis end kokku ja sai 9 punkti järjest ja asus ise juhtima. Edasi tegid mõlemad võistkonnad vigu kui TT sai kahel korral 3 punkti järjest ja Peamaja 6 punkti järjest. Geimi võitis tulemusega 25:16 Peamaja ja ühtlasi kogu kohtumise 3:0.

Teine mäng Ojamaa kaevanduse ja Narva karjääri võistkondade vahel oli võrdsete kohtumine, kuigi lõpptulemuses see eriti ei peegeldu. Esimene geim algas punktide vahetusega. Siis sai Narva 5 punkti järjest ja asus kohtumist juhtima, kuid Ojamaa viigistas seisu kui sai omakorda 4 punkti järjest. Nüüd sai Narva 6 punkti järjest ja asus juhtima 13:8. Edasi vahetasid võistkonnad punkte ja siis jälle Narvale 5 punkti järjest. Kuigi Ojamaa sai ka 5 punkti järjest, ei aidanud see enam, sest Narva sai jällegi 4 punkti järjest ja võitis geimi tulemusega 25:17. Teise geimi alguses punkt-punkti mäng seisuni 6:6. Edasi suurendas Narva paari punkti kaupa oma eduseisu. Nad juhtisid juba 23:17 kui neil tekkis suur mõõn, kus Ojamaa sai 5 punkti järjest ja jõudsid punkti kaugusele. Edasi sai kumbki võistkond punkti, kuid viimase geimipunkti sai ikkagi Narva ja võitis geimi 25:23 ning asus kohtumist juhtima 2:0. Kolmandat geimi asus juhtima Ojamaa, kuid Narva suutis seisu viigistada 8:8. Edasi vaheldusid punktid seisuni 11:10 Ojamaa kasuks. Nüüd sai Narva 4 punkti järjest ja asus juhtima. Narva sai veel paaril korral 3 punkti järjest ja võitis ka kolmanda geimi tulemusega 25:17 ning kogu kohtumise 3:0.

Arvestades võistkondade soove on selle aasta mängude graafik järgmine:
04. novembril algusega kell 19.30 kohtuvad Estonia ja Peamaja
25. novembril algusega kell 18.00 Ojamaa ja Tehnoloogiatööstus
02. detsembril algusega kell 18.00 Tehnoloogiatööstus ja Estonia
02. detsembril algusega kell 19.30 Peamaja ja Narva
09. detsembril algusega kell 19.30 Estonia ja Ojamaa

Kuus turniiril osalevat võistkonda mängivad esimesel etapil üheringilise põhiturniiril, mille Nneli paremat võistkonda pääsevad poolfinaali.