14151617181920
21222324252627
28293031

Võrkpall: Estonia pääses kindlalt finaali

Põlevkivi Volle esimene finalist on selgunud. Neljapäeva õhtul Jõhvi spordihallis peetud poolfinaalis alistas Estonia 3:0 Narva I.

Estonia ja NarvaI vaheline esimene geim algas punkt-punkti mänguga seisuni 5:5, kuid siis laabus Estonial mäng väga hästi, kus saadi punkte 5 ja 4 punkti kaupa ja see geim võidetigi suurelt 25:12.

Kuigi teine geim algas Estonia juhtimisel, suutis Narva I mänguseisu viigistada 10:10 ja isegi ette minna 14:12. Edasi Estonia viigistas ja seis oli veel viigiline 16:16, kuid siis sai Estonia jällegi kahel korral 4 punkti järjest ja sellega oli ka teine geim võidetud 25:19.

Võiduvõimalus oli Narva I kolmandas geimis, kus nad läksid juhtima 9:4. Seda eduseisu nad aga ei suutnud hoida ja Estonia viigistas seisu 10:10. Edasi ees kord Estonia, kord Narva I, nii seisuni 23:23. Siis sai punkti Narva I ja asus juhtima 24:23, kuid viimased punktid sai ikkagi Estonia ja geim neile 26:24 ning ühtlasi kogu mäng 3:0.

Teine poolfinaalmäng toimub 26. märtsil algusega kell 18.30 (saali saab 18.15) Tammiku spordihoones, kus kohtuvad Peamaja+Veteranide ja Raudtee võistkonnad.