16171819202122
23242526272829
3031

Varia: Kolmevõistlus möödus põnevalt

Jõhvi spordihallis toimunud II Jõhvi segavõistkondade kolmevõistlusel oli võitja saatus lahti kuni kolmada alani.

Laupäeval tuli Jõhvi spordihalli küll oodatust vähem rahvast, kuid seda tasavägisem oli kahe võistkonna vaheline jõukatsumine.

Korvpallis juhtis võistkond Renna enamuse mänguajast, võites ka poolaja 20:15, kuid mängu võitis Laura võistkond 39:36.

Võrkpallis läks vaja kolme geimi, sest esimese võitis 25:20 Laura, teise 25:19 Renna ja ka kolmandas oli punkt-punkti hetlus kuni lõpuni, kuid Renna võistkond suutis geimi 15:13 ja kogu kohtumise 2:1 võita.

Seega otsustas kõik saalihoki, kus 2:2 seisult lõi Laura võistkond kolm vastuseta väravat ja võitis poolaja 5:2. Teisel poolajal suurendati edu 8:4-le ja kuigi lõpus lõi Renna võistkond veel kaks väravat võitis mängu Laura 8:6 ja seega ka kogu matši 2:1.

1. koht: Laura (Laura Maala, Mario Kirsimaa, Taavi Põllu, Arno Kaseniit, Kenno Raamat)
2. koht: Renna (Renna Saponenko, Jarko Kool, Madis Volt. Riho Saponenko, Keio Raamat)