JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Uudised

Varia: Jõhvi valla võistkond osaleb Eesti valdade suvemängudel.

Juba lähimal nädalavahetusel osaleb Jõhvi valla koondvõistkond Paikusel toimuvatel Eestimaa suvemängudel. Koondises on 40 inimest ja osaletakse enamustel aladel. 

Jõhvi valla võistkond võitis talvistel Valdade mängudel Jõgevamaal väga väärtusliku kolmanda koha. Üldarvestuses oli meie võistkonnast paremad vaid suured Tartu ja Tähtvere vallad.

Selle aasta suvistel valdade mängudel Pärnumaal Paikusel osaletakse kergejõustiku, naiste võrkpalli, orienteerumise, jalgrattakrossi, jahilaskmise, mälumängu ja petanki võistlustel. Kokku on nimekirjas 40 sportlast ja mõned osalevad lausa mitmel alal.

Ilmselt meie kõige kindlam punktiala on jahilaskmine, kus Veiko Tihvan, Hannes Kuusmik ja Viktor Beregov kuuluvad Eesti jahilaskmise tippu. Ida-Virumaa Jahilaskurklubi on eelmiste suvemängude alavõitja.

Petankerid esinevad kossseisus Ivar ja Sirje Viljaste, Tõnu Kapper ja/või Karla Purgats. Nende vabariiklike reitingukohtade järgi on oodata väga head tulemust.

Võrkpall on seekord esindatud vaid naiskonnaga - kuid tugevamana kui eales varem. Mirjam Vinkler, Aime Luuk, Triin Loorists, Olesja Kudina, Merlin Paas, Ksenja Kuznetsova ning Valentina Paribtśiśena on meid esindamas VK Viro poolt.

KJK Visa kergejõustiklased, kellel on kõige suurem koormus, kuna punkte hakatakse lugema just nende järgi: Madis Puust, Aleksei Esholts, Marko Pärn, Aleks Kool, Gerli Luunja, Kaja Jõemets, Lilia Schmidt. Neid toetavad erinevatel aladel vallavalitsuse esindajatena Kristi Jõemets ja Hardi Raiend ning  Allan Roosimägi, Karmo Kübarsepp, Mariethe-Piret Niglas ja Jonne Rooma.

Jalgratturite maastikusõidu esindus on Jõhvi Rattaklubi poolt - Tauri Selder, Paul Nestor, Ainar Elberg, Maris Nurm, Aira Ferschel, Kaireen Käen. Lisaks ka paar noort, kelle Peep Kivil esitab koha peal.

Orienteerujad esitas RSK Jõhvikas: Mariethe-Piret Niglas, Jonne Rooma, Piret Niglas, Aime Mõik, Allan Roosimägi, Karmo Kübarsepp, Stanislav Tolmatśov.

Mälumängu esindus - Rita Lepik ja Aime Luuk mõttetöö tegijatena, Hardi Raiend kirjutajana ja Peeter Ilves kullerina.

Kindlasti loodame valla esinduselt head tulemust ja ootame koju karikatega.

NB! Väljasõit Jõhvi Keskväljakult laupäeval kell 5:45 ja Kohtla-Järvelt Prestone juurest kell 6:15!

 Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool