14151617181920
21222324252627
28293031

Võrkpall: Estonia viigistas finaalseeria

Põlevkivi Volle teist finaalmängu alustas esimese kohtumise kaotanud Estonia hästi, minnes juhtima 4:0.

Veteranid hakkasid vähehaaval vahet vähendama, saades vahepeal samuti 4 punkti järjest. Viik saabus seisul 22:22, siis läksid veteranid selles geimis esimest korda juhima 23:22. Estonia sai siis ise 2 punkti järjest ja läks omakorda juhtima 24:23. Seda viimast geimivõidu punkti nad aga ei saanud, veteranid said 3 punkti järjest ja võitsid selle geimi 26:24.

Teine geim algas samuti Estonia juhtimisel ja selles geimis olid nad juba kindlamad ja eduseisu käest ei lasknud ning võitsid teise geimi 25:16.
Kolmandat geimi alustasid edukamalt aga veteranid, minnes juhtima 9:3, saades seejuures vahepeal koguni 5 punkti järjest, kuid Estonia ei andnud alla. Vähehaaval vähendati vahet ja viik saabuski seisul 15:15. Sealt seisult läksid nad ka hoogu ja võitsid kolmanda geimi 25:20.

Neljandat geimi alustas edukalt jällegi Estonia, minnes juhtima 4:0. Seisult 12:10 suurendas Estonia nelja ja viie punkti kaupa oma eduseisu ja võitis selle geimi 25:17 ja ühtlasi kogu mängu 3:1. Mängude seis on nüüd viigiline 1:1.

Finaalivastased väärivad teineteist. Otsustav kohtumine toimub 02. mail 2012 algusega kell 19.45 Jõhvi Spordihallis.