16171819202122
23242526272829
3031

Võrkpall: FOTOD! Veteranid läksid finaalseeriat juhtima

Põlevkivi Volle finaalseeria esimeses kohtumises alistas võistkond Veteranid 3:1 tiitlikaitsja Estonia. Kahe võiduni mängitava seeria teine kohtumine mängitakse 25. aprillil.

Finaali esimese geimi võitis Estonia võistkond tulemusega 25:16, kuna veteranidel võtab soojakssaamine rohkem aega. Seda tõestas teine geim, mis algas punkt-punkti mänguga. Viik oli seisul 13:13, siis sai Estonia 3 punkti järjest ja asus juhtima, kuid mitte kauaks, sest Veteranid said siis ise 5 punkti järjest. Viigiseisult 21:21 kulges mäng punkt-punktilt seisuni 23:23. Geimi lõpus olid kindlamad Veteranid ja võitsid geimi 25:23.

Kolmanda geimi alguses olid Veteranid hoos kui läksid juhtima 6:1 ja 9:2. Siis hakkas Estonia võistkond vähehaaval vahet vähendama, kuid geimi alguse suur edu tagas Veteranidele selle geimi võidu 25:21.

Neljas geim algas jällegi punkt-punkti mänguga seisuni 6:6, siis said Veteranid 8 punkti järjest, mille tagajärjel Estonia mäng lagunes ja Veteranid võitsid ka selle geimi tulemusega 25:17 ning kogu mängu 3:1.

Teine finaalmäng toimub 25.aprillil Jõhvi Spordihallis algusega kell 19.45.