JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Uudised

Kergejõustik: XXVIII Jõhvi hüppajate päev

 Jõulupühade ootel toimusid juba XXVII korda Jõhvi Vene Gümnaasiumi ja Jõhvi Spordikooli poolt korraldatud  "Hüppaja päeva" võistlused.

 Need võistlused on traditsioonilised ning toimuvad alates 1986, aastast. On toimunud nii gümnaasiumi spordisaalis kui ka Jõhvi Spordihallis. Sellel aastal toimusid võistlused aga Ahtme Spordihallis.
Osalejad võistlesid viies vanuserühmas, kokku oli seekord liigi 70 osalejaid. Võistlustest võtsid osa noored sportlased Rakverest, Sillamäelt, Kohtla-Järvelt ning Jõhvist.Seekord oli võistluste programmis kolmikhüpe, kõrgushüpe ja teivashüpe.
Võistlused algasid ühel ajal nii kolmikhüppe kui ka teivashüppega. Teivashüppes domineerisid sportlased Rakverest, kes võitsid neljas vanuserühmas, vaid ühes võitis Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi esindaja Reia Rõõmus.
Kolmikhüppes oma vanuserühmades saavutasid esimest koha Tiiu Hallik ja Snezanna Beljankina ("VISA" Jõhvi), Julia Sõromjatnikova ja Aleksei Dronov("TSEFEI" Kohtla-Järve), Ivan Smirnov ja Ivan Barsukov ("KALEV" Sillamäe), Reelika Rannamäe ("MITS" Kohtla-Järve), Ilja Pimenovs ja Viktor Morozov ("ATLEETIKA" Kohtla-Järve).
"Hüppaja päev" hakkas lõppema. Algasid võistlused kõrgushüppes. Siin võitsid Aleks Malm ja Erki Rotka ("VIKE" Rakvere), Reelika Rannamäe ja Eliza Stavitskaja ("MITS" Kohtla-Järve), Marat Urazaev ja Ivan Zaharov ("KALEV" Sillamäe), Ilja Pimenovs ("ATLEETIKA" Kohtla-Järve) ja Snezanna Beljankina ("VISA" Jõhvi).
Tahaks tänada kõiki sportlasi osalemise eest.Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool