Kergejõustik: JÕHVI CUP lahtised sisekergejõustiku karikavõistlused 2019
06. märts 2019

Märtsikuu esimesel nädalavahetusel võisteldi Ahtme Kergejõustikuhallis parimate tulemuste eest sisekergejõustiku aladel.

Võistlus oli osavõtjaterohke.

Jõhvi Spordikooli ridadesse kuuluv Savva Novikov (sünd 2006) võitis 2 kuldmedalit,  kaugushüppes tulemusega 4,59 ning kolmikhüppes tulemusega 9,53.

Kuulitõuke vaieldamatu liider oli Tanel Saatman, kelle parimaks ja ühtlasi ka võidutulemuseks sai kirja 13,66.

Tüdrukutest (TU16) sai II koha Polina Butrina nii 50m kui ka 150m jooksus. Kaugushüppes jäi ta oma vanuseklassis neljandaks, kus kirja läks esimesena hüpatud hüpe 4,37.

Teiste Jõhvi Spordikooli kergejõustiku eriala kasvandike tulemusi saab vaadata  Võistluste protokoll ist

Kergejõustiku treenerid Lilia Schmidt ja Viktor Predbannikov

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli kasvandike hea esinemine
19. veebruar 2019

Nädalavahetusel 16-17.veebruaril 2019. toimusid Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti sisekergejõustikuvõistlused.
Naiste teivashüppes võidutses KJK Visa sportlane REENA KOLL ( treener Hanno Koll), kes saavutas esikoha tulemusega 4.15. Talle kuulub ka Eesti teivashüppe rekord 4.36.
Eesti rekordiomanik REENA KOLL juhendab teist aastat noori kergejõustiklasi Jõhvi Spordikoolis.
Märkimisväärse tulemuse sa ka Audentese SK õppiv endine Jõhvi Spordikooli kasvandik PIPPI LOTTA ENOK (treener Liivi Eerik), kes saavutas teise koha 60 m tõkkejooksus ajaga 8.90, võisteldes endast tükkmaad vanemate sportlastega. Tema enda võistlusklass on U18.

Lilia Schmidt
KJK Visa juhatuse liige

Kergejõustik: Eesti U18, U20 ja U23 talvised meistrivõistlused
11. veebruar 2019

Nädalavahetusel 9 - 10.veebruaril 2019. toimusid Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti meistrivõistlused noortele . Kergejõustikuklubi "Visa" sportlased saavutasid märkimisväärseid tulemusi alljärgnevates vanuseklassides:

Tüdrukute U18 vanuseklassis saavutas Pippi Lotta 60 m tõkkejooksus ajaga 8.71 I.koha, 200 m jooksus ajaga 26.49 4.koha. Treener Liivi Eerik.

Anastassia Soonvald 3000 m käimises ajaga 18.43.75 4.koha. Neiu võistles ka 200 m jooksus ja 3000 m käimises.

Darja Predbannikova saavutas naiste U23 vanuseklassis 3000 m jooksus ajaga 13.52.02 II.koha ning 3000 m käimises ajaga 19.58,22 III.koha. Treener Viktor Predbannikov.

Meeste U23 vanuseklassis saavutas Tanel Saatman kuulitõukes tulemusega 14.26 III.koha.

60m ja 200m jooksus osales poiste U18 vanuseklassis ka Roland Raidma (Jõhvi Spordikool) 60 m ja 200 m jooksus.

Nii Tanel kui ka Roland treenivad treener Hanno Kolli käe all.

Jõhvi Spordikool soovib kõikidele oma praegustele ja endistele kasvandikele edu ja jaksu järgmistel võistlustel.

Kergejõustikuklubi "Visa" juhatuse liige

Kergejõustik: Ida-Virumaa sisekergejõustiku MV
19. jaanuar 2019

...toimusid 12.01.2019.a. Ahtme kergejõustikuhallis.

Protokoll

Kergejõustik: Jõhvi Spordikooli kasvandike osalemine ja tulemused XXXII Jõhvi Hüppajate päeval
19. detsember 2018

14.detsembril 2018.a. toimus XXXII Jõhvi Hüppajate päev, mille korraldasid Jõhvi Vene Põhikool ja Kergejõustikuklubi "Visa".
Toetajateks olid Jõhvi Spordikool ja Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit (IVOL).
Selle aasta võistlustel osalesid noorsportlased Narvast, Tallinnast, Kohtla-Järvelt, Rakverest ja Jõhvist.
Võisteldi 4 vanusegrupis kõrgus-, kaugus-, teivas- ja kolmikhüppes.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24