JÕHVISPORT SPORDIKOOL SPORDIKESKUS

JÕHVI SPORDIKALENDER

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Lauatennis: X Jõhvi lauatennise rahvaliiga tulemused.
26. veebruar 2020

 PAREMJÄRJESTUS:
NIMI KOHT REITINGUS
1 Sergei Zahharov 144 - Sillamäe
2 Anna Romanenko 166.5 (37)
3 Jaanus Lokotar 174 - Kadrina
4 Sergei Kotov 291
5 Dmitri Nikitin
6 Aleksandr Vassiljev 220
7 Aleksandr Serov 253
8 Sergei Kurtin 228
9 Kalle Lehismets 244 - B-turniiri võitja
10 Kulno Lehismets 227
11 Eduard Kapralov 261
12 Gennadi Šaburov 357
13 Maksimilian Sokolov - C-turniiri võitja
14 Aivar Press - parim harrastaja
15 Aleksander Pivovar
16 Aleksandr Gaidašov
17 Aleksander Liepinš 454 - D-turniiri võitja
18 Lemmit Toomra 478
19 Aleksander Turlo 627
20 Piret Rajasaar - parim naine
21 Ludmilla Gusseva 364.5 (81)
22 Aleksandr Smirnov
23 Jaanus-Jaak Raja - noor 1
24 Olivia-Aleksandra Romanenko - noor 2

Lauatennis: IX Jõhvi lauatennise rahvaliiga 5.etapi tulemused.
25. november 2019

1. KALLE LEHISMETS
2. DMITRI NIKITIN
3. SERGEI KURTIN
4.SERGEI KOTOV
5.KULNO LEHISMETS - parim veteran
6.NIKOLAI GRIŠTŠENKO
7. ALEKSANDR SEROV
8.GENNADI ŠABUROV
9.VLADMIR NAZARALIJEV - parim harrastaja
10. ALEKSANDER LIEPINŠ
11. Anatoli Vassiljev
12. Aivar Press
13. Piret Rajasaar - parim naine
14. Ivan Nezhuvaka - C-turniiri võitja
15. ALEKSANDER TURLO
16. ALEKSANDR GAIDAŠOV
17. LUDMILLA GUSSEVA - D-turniiri võitja
18. Aleksandr Smirnov
19. Jaanus-Jaak Raja - Noor 1
20. ROMET KUKK - Noor 2.

Lauatennis: IX lauatennise rahvaliiga 4. etappi tulemused.
29. oktoober 2019

  Seekord oli võistlus lausa rahvusvaheline. Osales külaline Ukrainast. Online tulemused mats.ee peal.
1. ANNA ROMANENKO
2. SERGEI KOTOV
3. DMITRI NIKITIN
4. ALEKSANDR SEROV - parim veteran
5. NIKOLAI JURKOV - parim harrastaja
6. SERGEI KURTIN
7. VLADMIR NAZARALIJEV
8. KULNO LEHISMETS
9. NIKOLAI GRIŠTŠENKO - B-turniiri võitja
10. ENNO KONSA
11. ALEKSANDR VASSILJEV
12. Ivan Nezhuvaka
13. GENNADI ŠABUROV - C-turniiri võitja
14. ALEKSANDR GAIDAŠOV
15. Aleksander Pivovar
16. TÕNU KAPPER
17. ALEKSANDER LIEPINŠ - D-turniiri võitja
18. ALEKSANDER TURLO
19. Piret Rajasaar - parim naine
20. LUDMILLA GUSSEVA - N2
21. Jaanus-Jaak Raja - parim noor
22. Olivia-Aleksandra Romanenko - noor2

Lauatennis: VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga 6.etapi tulemused.
23. oktoober 2017

 Reedel 20.10.2017 toimunud VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga 6.etapp tulemused.
1. Anna Romanenko
2. Kalle Lehismets
3. Dmitri Nikitin
4. Kulno Lehismets - parim veteran
5. Aleksandr Serov - B-turniiri võitja
6. Nikolai Jurkov
7. Tõnu Kapper
8. Gennadi Šaburov
9. Enno Konsa - C-turniiri võitja
10. JUri Žirjakov - parim harrastaja
11. Sergei Kotov
12. Aleksandr Studenikin
13. Aleksandr Pivovar
14. Aleksandr Liepinš
15. Dmitri Lvov
16. Lemmit Toomra
17. Vladimir Nazaralijev
18. Aivar Press
19. Anatoli Vassiljev
20. Ljudmilla Gusseva
21. Tõnu Kangur
22. Aleksandr Gaidašov
23. Sergei Kurtin

Lauatennis: VI Lauatennise rahvaliiga
16. detsember 2016

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 



Jõhvi spordiportaal | Jõhvi spordikool